Oral ve anal seks hakkında kızlardan ve erkeklerden yardım istiyorum.

Pat diye gireyim konuya, kız arkadaşım ne bana ne kendisine oral yapılmasına izin veriyor. Pis diyor, diyorum temizleniriz, duşa gireriz ikimiz de. O zaman olur gibisinden konuşuyor. Utanıyor da olabilir diye düşünüyorum, belki onu göreceğimden dolayı.

Onu nasıl rahatlatabilirim? Daha önce kimseye oral seks yapmadım. Acaba ben de iğrenir miyim? Nasıl olur bilmiyorum da, tükürecek miyiz, ıslak ıslak oluyor zaten yalayınca, ne yapacağız valla yardımcı olun :(

İkincisi, anal seksten de korkuyor kız arkadaşım. Bu korkusunu nasıl yenebilir? Ve ben yine daha önce anal seks yapmadım, nasıl canını acıtmadan bu işi yapmalıyım arkadaşlar?

Biraz karmaşık oldu ama anlatmak istediğimi anlattım diye düşünüyorum.


0|1
2|4

En İyi Erkek Görüşü

 • Oral seksin senin hoşuna gideeğini, bundan hoşnut olduğunu, onun en özel yerini öperek ona, bedenine, kadınlığına saygı duyduğunu hissettir. Temizlik için birlikte duş alın, hatta duşta omuzlarından boynunda öpmeye başlayarak, acele etmeden öperek aşağı in. Göbeğinin altında, pubik bölgede küçük öpücüklerle zaman geçir.

  Vulvasının ne kadar güzel olduğundan, o açıdan (onun önünde diz çökmüşken) çok güzel göründüğünden bahset. Sanıyorum ki kızlar vulvalarını beğenmedikleri yada pis buldukları (biri öyle demişti) için utanıyor, sıkılıyorlar. Bu arada vulva diyorum o ne ya olma, herkesin vajina dediği şeyin doğrusu ve daha anlamlı daha mistik bir kelime.

  Bir çiçeğe benzet mesela, dudaklarının yaprakları olduğu. Ben aşk vadisine benzetirim mesela, yamaçların üstünde renkli çiçeklerin yaşadığı, kıvrımlı patikalardan inince vadinin tabanında bir aşk ırmağının aktığı, bu ırmağın klitoris denen pınardan doğduğu... Ve içmek istediğimi söylerim o pınarı mesela. Bir kelebek olup çiçeğinin balına konmak istiyorum derim.

  Duşa geri dönelim. Ama sözleri unutma, adını unuttuğum bir yazar, kadınların g noktası kulaklarındadır ve her kim onu aşağıda ararsa yanlış yapıyordur demiştir; yani kadından sözel şeylerden etkilenir, erkeklerin görsellikten etkilendiği gibi. Parmaklarınla yıka onun en kuytularını ya da o yıkarken yardım et. Duşta oral yapman ilk kez için zor ama bir kaç küçük öpücük şimdilik yeter.

  Duştan çıkınca onu kurula ve bacaklarının iç kısımlarını öp, ne güzel göründüğü ve koktuğunu anlat ona, o bir çiçek unutma. Önce dış dudaklar, asla klitorise saldırmak yok, yoksa canı yanar. Mesela dilini iç-dış dudaklarının arasında gezdirebilir, iç dudaklarını dudaklarının arasına alabilirsin. Dilinle alfabe yazmak en bilinen yöntem. Sen birşeyler yaz ve o tahmin etmeye çalışsın, bir oyundur sevişmek, çocuklar gibi koşarak. Klitorisine doğrudan dilinle bile dokunman canının yakabilir, önce dlinle etrafında dolandır. Dlini küçük bir venedik turuna çıkar. Ondan iğrenme, onu iç, kana kana iç o pınarın suyunu.

  Bundan hoşlandığını belirt, sana güvenmesini, senle rahat olmasını sağlarsan kendini birakacaktır.

  Dilini aşağı yukarı, klitin yan tarafından, hareket ettir mesela, Unutma önemli olan onun hoşuna giden hareketi bulunca durmadan devam etmek, kızlar için en zevkli yerinde yeni şeyler denemek yerine aynı tempoyu korumak önemlidir. Onun hoşuna giden şeyleri fark etmeye ve hatırlamaya çalış. Kliti dudakların arasına alıp küçük küçük emebilirsin ama haşin olma, ne de olsa tüm canlılar arasında en çok sinir yoğunluğu olan organ orası.

  Ve onu orgazm edene kadar oral yapmaya devam et, heyecanlı yerinde birleşme için bırakma. Kadınlar orgazm olunca biz gibi soğumuyor, onu doruğa çıkar sonra o sana mükafatını verir.

  Anal için karakter sınırım kalmadı, yemekten sonra devam edeceğim. O daha özveri isteyen bir konu. Her ikisi içinde teknik konusunda bilgi veririm sorarsan. Birazdan görüşmek üzere

  21|12
  • Şikayet

   Bu arada birlikte duş alıp sen duşta küçük küçük onu ısındırmaya çalışsan bile eğer tedirginse yine zevk almayacaktır. Eğer imkanın varsa duştan önce romantik bir yemek güzel olur. İmkan/zaman yoksa ona bir hediye ver. Hediyenin yaratacağı mutluluk onu sakinleştirecektir. Odayı loş ışıkla aydınlat, gündüzse kalın perdeler, geceyse dimmerlı lamba yada mumlar güzel olur. Alkolle sorun yoksa bir kadeh şarap hem duyguları hem bedenleri yumuşatır.

  • Hepsini Göster
  • Şikayet

   kelimelerin gücünün kanıtı ..tebrikler :D

   +1

  • Şikayet

   bu konulara çok emek verdiğin kesin.kadınların g noktasının kulakları işittikleri olduğu da ciddi bir gerçek.aslında bana en ince gelen nokta senin cinselliği sadece bedeni doyurmak olarak görmediğin tören haline getirip bedenden ruha bağlantı kurman.tebrik ederim sevgilin gerçekten çok şanslı.iyi seviştiğin yada sevişebileceğin için değil sevgiline ve onun mutluluğuna bu derece özen gösterdiğin için.