Sevişen kız terkedebilir mi?

sevgilim bazı şeyleri ilk benle yaşıyor. daha önce göğsüne elleyen dahi olmamış, bizse neredeyse sevişiyoruz. ama ben yine de bir gün benden ayrılmasından korkuyorum. bi kız bazı şeyleri ilk benimle yaşıyorsa yine de ayrılabilir mi benden ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tabi herşey akıl ve mantıkla alakalı,bu düşüncen oldukça yanlış,onu bu sebepten dolayı sana mecbur zannediyorsan çok yanlıyorsun,eger gururunu incitersen ya da onu kırıp üzecek ,rencide edecek tavırlar takınırsan ayrılabilir hem kul hakkına girersin hem de işlediğin günahla kalır hem de kızın ahını alır,yaptıklarının aynısını da bir başkası sana yapar.

Kızlar Ne Diyor 24

• çocuğu olanlar ayrılıyor o neden ayrılmasın sevişince tapumu yapıyorsun

• birakabilir elbet. bu konunun seninle ilkleri yasamasiyla hic ilgisi yok

• canına tak ederse bişeyler neden olmasın

• Eder ilgisiz olursa falan

• umarım yasin buradan tahmin edildigi gibi 14 falandir, daha buyuksen uzulcem boyle insanların olduguna.14 yasındaysan soruna cevabim su; ayrılabilir neden ayrilmasin memesini elledin diye. (!)

• lan adet döneminiz geldiğinde girmeyin şu siteye milletin sorularına saçma sapan cevaplar yazıyosunuz bıktım ya

• kocum seviye dusuk olunca sinirler geriliyo kusura bakma 10 yaş muhabbeti edilmiyo burda, hatta 18 yaş altı diye şikayet butonu var bu da sana bi hatırlatma olsun, atar yapmadan once dusun tasın diye.

• Niye ayriLmasin ki?...ilkini esiyle yasayip sonra bosanan insanlar varken.

• sevişmek ya da kızlık zarı bunlar dert değil gidicek olsa çeker gider. tabi bu her kız için geçerli değil bazıları bekaretim gitti diye sızlanıyor. seninkini bilemem :)

• kızın terk edip etmemesinin asıl nedeni sevip sevmemesidir gerçekten seven sevildiğini bilen anlayan terk etmez ama tutucu bir kızsa ilklerini de göz önünde bulundurup terk edip etmemesine etken yaratabilir

• bi sende mi şey var bebeğim.şey işte..

• ayrılabilir tabi.ilkler terkedilmez diye bir kanun mu var?sen onun gözlerini açmaya devam et..

• Sakın sıkma kızı valla tekmeyi koyar sevgisinden ölsede.

• sıkma derken ? kıskançlık yapma mı demek istiyosun, ya da neşeli ol eğlenceli ol gibi ?

• Kıskançlığı abartma eskiden neler yapıyorsa yapmasına bi raddeye kadar izin ver.

• Sen ayrılamaz dıye dusunursn kızda tabıkı onu cok sıkıp zorlamadıgın surece ayrılmaz.Ama canına tak ederse gozu hıcbıseyı gormez bılesın...

• olabilir bu ihtimal herzaman var. Sevişmek bağlayıcı bi rneden değil.

• bırakabilirde bırakmazda.kimse için ilklerini senle yaşadı sonuna kadar senindir mantığı güdülemez!

• Ona dokundum,kirlendi (!) artık benden ayrılamaz mantığına anlam veremiyorum.

• terk etmemesi lazim gercek sevense

• bıktırırsan falan tabiki gider. ilksin diye sana bağlı kalcak gibi bi kural yok

• Tabi ki de ayrılabilir. Benim ilklerim kim bilir şimdi nerelerde, kimlerle...

• evli insanlar ayrılıyo ayrılmaması için bi sebep değil

• Hazırlıklı ol

• Tabii ki terkedebilir. Tapusu vermedi ya

• öyle bi terkeder ki. arkasına bile bakmaz.

• neden ayrılamasın. ıstedıgını ıstedıgı herkesle yasayabılır bazı seylerı ılk senınle yasıyo olması bı baglılık degıl

• siz terk edebiliyorsanız kız neden terk etmesin

Erkekler Ne Diyor 6

• AYRİLİR ARKADASİM HEMDE OYLE BİR GİDER Kİ 1 AY OLDU RUHU DUYMADİ ONUN İCİN KİMSEYE GUVENME İLK DİYORSUN BİRAKMAZ DİYORSUN VE SEN SEVİYORSUN GUVENİYORSUN BİR BAKMİSSİN TEK BASİNA KALMİSSİN UNUTMA GUVEN YOK İLKMİS KİM TAKAR.

• dostum seni unutması imkansız ama ayrıla bilirsin bendede aynı sey oldu ben ayrıldım ve halan arayıp hal hatırımı ve sonunda unutamıyorum seni der ama iş işten gectigi icin barısamıyosun

• Bu kızın ilk sevişmenizden önce koyduğu şartlara bağlı. Kendisiyle evleneceğine inandırmadan yapmadıysa bırakmaz ama kolay ikna olduysa bırakabilir.

• Ayrılır merak etme.

• ilk senle yasamasının hiç önemi yok ayrılabilir yani istemediği taktirde

• Eğer bekaretine dokunmazsan her an bırakabilir maalesef bizim kızlar öyle zarı olsun ama her haltı yesin bakireyim temizim der . Sen ayrılmasını istmiyosan ilişkiye girmen lazım

• senın verdıgın akla sokıyım bılader. ne salak bı herıfmıssın sen ya

• ben gitsin ilişkiye girsin demiyorum ama bekaret durarsa kız gider sözde namuslu ya

Yükleniyor...