• Sor
  • Bence

Başka erkekle seks yap bu beni mutlu eder dedi. Bu adam hasta mı?

Senin başka erkeklede de seks yapman beni çok mutlu eder bende yapıyorum sende yap dedi bana..Bana gelip anlatırsın nasıl yaptığını diyor. Karşıma... Daha Fazla

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 35

• Malmış o.

• Şerefsizin önde gideniymiş NOKTA.

• evlendiğinde dahi paylaşılacağına hatta paylaşılırken sizi izleyeceğine emin olabilirsin miden kaldırırsa devam et kaldırmazsa bas tekmeyi pez. gitsin

• Bu adamı artık normal ilişkiler sarmıyor uçmuş o . O adamdan hayır bekleme . Hasta deqil kontrolden çıkmış Allah affetsin ...

• Tipik bir abazaunus :) ooooooww yeeaahhhh havalarında :D

• Yani bunun ne ahlakla, ne gururla, ne namusla nede erkekli alakasi var. Bunu tartismak bile hata.

• bence adam istediğini yapıyor hayat kısa farklı tatlar deniyor sanada dene diyor gayet mantıklı.. sevgi bunla ölçülmez.

• ondan derhal uzaklar, hayatından çıkar onu. hiç bi zaman seni sahiplenmez o seni. hayat yok onda.

• kendisi swinger love :) koşar adım uzaklaş derim :) ki yorumları okuduğum kadarı ile ayrılmışsın ve bence yaradan rabbime dua etmelisin böyle bir insandan kurtulduğun için...

• Sevmekmi tam o. Cocuguymus namusuna peskes cekiyor

• cinsellikle kafayı yemiş ruh hastadı. bir erkek sevmese bile yanındaki bayanı paylaşmaz! sana böyle dediyse seni sırf cinsel bir varlık olarak görüyor. yani sen onun cinsel oyuncağısın... istediği zaman kendi oynayıp mutlu oluyor, istediği zaman başkasının nasıl oynadığını görüp mutlu oluyor...

• bu ne midesizliktir ya ahlak masasına ihbar et şerefsizi tühh erkekliğine .ıçayım

• herif pompasına katlanıyor sana yol ver gitsin başkasıyla yapsan ve anlatsan 3 gün sonra bir arkadaşımla yat, grup yapalım vs derken satmaya bile kalkabilir seni.. y...v.ş.k herif..

• yaa aklıma geldi sorayım dedim... sende halen bu adamla beraber olmaya devammı ediyosun

• sennle dalga gecio we hala onnla birlktemsn allahaskna

• Edilecek çok güzel küfürler var da... Etmeye değmez işte...

• sapkınmış gerçekten:)sen ne düşünüyorsun o önemli adam razı zaten:)

• yok artik diyorum.

• Allah nasıl bir işkrmbr verdiyse ona...

• öyle adamla ne diye beraber oluyorsun arkadaşım o adam seni uyutup pazarlar bile benden söylemesi.adam da değilmiş gerçi.

• o herif kesin gay

• bu adam senin neyin allah aşkına...o seni hayatından silmiş her neyinse..

• hayatinda hic omamisimki insan gecmiste sevdigi bir insani bile baskasiyla paylasmak istemez

• kesinlikle öyle...sende böyle bir yaratıkla devam etmek zorunda degilsin...adam demeye dilim varmadı kusura bakma..:)

• salla gitsin arkadaşım ya defet yollarını ayır oyle sacmalıkmı olur

• dallamalık tam anlamalıyla

• adam hasta değil p**evenk

• geçen biri daha sordu bu konuyu seninki aranızda bağlılık sevgi olmasını istemiyor anlaşılan kısaca başkasıyla ol beni bırakabilirsin verirsende alırım seni kullanmak hoşuma gider bi kaç kişiyi bulup değiş tokuşlu sex bile yaparız diye düşünüyor olmalı ...

• amacı senden kurtulmak sanırım sen onun ilk erkegsin ve üstüne kalmandan korkuyor

• evet ilk erkegim benden 12 yas buyuk

• Öncekileri Göster
    • son mesaj da yazdi zaten ben sadece seks icin seninleydim diye...

• ne zaman istersen sana yol gösterebilirim arkadasca ama inş dogru insan cıkar karsına

• Sen bu sözleri hala sorguluyor musun yani hala ayrılmadın mı;?

• ayrildim ayrilmak mi kalmis

• Tamam o zaman, bundan sonra daha çok tanıyarak birisini sevmeye başlarsın.Tanımadan bu işlere girme.

• hasta değl o.çoçuğu

• aynan oyle :) travestdir o

• he la topmudur nedir

• bir erkek sevgilisine bunu mu diyor yani ? yok artıkkkk

• yemin ediyorum diyor

• kötü konuşmak istemiyorum o yüzden yorum yapmayayım en iyisi :)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 8

• Bence o bişey kullanıyo,ciddi olamaz.

• iğrendim yemin ederim ilişkiler ne hale gelmiş.ben ilerde çocuklarımız olunca onların namusun "n" sinden bihaber yetişeceklerini düşünmeye başladım.bu ne sapkınlık ne iğrençliktir

• bence o adamın psikolojisi bozuk hatta sapıklık derecesinde onu bide oturup dinlemişsin yani o da bundan cesaret alıp nasıl bişey demiş sana niye böyle dedi diye düşünme bile sorumlu sensin daha en başından ağzının payını vermeliydin

• Ey Türk gençliği nereye gidiyor sonun...

• Ya bosver onu salla yaa o adam da kiskanma yok birsey yok soyle biraz kalibinin adami olsun.

• yuh diyorum yaa

• fuckbuddy ilşkisi bu olsa gerek. Erkek kadınını paylaşmaz erkekse tabi.

• seni sevmiyor önemsemiyor mal yerine koydu istediğinde yatabilirsin nasılsa seni sevmiorm evlenmiycem bnim için farketmez diyorr

Yükleniyor...