Bir kıza yapılacak en güzel oral sex yöntemi nedir? Daha çok zevk almasını istiyorum.

Arkadaşlar ben 21yaşımdayım, kız arkadaşım da 20yaşında. Oral sexi genelde orgazm olduktan sonra istiyor ve çok hoşuna gidiyor, 1-2dk kadar, normalde ben böyle olamıyorum diyor:S Genelde göğüs uçlarının yalanmasından çok zevk alıyor, ama sürekli aynı şeyi yapmak da sıkıcı gibi oluyor, daha fazla zevk almasını istiyorum. Bana parlak fikir verebilecek olan varmı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sekste taktik olmaz ki, herkesin bedeni kendi şifrelerini taşır. belli bir bölgeye odaklanmaktansa tüm vücudu üzerinde araştırmaya çıkmanı tavsiye ederim sana, sevdiceğinin verdiği tepkilere göre hassas bölgelerini keşfedebilirsin.ama genel bir taktik istiyorsan ayaklar, dizlerin arkası ve bacakların iç kısmı, sırtta omurga çevresi ve de koltuk altları (civar bölgeleri dahil) ve de ense gibi bir güzergahı tersten veya düzden izleyebilirsin.

• işin kötü tarafı keşfedilmeyi pek sevmiyor sanırım sadece onun istediği gibi yapıyoruz :S

• Öncekileri Göster
    • bu arada sırt olayını bgn denedim onu çıldırttı sağ ol tekrar

• rica ederim:)

Kızlar Ne Diyor 0

Erkekler Ne Diyor 5

• cinsel organını dene

• kulak arkasına verilen ılık bi nefes artı fısıldama sana büyük destek olur.iki göğsü de boş bırakma bir tanesinin ucuna dairesel hareketler yaparken diğerini de elinle okşa ne çok sert ne de çok yumuşam yap bunu biraz kuvvetli olmalı.klitorise elinle de olsa dilinle de olsa ne kadar titreşim verebilirsen o kadar güzel olur bunda sınır yok sınır sensin titreşim çok yüksek olmalı.boyundan kulak arkasına kadar olan yola dilin 10 da 3 üçüyle hafif bastırarak integral çizmen de iyi olur.vajinaya dilinle gir gerekirse anüse de vajina dudakları acıtmamaya özen göstererek dudaklarınla kavrayarak çek.vajina duvarlarını aşaıdan yukarı doğru yala.klitorise baskı uygula.bi de :D neyse hepsini söylemiyim :D bunlardan belki bi kaçı belki de hepsi yeterli olacaktır kadının tahrik olmasındaki değişkenlik budur.ama hepsi işe yarar.

• teşekkür ederim,dediklerini uygulucam bi kısmını zaten yapıyordum ama sıralama önemli sanırım :D

• elbette çok tutucu olmasına rağmen sevgilin babyoil ile sabırlı ve erotik bir masaj sonrası dilinle onun cinsel organını uyarmaya başla ..çok hoşuna gidecektir..gerisi sana kalmış...)))

• ona ne zevk veriyorsa ve bunu sana açıkça belirttiyse onları yapmalısın, gögüs uçlarını mümkün olduğunca uzun süre yala ve ellerinde boş durmasın anladın sen onu, ısırmalısın gögüs uçlarını çılgına döner, kulak memelerini dilinle yala, sırtınıda yalamayı dene bu onun çok hoşuna gider

• dediklerinin bi kısmını dnedim ama denemediğim kısmınıda deneyeceğim sağolsın ;)

• önce üst kısımdan vajina dudaklarını elinle ayır. dilinle klitorisin kendisine ve etrafına yuvarlak daireler yap. sonra klitorisi öpücük yaparak vakumlamaya çalış yine dilinle müdahale et.. üst yada alt dişlerinle yada ayarlayabiliyorsan her ikisiyle birlikte ufak ısırıklar at. bunları belli periyotlarla yaparsan partnerin daha çok zevk alır. hı bide mutlaka sana drenç gösterecektir. ısrarla işleme devam et. sonrasında göğsündeki "S" harfini sende göreceksin ;)

Yükleniyor...