Bir erkek nasıl baştan çıkartılır?

Beni arzulamasını nasıl sağlarım. Biri var sadece arkadaş olsak bile hiç olmadık anlarda o kadar etkileniyorum ki gidip boynunu öpesim hatta dudaklarına yapışasım geliyor. Sadece arkadaş olduğunuz insanlardan böyle hissettiğiniz oldu mu neler böyle hissetmenize neden olur?

Cevabın Var mı?

0/2000 characters

En İyi Cevap

• :)YANIT: En basta bir erkeği etkilemenin bir cok yolu vardır...(ve bu erkeğine gore değişir elbette) + karsındaki erkeğin ilgi derecesi nide es gecmemek gerekir.ama sana her erkek için denenebilir bir şeyler dersem : giyim kuşamına dikkat etmelisin, vucut hatlarını ortaya cıkaran giysiler her erkeği cezbeder ve etkiler .bunun yanında ;temizlik te önemli yine. kirli pasaklı bir kızı hiç bir erkek çekici, bastan cıkartıcı bulmaz.güzel abartısız makyaj,hoş bir koku karsınızdaki erkeği size çeker...yine ek olarak : vucut dilini de iyi kullanmak lazım ;onla konusurken ,onla bakısırken MESAFE Duygusu veren hareketlerden sakın gözlerine bak ,ve TEBESSÜM ET...ama bunları yaparken :DOĞAL OL... yapmacık hareketleri ,gülüşleri insanlar anlar sonucta.-ve konulara ,konusmalara ;cok biliyomus havasında yaklasma ,ama cok cahil gibide olma yine .burada bir denge unsuru vardır.ve KENDİ CİNSLERİNE GORE, FARKIN OLDUGU İMAJI VER.+ en önemli faktorlerden biride ;AKSİYON. erkekler aksiyon kızları cekici ,bastan cıkartıcı bulurlar..cok hopbidi bir kızda aksine iticidir.eger yaşamak istediğin şey cinsellik ise ellerin onun eline arada gidebilme durumu varsa gitmelidir çok çekingen goruntu erkeği de iter..Sonuc= toplar ,çarpar ve cıkarırsak : konustugun konular ,ses tonun ,uslubun,fiziksel hareketlerin ,gülüşün ,bakısın ,ilgili çevresinde olan diger kızlardan seni farklı ve öte tasıyan özelliklerin varsa bunları ortaya koyabilmek ONU SANA DAHA HIZLI YAKINLASTIRIR VE CEKİM ALANINA GİRERSİN HEMDE HER KONUDA! ...!

Erkekler Ne Diyor 19

• eğer fiziğin güzelse yüzünde güzelse sana hayır diyemez git o çocuğu al bitir işi

• azıcık dekolte sadece bir frikik yeterde artar bile..:)

• kaçır bağla istediğini yap:)

• İçkisine ilaç atıp sahip ol ona. :)

• doğru davranışlar göstermelisin

• bazen oluyor ama bu karşındaki arkadaşa görede değişiyor yani ama yinede sen baştan çıkarmaya uğraşma.. hadi baştan çıkardın bir gecelik ilişkiniz oldu ya sonrası...

• onda ne buluyorsun onu bir yaz da artık kimse de kızlar erkeklerde neye bakar tarzı sorular sormasınlar her gün onlarca :)

• Erkek için kadın, kadın için de erkek çekicidir, cezbedicidir. Hz. Adem ve Havva dan beri bu böyledir. Eğer hoşlanıyorsan önce sen adım at birşey kaybetmezsin.

• aşkın saf halini yaşıyorsunuz tebrik ederim saygılar

• nefes al yeter :)))

• şükür ki bu ana kadar o erkekten hamile kalmamışsın:)kusura bakma aşk başka ama nikahı hiçe saymak seni tüm dünyada aşağılara düşürür.düşün ki nereye gidersen git o... diyecekler sana onları yaparsan.Şunu söylemezsem çatlarım:zina ilk başta bakmakla, sonra konuşmakla sonra el ele tutuşmak öpüşmek sonrasıda bir otel odası.erkeklerin tipi düzgünse asılan çok olur bunu tecrübelerime dayanarak söylüyorum size.oyuncak olmak istenmiyorsa biraz mantıkla hareket edilmeli.ben o erkeğin yerinde olsam:kolay kazandığımı , çok ama çok çabuk harcarım çünkü ne emek verdim ki kazanmak için?benim de başıma geliyor yalana gerek yok ama Kur'andan ayetlerin akla gelmesi kesin çözüm.

• saygıyla karsılıorum seni.

• Güzel giyin açık giysiler seç kalça ve göğüsleri ortaya çıkar yeter.

• benm var aynı senın durumundayım ama napcam bilmiyorum

• samımı arkadaşım bir de kaybetmekten de korkuyorum açıkçası. acaba yanlış mı anlıyorum dyorum ama öyle frikikler veryor kı emın olamıyorum.

• cevabı biliyosun bence cunku sorunun içinde. hiç olmadık anda öp onu

• başına vurur öyle arada.

• mini etetk giy frikik ver gögülerden.işe yarar

• azmıssın sen ya

• Erkek aptalsa bir miniye baglarsin olayı. Aklı başındaysa yada tecrubeliyse.bu konularda daha farklı fantaziler denemelisin. Onuda adamına göre yapabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 4

• ay bu nası soru yiaaa :D memelerin var senin en kolayından onları kullan aaaa giy bi destekli sütyen üstüne böğrü açık bişe tshrt olablir...yada iki üç düğmesi açık bi gömlek olablirr eğil ona doğru yere bişe düşür tam ayaklarının dibinden yukarı doğru eğill al geri kalk flaan :D oda olmadı kalem bul karşısnda ağzına sok( farkında değilmiş gibi olmalısın bunu yaparken) ne bilim saçını savurr offf sıcak oldu de ay ter bastı de oyyyhşşş geliyolar de :D bisürü şey var en kolayı ne aslında biliyomusun istiyorum ama veresim yok havalarında ol :D

• sanırım evet :D

• sen bu işi biliyorsun anlaşılan...

• Şakacıktan orçun taklidi yap,öpüşelimmi de,tepkileri izle :D

• Senin sevişme zamanın gelmiş..

• Sen bir adım at o sana yatak serer

Yükleniyor...