Bir erkek nasıl baştan çıkartılır?

Beni arzulamasını nasıl sağlarım. Biri var sadece arkadaş olsak bile hiç olmadık anlarda o kadar etkileniyorum ki gidip boynunu öpesim hatta dudaklarına yapışasım geliyor. Sadece arkadaş olduğunuz insanlardan böyle hissettiğiniz oldu mu neler böyle hissetmenize neden olur?


0|1
4|20

En İyi Erkek Görüşü

 • :)

  YANIT: En basta bir erkeği etkilemenin bir cok yolu vardır...(ve bu erkeğine gore değişir elbette) + karsındaki erkeğin ilgi derecesi nide es gecmemek gerekir.

  ama sana her erkek için denenebilir bir şeyler dersem : giyim kuşamına dikkat etmelisin, vucut hatlarını ortaya cıkaran giysiler her erkeği cezbeder ve etkiler .bunun yanında ;temizlik te önemli yine. kirli pasaklı bir kızı hiç bir erkek çekici, bastan cıkartıcı bulmaz.güzel abartısız makyaj,hoş bir koku karsınızdaki erkeği size çeker...

  yine ek olarak : vucut dilini de iyi kullanmak lazım ;onla konusurken ,onla bakısırken MESAFE Duygusu veren hareketlerden sakın gözlerine bak ,ve TEBESSÜM ET...ama bunları yaparken :DOĞAL OL... yapmacık hareketleri ,gülüşleri insanlar anlar sonucta.

  -ve konulara ,konusmalara ;cok biliyomus havasında yaklasma ,ama cok cahil gibide olma yine .burada bir denge unsuru vardır.ve KENDİ CİNSLERİNE GORE, FARKIN OLDUGU İMAJI VER.

  + en önemli faktorlerden biride ;AKSİYON. erkekler aksiyon kızları cekici ,bastan cıkartıcı bulurlar..cok hopbidi bir kızda aksine iticidir.eger yaşamak istediğin şey cinsellik ise ellerin onun eline arada gidebilme durumu varsa gitmelidir çok çekingen goruntu erkeği de iter..

  Sonuc= toplar ,çarpar ve cıkarırsak : konustugun konular ,ses tonun ,uslubun,fiziksel hareketlerin ,gülüşün ,bakısın ,ilgili çevresinde olan diger kızlardan seni farklı ve öte tasıyan özelliklerin varsa bunları ortaya koyabilmek ONU SANA DAHA HIZLI YAKINLASTIRIR VE CEKİM ALANINA GİRERSİN HEMDE HER KONUDA! ...!

  2|0