Bu konu hakkında erkeklerin düşünceleri neler?

Duyduğuma göre erkekler cinsel rüya görürlermiş.Yani tam olarak ne görüyosunuz ve neden? Hergün mü oluyo? Tüm erkekler kadına gidermiş diye duydum evli bekar fark etmezmiş öyle mi? Her erkek masturbasyon yaparmış? Ne her erkekmiş ya. Biri bana açıklasın sinir oldum artık. Hepsine cevap verirseniz iyi olur...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben vereyim :)sadece erkekler rüyada sex görmezler, kızda görür, ve elde olmıyan bişidir rüyadır adı üstündehergünde rüya görülmüyortüm erkeklerde kadınlara gitmez, ama bi çoğu gider gitmiştirde, kız arkadası olmıyan olmamıs olanların %90ı gitmiştir kadınlara, evlilerde gider %30 gibi bi oranlaher erkek masturbasyon yapar tabiki, belli bi düzen ilişkisi olursa mastbasyon yapmayadabilirayrıca her erkek masturbasyon yaptıgı gibi kızlarda yapıyodur bunuda bil..umarım yeterli olmustur

Erkekler Ne Diyor 15

• ben hemen hic gormedim ama gorenler cok evet.Ayrıca masturbasyon , insanın kendi bedeniyle olan eglenceli bir iliskisi. Ve kisiyi ilgilendirir. Ne diye sizi ilgilendiriyor bu konu anlamadım

• ooooo daha çooook yolun war

• Siz neden görüyorsanız bizde onun için belki birini beğendik ama bize bakmayacağını düşündük neden düşündük öyle bir bakımlı ki bizim bakımımız ona erişemez o yüzden kürkler birbiriyle dengeli olmaz ne kendimi küçük düşürcem ulan deyip içimize gömüyor olabiliriz belki. Hal BU Kİ kadında snei beğenmiştir ama işte erkeğin gitmesi makbuldur beğendiğini söylemesi .Ben bir kaç kez yaşadım hiç konuşmadan birbirmizin dudaklarını yapıştık sadece oldu müthiş bir çekim işte bazen erkek te kadında bunu bastırır toplum kuralları evlidir vs. işte o zaman yardımcımız bilinçaltı devreye girer ve bizi bu arzudan kurtarır ve beynimizin bir köşesinden gider sanki sevişmiş gibi hissedersin ve gerçekte de sevişmişsindir rüyalar GER_ÇEK_TİR.. :)Ben kadının sevişme esnasınsa ses çıkarmasını isterim açıkça yazıyorum kadınında sevişme esnasında hafif dokunuşlardan hoşlandığını öğrendim. Ben kadının hoşlandığı şeyi yaparsam o da benim hoşlandığım şeyi yapar ses çıkarır sorun var mı yok. Ama çekinince v.s. içimizi atıyoruz sonra sabaha kadar takla atıyoruz :)))

• Anladım teşekkür ederim

• 1-kadınlar gibi erkekler de rüya görür, ama gördüğü rüyalrın %100 de 00.1i cinsel içeriklidir,yani her gün cinsel rüya görülmez,yılda 1-2 defa ya görürler ya görmezler. NE GÖRDÜĞÜNE gelince: rüyada herhangi bir kadın (yabancı,sevgili,komşu,herhangibiri)görür, o kadın soyunur veya çıplaktır,birleşme için yaklaşır GİRİŞ ANINDA giremeden boşalr ve rüya biter.2-Tüm erkekler kadına gitmez ama cinsel hayatı olmayanların ya da evli olup da cinsel hayatı iyi olmayan erkeklerin %75i geneleve, mahallenin iyi kızlarına veya kızarkadaşlarına giderler,bu bir ihtiyaçtır3-Erkeklerin %99.9u lise çağlarına geldiğinde masturbasyon yapmayı öğrenmiştir, ve her fırsat bulduğunda,azdığında,banyoya girdiğinde maturbasyon yapar.Bunun günü,saati,yeri,evlisi,bekarı yoktur,otobüste yapanı,eşiyle cinsel ilişkiye girdikten hemen sonra lavaboya gidip masturbasyon yapan erkek bile görebilirsiniz,duyabilirsinizTAVSİYELER:1-rüya konusunda panik yapmayın,normal olup bilinçli değildir 2-Erkeğinize yatakta istediğini verinki başka bir kadına gitme ihtiyacı ya da masturbasyon yapma ihtiyacı duymasın

• Erkekler Ruyasında Sex Yaparlar.. Nedenı ISe Az MAstırbasyondur.. Kızlardada Aynıdır erkekler dıye genelleme yapmamamız daha mantıklı... spermm bellı bır mıktara ulasınca sperm kesesı dolar ve ınsan ılıskıye ıhtıyac duyar ama yogun tempoyla calısıyorsan yada mastıbasyonla ılıskıyle o fazlalıgı sperm kesesınden atamıyorsan ozaman ruyayla rahatlıyorsun sonra hersey normale donuyor.. gundelık ve 2 gune 1 mastırbasyon yapan kısıler zaten gormesı cok nadırdır. :)

• Her erkek görmez.. Mesela ben çok nadir görürürüm görsem bile onun rüya oldunu biliyoruö ve hayatımda birkaç defa rüyamda boşaldım..

• Her erkek kadına gitmezz :!

• vay arkadaş biz neymişiz :D ya bu sorduklarına inanıyor musun? öyle bir otammı var cidden. rüyalar ergenlik döneminde görülür.

• Çok fazla şey sormuşsun açıklarsak erkek genleri deşifre olur bırak gizemli kalalım

• rüya bu ne zaman göreceğin belli olmaz ama başkasını arzuladığın zaman genellikle görür erkekler rüyayı mesela bu gece ben senin yazına bakarak rüya görebilirim:)

• starline037 sende rüya görmeye meyillisin anlasilan:)

• Daha bir kaç hafta önce sordun bu soruyu ve sorun silindi.

• Çünkü başka kategoride sormuştum.

• Kaç yaşındasın peki.

• Evet Bazen Cinsel doyum yaşasak bile görürüz Bayanlarla haşır neşir bi vaziyette.Tüm erkekler kadına gider diye bi kaide yok tarz efendilik meselesi.Evet her erkek mastürbasyon yapar dayanamaz Hayvanların erkekleri bile yapıyor dikkat etmedinmi hiç?

• sen nerden duydun bunları? yanlış bilgi bunlar her duyduğuna inanma bacım

• rüyada olayları görmek mümkün her erkek görür

• Her erkek bir değil rüya ben bu yaşıma 2 kere gördüm.

Kızlar Ne Diyor 1

• hatunla seviştiklerini görüyorlarbazennedeni erkeklerTüm erkekler kadına gitmez hatundan memnun kalmayanlar ya da kız arkadaş bulamayıp cinsellik yaşamak isteyenler.Hepsi değil tabi bazısı.Her erkek mast. yapar her kadında yapar.

Yükleniyor...