• Sor
  • Bence

Kızlar cinsel içerikli rüya görür mü?

Biz erkekler görüyoruz, rüyamızda boşalıyoruz ama bunun sebebi dolan sperm deposunu boşaltmak, kızlarda böyle bir gereksinim olmamasına rağmen rüya... Daha Fazla

En İyi Görüş

• evet biriyle seviştiğini öpüştüğünü görürler.

• orgazma kadar gider mi bu peki

• hayır olmaz.

• peki erkek arkadasını cok seven bır kız.fakat yerı geldımı cok farklı fantazılerle dolu bır kız.aldatma meyılı yok yanlıs anlasılmasın.boyle dususunursen eger ruasında bır baskasını gorme gıbı bır ıhtımalı varmıdır.yada yasayan var mı aramızda bayanlar

Kızlar Ne Diyor 8

• tabiki görüyoruz belki erkeklerden daha çok

• hiç öyle rüyamız yok bizim bakkal amcaya neden görmüyorum anlamıyorum bak televizyonda püskevit yiyorlar ben üryamda püskeevit yiyemiyorum eger devlet bahçeliyi seçersem bana söz verdibundan sonra erotik rüyalar görcekmişimoylar bahçeliye kaldımı dohuz

• Aman aman bir zevkle uyandığımı hatırlamıyorum.Ama gördüklerim karşısında kahkahlarla gülerken kendi sesime uyanıyorum evet :D

• ohoo ben çok görürüm rüya yani bu o gün cinsellikle ilgili bişey düşünmesem ve öyle bişeye girişimim olmasa bile görebilirim rüya yani bu ne göruçeğin belli olmaz

• Evet görür.

• rüyanda beni gör tamam mı :)

• O niye şimdi ?

• boş konuştum haklısın özür diliyorum.

• çok nadir hayatımda rüyamda bir kez orgazma ulaştım ama öpüşüp seviştiğimi görüyorum ve o gün büyük bi istek oluyo

• genelde öpüştüğümü nadiren seviştiğimi görüyorum kim olduklarını tabikide hatırlıyorum.ama orgazma kadar gitmedi.

• tanıdığın kişiler mi oluyor genelde?

• Öncekileri Göster
    • kim olduklarını tabikide hatırlıyorum diyor kız ,
      tanıdığın kişiler mi oluyor genelde? derken kafanmı güzeldi jesse1903 ? ( can yüce ) .d

• yüzünü hatırlıyorum, nasıl biri olduğunu seçebiliyorum diye düşündüm. hayır bugün içmedim tez yazıcam

Erkekler Ne Diyor 2

• kızlar rüya görmez mi senden benden daha cok hemde :D kızlar erkeklere nazaran daha azgındır.

• sperm deposu neye göre ve ne zaman doluyor ? konu ile alakası yok ama merak ettim

• sperm üretimi sürekli olduğundan 5-6 gün boşalmassan doğal olarak dolar ve rüya vs. görürsün.

• thank you

• ur welcome

Yükleniyor...