• Sor
  • Bence

Kasık ağrısı. Sorum sadece erkeklere :)

Sevgilimle ilişki dışında her şeyi yapıyoruz boşalıyor da defalarca oral yolla. Fakat burada okuduğum yazılar kafamı karıştırıyor, ilişkiye girmezse kasık ağrısı çeker diye bu doğru mu?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bosaliyorsa kasık agrısı falan olmaz. tamamen erkeklerin kendini acındırıp kızla birlesme icin uydurdukları hikayedir.hatta her sertlesmede de bosalması bile gerekmiyor. 10 sertlesmeden birinde belki kasık agrısı duyar bosalmazsa . O kadar.tamamen sehir efsanesi.

Erkekler Ne Diyor 19

• Kasıkları ağrırmış ha. Güzel bahane bende uygulıyayım bu taktiği. :)Kasık falan ağrımaz. Birkaç gün yapmazsa rüyada boşalır hepsi bu.

• kasıklarım ağrıdı demedi bana o hiç. ben bu sitede gördüm bu tabiri. onun da olur mu diye soruyorm..

• İşin esprisi bir yana, olmaz, kasıkları falan ağrımaz. Ben bir kaç haftadır yapmıyorum söylemesi ayıp olmasın şurda, kasığım falan ağrımıyor.

• ben boşalmadığım zaman ağrı hissediyorum..

• kızcagız bosaltıyor ama oral olarak...kasık agrısı o zaman olmaz

• boşaltıyosa sorun olmaz :)

• öyle bir şey olsaydı dünyanın yarısı bu dertten ölürdü .d milyonlarca insan var yıllarını ilişkisiz geçirip hergün iki güne bir haftada bir masturbasyon yapan.d

• :))

• Ben o ağrıyı çekeceğime gerekirse çamaşırıma boşalırım daha iyi =) Aslanı uyandırıp kükremesin diye ağzını bağlamayın sonra kasık ağrısından duramaz tabikide

• sen boşaltmaya devam et elemanı

• ilişkiye girmezse diil eger bosalmazsa kasik agrisi ceker

• ya bi erkek uzun süre boşalamazsa kaşık arısı çeker illa seninle ilişkiye grmesine gerek yok seni kandırıyo seninle ilişkiye grmek için dyo sakin kanma ister oral yolla boşalsın ister ilişkide boşalsın boşaldımı kaşık arısı kalmaz bunu bil

• günlerce boşlamadıysa ve sevişme esnasında boşalmaz ise kesinlikle ağrı olur ...

• Kasık ağrısı, cinsel açlık çeken erkeklerin, bunu belirtmek için kullandığı bir şeydir.. Örneğin:Kız: N'aber Peniscan, nasıl gidiyoo?Erkek: Sorma Vajinagül, kasıklarım ağrıyo ya..Kız: Hıı, bize gidelim mi? / Defol ya salak şey..

• Yok artık daha neler :)

• yanlış.

• eğer erkek arkadaşın boşalıyorsa kasık ağrısı diye bişi olmaz ... şahsen bende olmuyor ...

• ewt ewt ewtt sonuna kadar dogruu :) kasmakla falan da alakası yok her erkekte olan bişey

• eğer boşalamazsa kendini kasarsa o zaman kasık ağrısı olur..seni yanlış bilgilendirmiş .:)

• oralla bosaliyorsa kasigi agrimaz ki :D ha elle ha agizla ha normal... bosalinca basinc gider agri olasiligi kalmaz... ayrica oynasip oynasip tik yoksa olur ki o da her zaman değil nadirendir

• boşalıyorsa ağrı çekmez, o boşalamayanlar için geçerli.

• sevndm o zmn :)

• bak eğer ilişkiye girmeyeceksenz saatlerce sevişmeyin çocuğa yazık ağrısı çekilmiyor

• Açık açık sallamış arkadaş :) Diğer arkadaşların da söylediği gibi, zaten boşalıyor; dolayısı ile kasık ağrısı falan safsata.

• kızlar kandırılıyorsunuz. spermi cildine krem niyetine kullananlarda yine sizlersiniz :))

Kızlar Ne Diyor 2

• benim sorumdu bu .d

• hadi cnm cdden görmedm :)

• önemsiz

• bir kere boşaltıyorum diosun e o zaman ne kaşığı ne ağrısı bu ayrıca her sertleşmede boşalınıçak die bişey olmaz erkekler günde çoğu kez uyarılıp sertleşirler e özaman aman ağrımasın dierketen eller hemen fermuaramı girecek yok öyle birşey ya :)

Yükleniyor...