Dil çıkarma hareketinin cinsellik boyutu nedir ?

Dil çıkarma hareketinin cinsellik boyutu nedir ? Karşınızdaki dil çıkarsa cinsellikle ilgili bir anlam çıkarır mısınız ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Türkiye'de dondurma yesen yanlış anlıyolar. Artık emsem mi diyorum yok onuda yanlış anlıyorlar. E ısırayım diyorum onuda yanlış anlıyorlar. Dilimi çıkarsam huhu :(

Erkekler Ne Diyor 21

• link böyle çıkarırsa kızarım, link böyle çıkarırsa kızışırım :D

• one çilekmiydi o.Çilekli hım evet etkileyici.

• çok severim

• bana reelde bır kız dil çıkarsa ki başıma hiç gelmedi sanırım kızardım ...

• Dil,in kemiği yok.O başka anlamda çıkarsa da, sen istediğin yöne çekersin:)

• aklı salim bi insan durduk yerde dil çıkarmaz.çıkartırsa da anlam yüklene bilir

• Ben çıkartmam ama ergense nefes alıyorsan yeterli :D

• ne demezsin hatta nefes almasından bile cinsellik çıkarıyoruz:D şaka mı bu soru?

• dğer cevaplara bakılırsa şaka değil .

• allahtan kız kardeşim yok.bu ne be millet delik derdinde.deliğin kime ait olduğunun onemi yok

• dakikada attığı dil darbesini anlatır :)

• Ülke yabancıysa oral seks.Ama Türkiye'yse nereye çekersen oraya gider.

• Uçan kuşun Kanadının çıkardığı Rüzgardan nem kapan İnsanların yaşadığı bir yerde yani Türkiyede yaşıyorsan :))) uuuu ne cinsel fantaziler üretirler bilemezsin.

• o dili çıkarıs ve kıvırma haraketine bağlıdır :)dilini çıkarıp üst dudagına değdiriyosa ve o anda parmagınıda dilinin dudagının üstüne koyuyosa, iş bitmiştir demek sal çayıra :)

• sohbet konusuna bakar gıcıklık edersin dil çıkartırsın şaka edersin dil çıkartırsın muhabbet türüne bakar gecenin 02 inde dil çıkartırsan da doğaldır cinsellikte yani

• hayır, saçma...eğer dudaklarını da yalarsa olabilir

• Her hatun dil çıkardı diye yelkenleri suya indirmiyoruz tabi. Göz kırpmak, dil çıkarmak seksi bulduğum davranışlardır.

• 80 d/d ( saniyede 80 dil darbesi) aklıma gelir...

• bence sepmati hareketidir...ama dilini aşağı yukarı oynatıyorsa işte o zaman değişir...

• ahahah :D Bir an düşündümde :D Doğru.

• karşımdaki bayan dudağını ısırarak bana bakıyorsa, istiyormudur sence?

• dili çıkarttığı zamanki bakışı önemli öteki türlü ufacık çoçukta dalga geçme amaçlı çıkartıyor

• senı ıstyorum demek

• arzulamak yada yalarım demek heralde :)))))))

• bak şimdi :D hocam bana baktıgında hep yapıyor

• yok artık bız sevgılımle sureklı vüüüü dıye dil cıkarıyoruz hıcde aklıma gelmedı çok çocukca ve eglencelı olarak gelıyor bıze bildiğin şebekleşiyoruz bazen ;)

• kendince bir anlam çıkarır yapan kişi

Kızlar Ne Diyor 6

• duruma göre değişir bence.sıradan bir zaman da yapılmışsa çok çocukça bir durum

• ne salakmış diye dusunurum

• bayanın yapması hoş olabilir.. ama erkeğinki tam bir yalama kişiliiğinde olduğunu gösterir.. ıyyYY

• Çocuksu

• nanik yapsak tahrik olucak adamlar var hırkacım burda:)

• :P

• zor bir durum. basta sevdigim icin yaninda olurum ama ilerde benim de cinsel isteklerim olcak ve aldatmak istemicem icin olamaz yani münkünati yok gibime geliyor.

• en iyi dil birbirine değen dildir...hönk :D ne işin var burada

• :D Sanrıım sorular karıştı.Çok güldüm Allah'da seni güldürsün.

Yükleniyor...