Sevdiğiniz kişi arkadan ilişki yaşamış olsa ne yapardınız ?

Şu anda aynı üniversitede okuduğumuz, beni çok seven ve benim de onu çok sevdiğim bir sevgilim var. Bana bir şey itiraf etti.

Bir önceki erkek arkadaşı ile neredeyse 1 yıl flört etmişler ki çocuk da kendi mahallesinin çocuğuymuş. Kız arkadaşım okulu kazanıp buraya geldiğinde çocukla hala çıkmaktaymışlar. Çocuk 1 yıl boyunca kız arkadaşımla ilişkiye girmek istemiş zaten sürekli evlenme vaadinde de bulunuyormuş, fakat kız arkadaşım buna razı olmamış.

İşte okul için farklı bir memlekete geldiğinde çocuk taa kalkıp onu görmek için bizim okulun iline gelmiş ve o gün kız arkadaşımı da çağırmış. Nasılsa evleneceğiz diyerek ten kız arkadaşımla arkadan ilişkiye girmiş. Yani çocuk istiyor diye kabul etmiş. Çocukta zaten o gün bir daha aramamış. Çok sonra aramış şöyle böyle olaylar geçti başımdan arayamadım filan gibisinden fakat kız arkadaşımda bitti demiş. Anlayacağınız bunu yapmak için uzaklardan gelmiş.

Bana bunu ağlayarak itiraf etti. Keşke senin ilkin olsaydım tamam bakireyim ama bunu yaşadım. Gözlerinin içine baka baka sana yalan söyleyemem sana karşı her zaman dürüst olmam gerekiyor dedi. Ne yapayım çok güveniyordum ona dedi. İstersen benden ayrılabilirsin bunu sana bırakıyorum dedi.

Şimdi kızlar ve erkekler sorum size

Bu kız anne baba ayrı büyümüş. ve Annesi tarafından çok ama çok baskıyla yetişmiş. Hala da baskı görmekte olan bir kız.

Ben ise daha önce hiç bir kızla birlikte olmadım. Şimdi aklıma sürekli geliyor kız arkadaşımın eski sevgilisiyle arasında geçen olaylar ve ben çok üzülüyorum. Çünkü onun ilki olmak isterdim.

Kız arkadaşım düzgün ve efendi bir kız. Bana karşı hiç ama hiç bir yanlışı yok. Beni çok sevdiğinden de adım gibi eminim. Otobüste bir erkeğin yanına bile oturmaz. Dışarlarda fingirdemez. Bir sözümü 2letmez. Giyimini kuşamını benim isteğim üzerine yapar. Ben çok açık dediğimde öff dese de bir daha onu giymez. Bana yanlış yapmamak için çabalayan. 19 yaşında çok güzel ve alımlı. Üniversitede özellikle fakültemizde bir çok kişinin sevgili olma teklifini reddetmiş. Benim maddi imkanımın çok olmasa da iyi, yani üniversitede birçok kızın paralı erkek bulma tercihlerinden biri olmama rağmen(kendimi beğenmişlik olacak ama karizmamda yerinde =) onun maddi imkanının pek iyi olmamasına rağmen hala aramızda ben ödeyeceğim kavgaları yaptığımız. Benim her şeyine karıştığım, ama yaşamımdan bile çok sevdiğim bir kız arkadaşım var.

Ben ilk defa bir şeyler yaşayacakken kız arkadaşımın 2. defa bir şeyler yaşayacak olmasına tahammül nasıl edebilirim bana yardımcı olabilir misiniz ?

Bir de şu var arkadan ilişkide kız zevk alır mı?

O çocuktan şu anda nefret ediyor kandırıldığı için. Lakin ilki olduğu için ona karşı bakış açısı nasıldır. Hala aklında mıdır? Kız olduğuna kesinlikle eminim.

Düşünsenize ben bir erkeğim bunu kaldırmam zor. Bende ne içki var, ne sigara, ne karı kız olayları, nede kumar. Ben ileriye dönük bir ilişki yaşamak isterdim bu kızla. Yaşlarımız gereği belki cinsel olayı öncelikli görüyoruz fakat önemli olan bu değil mi?

Güncellemeler:
...

Hem bazen diyorum ki benden önce yaşamış ve pişman ki bana bunu anlatıyor. Bana demişti ki isteseydim bunu sana hiç ama hiç söylemezdim. Ama senin gibi birine bunu yapamam çünkü ben seni hak etmiyorum istersen benden ayrıl dedi. Olayları bana anlatmadan önce bana çok soğuk davrandı ve onunda isteğiyle ayrıldık. Sonra 1 hafta dayanamayıp barıştık. Barıştığımızın hemen ardından bana bu olayları anlattı. İşte bu yüzden seni hak etmediğim için böyle yapmıştım ama dayanamadım dedi.

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

• yazını ve yorumları okurken hep acaba hiç söylemese daha mı iyi olacaktı diye düşündüm. çünkü artık hayatının hiç bi döneminde unutamayacaksın bu durumu. ama söylemeseydi de kendisi unutamayacaktı ve senin yüzüne bakarken içinden hep üzülecek, pişmanlık duyacak, vicdan azabı çekecekti (kesinlikle seni enayi yerine koymayacaktı ona katılmıyorum). içi içini yiyecekti. şimdi anlatmış rahatlamış ama top sende artık.

"Hep eşimle ilk olayım isterdim. Ona özel bir şeyler verebileyim isterdim. " demişsin ama zaten sen yaşatacaksın. hatta en güzel ilkini sen yaşatacaksın, ve bu onun aklından hiç çıkmayacak. diğerini hatırlasa hatırlasa nefretle hatırlayacak.

biz kızlar bazen sevgilimizi kaybetmemek için sözde fedakarlık yaparız (kesinlikle doğru olduğunu söylemiyorum.) onun yaşadıklarını zevkten sayma bence hiç istemeden kaybetmemek uğruna içinde binbir şüpheyle yapılmış hatadan başka birşey değil. insanlar hep hata yapar. şimdi önemli olan senin hata yapıp yapmayacağın. dürüst ve çok sevdiğin fedakar bi kız karşında duruyor. ona kötü kız muamelesi mi yapacaksın yoksa ona, aşkına sahip mi çıkacaksın?

0|0
    • Şikayet

Her gün kaderime ağlıyorum daha ne olsun ki. Benim kaderden beklentim bu değildi. Öyle bir şey ki belki ileride ilişkimiz son da bulabilir. Lakin bu anıyı ben hep hatırlayacağım. Düşünsene her kız evlendiği erkeğin ilki olmasını ister, bende bunu isterim diye 24 sene nefsime hakim çıktım.

Kader beni hiç beklemediğim alandan sınava soktu. Çok hazırlıksız yakalandım. şimdi büyüdüğümü anlıyorum.

Hiç söylemeseydi keşke. Beni hep enayi yerine koysa da olurdu. Teşekkürler güzel yorum yapmışsınız =)

• Şikayet

Hepiniz o kadar iyi insanlarsınız ki. Allah gönlünüze göre versin. Bu gün sevgilimin yanındaydım işte 4 saat yine onun yanında kaldım. Bana dedi ki. Bir duygu yaşadım" Seni bir kere daha ne kadar çok sevdiğimi, sana bağımlı olduğumu ve senden ayrılamayacağımı anladım. Sen benim en büyük şansımsın. Sen iyi ki varsın benim hayatımda dedi.

• Şikayet

:( çok seviyor seni kaybetmek istemiyor