Sevdiğiniz kişi arkadan ilişki yaşamış olsa ne yapardınız ?

Şu anda aynı üniversitede okuduğumuz, beni çok seven ve benim de onu çok sevdiğim bir sevgilim var. Bana bir şey itiraf etti. Bir önceki erkek... Daha Fazla

Güncellemeler:
...

Hem bazen diyorum ki benden önce yaşamış ve pişman ki bana bunu anlatıyor. Bana demişti ki isteseydim bunu sana hiç ama hiç söylemezdim. Ama senin gibi birine bunu yapamam çünkü ben seni hak etmiyorum istersen benden ayrıl dedi. Olayları bana anlatmadan önce bana çok soğuk davrandı ve onunda isteğiyle ayrıldık. Sonra 1 hafta dayanamayıp barıştık. Barıştığımızın hemen ardından bana bu olayları anlattı. İşte bu yüzden seni hak etmediğim için böyle yapmıştım ama dayanamadım dedi.

En İyi Kız Görüşü

• yazını ve yorumları okurken hep acaba hiç söylemese daha mı iyi olacaktı diye düşündüm. çünkü artık hayatının hiç bi döneminde unutamayacaksın bu durumu. ama söylemeseydi de kendisi unutamayacaktı ve senin yüzüne bakarken içinden hep üzülecek, pişmanlık duyacak, vicdan azabı çekecekti (kesinlikle seni enayi yerine koymayacaktı ona katılmıyorum). içi içini yiyecekti. şimdi anlatmış rahatlamış ama top sende artık.

"Hep eşimle ilk olayım isterdim. Ona özel bir şeyler verebileyim isterdim. " demişsin ama zaten sen yaşatacaksın. hatta en güzel ilkini sen yaşatacaksın, ve bu onun aklından hiç çıkmayacak. diğerini hatırlasa hatırlasa nefretle hatırlayacak.

biz kızlar bazen sevgilimizi kaybetmemek için sözde fedakarlık yaparız (kesinlikle doğru olduğunu söylemiyorum.) onun yaşadıklarını zevkten sayma bence hiç istemeden kaybetmemek uğruna içinde binbir şüpheyle yapılmış hatadan başka birşey değil. insanlar hep hata yapar. şimdi önemli olan senin hata yapıp yapmayacağın. dürüst ve çok sevdiğin fedakar bi kız karşında duruyor. ona kötü kız muamelesi mi yapacaksın yoksa ona, aşkına sahip mi çıkacaksın?

• Her gün kaderime ağlıyorum daha ne olsun ki. Benim kaderden beklentim bu değildi. Öyle bir şey ki belki ileride ilişkimiz son da bulabilir. Lakin bu anıyı ben hep hatırlayacağım. Düşünsene her kız evlendiği erkeğin ilki olmasını ister, bende bunu isterim diye 24 sene nefsime hakim çıktım.

Kader beni hiç beklemediğim alandan sınava soktu. Çok hazırlıksız yakalandım. şimdi büyüdüğümü anlıyorum.

Hiç söylemeseydi keşke. Beni hep enayi yerine koysa da olurdu. Teşekkürler güzel yorum yapmışsınız =)

• Öncekileri Göster
    • Hepiniz o kadar iyi insanlarsınız ki. Allah gönlünüze göre versin. Bu gün sevgilimin yanındaydım işte 4 saat yine onun yanında kaldım. Bana dedi ki. Bir duygu yaşadım" Seni bir kere daha ne kadar çok sevdiğimi, sana bağımlı olduğumu ve senden ayrılamayacağımı anladım. Sen benim en büyük şansımsın. Sen iyi ki varsın benim hayatımda dedi.

• :( çok seviyor seni kaybetmek istemiyor