Sevdiğiniz kişi arkadan ilişki yaşamış olsa ne yapardınız ?

Şu anda aynı üniversitede okuduğumuz, beni çok seven ve benim de onu çok sevdiğim bir sevgilim var. Bana bir şey itiraf etti. Bir önceki erkek arkadaşı ile neredeyse 1 yıl flört etmişler ki çocuk da kendi mahallesinin çocuğuymuş. Kız arkadaşım okulu kazanıp buraya geldiğinde çocukla hala çıkmaktaymışlar. Çocuk 1 yıl boyunca kız arkadaşımla ilişkiye girmek istemiş zaten sürekli evlenme vaadinde de bulunuyormuş, fakat kız arkadaşım buna razı olmamış. İşte okul için farklı bir memlekete geldiğinde çocuk taa kalkıp onu görmek için bizim okulun iline gelmiş ve o gün kız arkadaşımı da çağırmış. Nasılsa evleneceğiz diyerek ten kız arkadaşımla arkadan ilişkiye girmiş. Yani çocuk istiyor diye kabul etmiş. Çocukta zaten o gün bir daha aramamış. Çok sonra aramış şöyle böyle olaylar geçti başımdan arayamadım filan gibisinden fakat kız arkadaşımda bitti demiş. Anlayacağınız bunu yapmak için uzaklardan gelmiş.Bana bunu ağlayarak itiraf etti. Keşke senin ilkin olsaydım tamam bakireyim ama bunu yaşadım. Gözlerinin içine baka baka sana yalan söyleyemem sana karşı her zaman dürüst olmam gerekiyor dedi. Ne yapayım çok güveniyordum ona dedi. İstersen benden ayrılabilirsin bunu sana bırakıyorum dedi.Şimdi kızlar ve erkekler sorum sizeBu kız anne baba ayrı büyümüş. ve Annesi tarafından çok ama çok baskıyla yetişmiş. Hala da baskı görmekte olan bir kız.Ben ise daha önce hiç bir kızla birlikte olmadım. Şimdi aklıma sürekli geliyor kız arkadaşımın eski sevgilisiyle arasında geçen olaylar ve ben çok üzülüyorum. Çünkü onun ilki olmak isterdim.Kız arkadaşım düzgün ve efendi bir kız. Bana karşı hiç ama hiç bir yanlışı yok. Beni çok sevdiğinden de adım gibi eminim. Otobüste bir erkeğin yanına bile oturmaz. Dışarlarda fingirdemez. Bir sözümü 2letmez. Giyimini kuşamını benim isteğim üzerine yapar. Ben çok açık dediğimde öff dese de bir daha onu giymez. Bana yanlış yapmamak için çabalayan. 19 yaşında çok güzel ve alımlı. Üniversitede özellikle fakültemizde bir çok kişinin sevgili olma teklifini reddetmiş. Benim maddi imkanımın çok olmasa da iyi, yani üniversitede birçok kızın paralı erkek bulma tercihlerinden biri olmama rağmen(kendimi beğenmişlik olacak ama karizmamda yerinde =) onun maddi imkanının pek iyi olmamasına rağmen hala aramızda ben ödeyeceğim kavgaları yaptığımız. Benim her şeyine karıştığım, ama yaşamımdan bile çok sevdiğim bir kız arkadaşım var.Ben ilk defa bir şeyler yaşayacakken kız arkadaşımın 2. defa bir şeyler yaşayacak olmasına tahammül nasıl edebilirim bana yardımcı olabilir misiniz ?Bir de şu var arkadan ilişkide kız zevk alır mı?O çocuktan şu anda nefret ediyor kandırıldığı için. Lakin ilki olduğu için ona karşı bakış açısı nasıldır. Hala aklında mıdır? Kız olduğuna kesinlikle eminim. Düşünsenize ben bir erkeğim bunu kaldırmam zor. Bende ne içki var, ne sigara, ne karı kız olayları, nede kumar. Ben ileriye dönük bir ilişki yaşamak isterdim bu kızla. Yaşlarımız gereği belki cinsel olayı öncelikli görüyoruz fakat önemli olan bu değil mi?

Güncellemeler:
...
Hem bazen diyorum ki benden önce yaşamış ve pişman ki bana bunu anlatıyor. Bana demişti ki isteseydim bunu sana hiç ama hiç söylemezdim. Ama senin gibi birine bunu yapamam çünkü ben seni hak etmiyorum istersen benden ayrıl dedi. Olayları bana anlatmadan önce bana çok soğuk davrandı ve onunda isteğiyle ayrıldık. Sonra 1 hafta dayanamayıp barıştık. Barıştığımızın hemen ardından bana bu olayları anlattı. İşte bu yüzden seni hak etmediğim için böyle yapmıştım ama dayanamadım dedi.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yazını ve yorumları okurken hep acaba hiç söylemese daha mı iyi olacaktı diye düşündüm. çünkü artık hayatının hiç bi döneminde unutamayacaksın bu durumu. ama söylemeseydi de kendisi unutamayacaktı ve senin yüzüne bakarken içinden hep üzülecek, pişmanlık duyacak, vicdan azabı çekecekti (kesinlikle seni enayi yerine koymayacaktı ona katılmıyorum). içi içini yiyecekti. şimdi anlatmış rahatlamış ama top sende artık. "Hep eşimle ilk olayım isterdim. Ona özel bir şeyler verebileyim isterdim. " demişsin ama zaten sen yaşatacaksın. hatta en güzel ilkini sen yaşatacaksın, ve bu onun aklından hiç çıkmayacak. diğerini hatırlasa hatırlasa nefretle hatırlayacak.biz kızlar bazen sevgilimizi kaybetmemek için sözde fedakarlık yaparız (kesinlikle doğru olduğunu söylemiyorum.) onun yaşadıklarını zevkten sayma bence hiç istemeden kaybetmemek uğruna içinde binbir şüpheyle yapılmış hatadan başka birşey değil. insanlar hep hata yapar. şimdi önemli olan senin hata yapıp yapmayacağın. dürüst ve çok sevdiğin fedakar bi kız karşında duruyor. ona kötü kız muamelesi mi yapacaksın yoksa ona, aşkına sahip mi çıkacaksın?

• :( çok seviyor seni kaybetmek istemiyor

• Hepiniz o kadar iyi insanlarsınız ki. Allah gönlünüze göre versin. Bu gün sevgilimin yanındaydım işte 4 saat yine onun yanında kaldım. Bana dedi ki. Bir duygu yaşadım" Seni bir kere daha ne kadar çok sevdiğimi, sana bağımlı olduğumu ve senden ayrılamayacağımı anladım. Sen benim en büyük şansımsın. Sen iyi ki varsın benim hayatımda dedi.

• çok etkilendim ben durumundan. ne diyeceğim konusunda baya kararsız kaldım senin kararsızlığını tahmin bile edemem. kendi hayatın için en iyisini sen bilirsin.
      bir taraftan bu olayı ömür boyunca hatırlamak, bazı durumlarda (özelikle sinir öfke anlarında) hatırlatmak var(-ki evliliği zehredebilir). diğer tarafta bir aşkı, sevdiğin kızı bırakmak, unutmak var . hangisi daha kolay gelir sana?

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 5

• Bak bu yazdıklarının hepsini, o hatun seninle beraberken yaşamış olsaydı, derdim ki bir kez daha düşün.Ama dostum senden önce bu. Yaptığı hata ya da doğru, yanlış ama değil, bu onun bileceği birşey ve ne güzel ki sana anlatma ihtiyacı hissetmiş. Hem de ağlayarak ve ne kadar pişman olduğunu dile getirerek. Sırf bilesin diye. Bence kız arkadaşının değerini bil ve ona daha çok bağlan.

• arkadasım kız sana herşeyiyle gelmiş 1ni 2 etmemiş.. senden hiçbirsey gizlememek için anlatmıs evet istemese anlatırmıydı yada seni sevmese.. hem sen demişsin eski erkek arkadası istediği için yapmıs bi insan kndi istemeden ne kadar zevk alabilir ki? bnce sen onun geçmişini unut vve onada bu kötü anılarını unutturabilirsin ki unutturmalısın.. şimdi eger onu bunun için terk edersen hayata küser ve bir daha da sevemz.. hem yine onun ilki olacaksın.. eger seninle isteyerek birliktee olursa bilki sen onun ilkisin.. kısacası" kız oglan kızım" demek istemiş fakat kararı sana bırakmıs ıster sev ıstersende bırak demiş.. bnce hiç hak etmiyor ailesi bile onunla değilmiş..sıkma cnını bunun için arkadasım" bil ki sevmek yeniden doğmaktır".. sen onu bir kez daha dünya ya gelmesini sağla derim oo geçmişte kaldı... bırakmamalısın .. gercekten seviyorsan ellerini bırakma derim

• tskler .. yok olmadı da henüz olmasını da istemiyorum.. kndimi eşime saklıyorum..en başta herşeyin hayırlısı.. sende kzı üzme bnce kndin üzülerek anlatıyorsun.. ya o ne yapsın

• Ya şöyle bir şey demişti bana. 1 yıl uğraştı izin vermedim ayrılmak için geldiği gün yaptık. Ağlayarak anlattı bunları. Demek ki amacı benden bir şeyler almakmış dedi. Çok güveniyordum ne yapayım dedi. Ama onun 2 yakası bir araya gelmeyecek hiç bir zaman affetmeyeceğim onun bana yaptığını demişti. Her zaman bedduam üzerinde olacak onun dedi.
      Var ya hepiniz harika insanlarsınız. Sende kardeşim tavsiyeme uy. Aşkından ölüyor olsanda dokundurtma kendine. Eğer olduysa da artık olmasın. =)

• neden böyle bir şeyi dert ediyorsun, bu bir skor yarışması değil ki! ne mutlu sana dürüst bir insanla karşılaşmışsın, sesini çıkarmasa ruhun bile duymazdı olan biteni. ne mutlu ki en çok canını acıtan anılarını bile anlatabileceği kadar güvenilir bir insanmışsın onun gözünde. bırak mazide her ne olmuşsa olmuş, eskiyi bugüne taşıyıp neden böylesine güzel bir uyumu hırpalayasın ki?anal seks ve zevk sorusuna gelince... çok ama çok nadir olarak zevk alınabilir ancak ben şimdiye kadar anal zevkle orgazma ulaştığını söyleyen bir kadına kendi hayatımda rastlamadım. yani eğer bir zevki beraberce keşfetmekse gayeniz, bu yine ikinize ait bir mutluluk olacaktır. kaldı ki, haklı olarak böylesine nefret ettiği bir insanın ona yaşattıklarını zevkle hatırlamadığından da eminim...

• Hepiniz o kadar iyi insanlarsınız ki. Allah gönlünüze göre versin. Bu gün sevgilimin yanındaydım işte 4 saat yine onun yanında kaldım. Bana dedi ki. Bir duygu yaşadım" Seni bir kere daha ne kadar çok sevdiğimi, sana bağımlı olduğumu ve senden ayrılamayacağımı anladım. Sen benim en büyük şansımsın. Sen iyi ki varsın benim hayatımda dedi. =)

• belli ki sabırlı ve sevgisine sahip çıkmaya çalışan bir insan. bu ülke şartlarında sana dokunmasını anlıyorum ama... anlattığına bakılırsa sert durmaya çalışsa da aslında çok duygusal ve kırılgan bir insan sevdiceğin, herhangi bir olayda tepki vermeden önce ona tahmininden daha ağır hasar verebileceğin gerçeğini aklında tutmaya çalış bence...

• Biliyor musun. Çoğu zaman bir recep ivedik gibi davranıyorum ama yinede benden vazgeçmiyor. Onu azarladığım çok oluyor. Kızdığım bağırdığım, her şeyime susuyor. Bu sefer ben daha çok seviyorum onu. Çok dürüst. Ona hep diyorum ki " Bitanem. Ne olursa olsun, ben çok kızacak olsam da. Sana küfredip bağırıp çağıracak olsam da bana söyle. Çünkü samanı yakarım o an ateş biter ve ben yine sana sarılırım birlikte ağlarız."
      İşte ben hiç böyle şeyler yaşamadım ya ondan bana dokundu bu olay.

• Yazdıklarını, bütün yorumlarını okudum. O kadar temiz bi çocuğa benziyosun ki dilerim verdiqin karar senin için en iyisi olur. Eğer sen de daha önceden bişeyler yaşamış olsaydın belki problem olmazdı ama bu durumda edebilirsin. Şuan etmesen bile bi kızgınlık anında eminim yüzüne vurursun o kızın. Onun için kendini ölç tart ona göre bi karar ver..

• Hepiniz o kadar iyi insanlarsınız ki. Allah gönlünüze göre versin. Bana çok destekte bulundunuz diyebilirim. Bazen her göz yaşı döktüğümde gökyüzüne bakıyorum Allaha sınavım ağır diyorum. Bazen kaybettiğimi anlayıp kulağıma sabrı fısıldıyor. =)

Bu akşamda 4 saat yine onun yanında kaldım. Bana dedi ki. Bir duygu yaşadım" Seni bir kere daha ne kadar çok sevdiğimi, sana bağımlı olduğumu ve senden ayrılamayacağımı anladım. Sen benim en büyük şansımsın. Sen iyi ki varsın benim hayatımda dedi.

• kıyamam ya ne kadar saf temiz konuşuyosun. Şuan içindeki sevgi o kadar büyük ki belki sevgin daha ağır basıyo ama onu herşeyiyle kabul ettikten bi zaman sonra sevgi alışkanlıqa dönüştüqünde, kavgalar anlaşmazlıklar çıkmaya başladıqında belki senin için en önemli olan şey duyduqun sevgi olmayacak. Bunu hiç unutmayacağını hep gölge gibi takip edeceqini bil. Evlendiqinizi ilk defa çok özel anlar yaşadıqınızı düşün.. O an neler hissedeceqini düşün..

• menis kardeşim biliyor musun ? En çok korkumda bu. Bir gün kırar mıyım korkusu. Düşünüyorum benim başımdan geçmiş de olabilirdi. Hayat herkese istediğini vermiyor belli ki. Yada buda bir sınav.

Ama hep şunu söylüyorum o kadar şey öğrendim ki bu olaylar karşısında. Allah bana dese ki, sana bir şans veriyorum tüm genç kızları uyar. Her uyardığın kız için ölüp dirilteceğim seni. Uyar ki senin durumunda kimse olmasın. Herhalde kabul ederdim. Çünkü Şuanda çok seven, ama hayalleri yıkılmış biriyim.=)

• yani şu olaya takdın ve bunuda soruyormusun...seviyorum diyorsun..sanki cinayet işlemiş..olmuş bi hata..kızda ne güzel anlatmış..anlatmayabilirdide...sakın bunları dert etme..unut gitsin..bakire olmasaydı ne olurdu..nice bakire evlenen genç kız sonra eşini aldatabiliyor...sen ona güveniyormusun asıl mesele bu...sende geçmişde bişeyler yaşayabilirdin..onun bunu takıp ayrılmasını istermiydin...bence sizin aranızda sorun yok..saçma şeyleri mesele sakın yapma..ayrılırsan çok üzülürsün..çünki o kızı biri alır namusluca evinin hanımı yapar..ve sende pişmanlıklarınla başbaşa kalırsın..onada sakın bunu tekrar sorma..zaten yeterince utanmışdır anlatırken..lütfen konuyu kapat..ve mutlu olun.

• Hepiniz o kadar iyi insanlarsınız ki. Allah gönlünüze göre versin. Bana çok destekte bulundunuz diyebilirim. Bazen her göz yaşı döktüğümde gökyüzüne bakıyorum Allaha sınavım ağır diyorum. Bazen kaybettiğimi anlayıp kulağıma sabrı fısıldıyor. =)

Bu akşamda 4 saat yine onun yanında kaldım. Bana dedi ki. Bir duygu yaşadım" Seni bir kere daha ne kadar çok sevdiğimi, sana bağımlı olduğumu ve senden ayrılamayacağımı anladım. Sen benim en büyük şansımsın. Sen iyi ki varsın benim hayatımda dedi.

• bak bu konuda endişelenme...kızlarda böyle bi durum varmı bilmem ama ilk ilişki unutulmaz diye bişey yok..ben şahsen sadece sevdiğimle yaşadıklarımı hatırlıyorum..gerisi kabus gibi...sevgilinde sadece seni düşünecekdir..onu unutmuşsdurda sana anlatmak zorunda kalınca hatırlamışdır..kendini sevdiğine saklaman çok güzel..aferin..bi erkek olarak iyi yapmışsın.ama şartlar bazen öyle gelişiyorki malesef acı tecrübelerde yaşanıyor..arkadan yapmanın güzel yanı neki hatırlasın...bana güven.takma

• Burcum kardeşim yaşım 24 ve ben hala bakir biriyim. Hep eşimle ilk olayım isterdim. Ona özel bir şeyler verebileyim isterdim. Tabiki dediklerine harfiyen katılıyorum. Ama dedim ya ben hiç yaşamadım ya belki ondan dert ediyorumdur. Ona bir daha zaten sormadım. Çok utandı ve her zaman ben seni hak etmiyordum ki. Çok şanslı biriyim diyor. Ona güveniyorum evet. Beni aldatmaz öyle karakterde biri. Aklıma hep şey geliyor. O çocuk ilkiydi ya onu hiç unutamaz mı ? O an arkadan ilişkide keyif mi aldı vs.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 15

• Dostum bir yıl boyunca bir kere hiç mantıklı değil hayırlı işler diyorum bu devrin kızları diyorum rahat ol diyorum takıl :)

• Bak benim güzel kardeşim burası sanal ortam ve herkes kafasına göre konuşuyor ve benim sana evli bir insan olarak tavsiyem o kızla evlenme bak ne güzel bu yasa kadar sen kendini korumuşsun erkek olduğun halde bunu yapmışsın oda bunu yapmalı ve kendini korumalıydı. Hani burada diyorlar ya evlen bana sorarsan evlenme çünkü neden bu olay unutulacak gibi birşey değil hep aklına gelecek oda unutamaz zaten en ufak kavganızda bunlar ortaya saçılacak yani evlilik dediğin senin öyle güllük gülistanlık değilki her yönüyle düşün ve şunu unutma kendini koruyan namusuna sahip çıkan gerçekten değerli kızlar var bunu sakın unutma illaki o kız olacak diye birşey yok. Bugün aynı istekleri sen iste sanada istediğini verir. Istersen bir dene çünkü namus ayrı bir olay ne olursa olsun erkek arkadaşın yada sevgilin sözlün nişanlın senden ilişki istedi diye yapılmaz bunu namuslu bir kız yapmaz. Bide arkadan yaptırıyor yuh yani hem günahtır. o kız öyle ilişkiye girmeseydi başkası ile sana öyle iyi davranırmıydı. Dediklerimi anladıysan ne mutlu sana

• Çok açık net ve öz şekilde söylüyorum böyle sana güvenen, sana dürüst davranan birisi hakkında kesinlikle tereddüt etmezdim; k olaylar senden önce yaşanmış, kız açıkça söylemiş, bence ona sımsıkı sarıl. Böyle düzgün insan bir daha karşına çıkmaz! Ne kendini ne kızı yıpratma derim

• hem arkadan ilişkiye girecek hemde bunu bildiğim halde onla birlikte olacam.gavatmıyım lan ben

• böyle bir arkadaşın olduğu için ne kadar şükretsen az şunu unutma, harbiden dürüst bir kızmış, bence git alnından öp

• değerli kardeşim ... ben abin olsaydım bile yüreğine giremezdimki ... bu işler abiyle felan bitmez...ilaç sadece ikinizde .sende ... zamana bırak birazda ... ilşkiniz mükemmel gidiyorsa . ve onun yanında huzurlu mutluysan takacaksın kıza tektaşı atıcaksın imzanı hayat defterine ailenle ilgilenceksin ...aslında .çewreme her zaman derim . yeni bi aşkta ne mazisini sorun ne anlatın nede anlattırın . o andan itibaeren huzurunuza bakın ... öyleydi böyleydi mutlumuydun dokundumu kaç kişi girdi hayatına we benzeri sorular sadece rahatsızlık verir... geçmişi bilgisayarımız gibi resetleyip silemediğimize göre karıştırıp deşelemeyiniz ... yada hiç aşka yelken açmayınız o insanla ...sana bi çift sözüm var kardeşim umarım bu söz seni aydınlatır ... " ALTIN YERE DÜŞME İLE DEĞERİNİ KAYBETMEZ " Sevgiler ...

• Abi çok teşekkür ederim. Sözlerin yüreğime su serpti =)

• bu kadar dürüst bi sevgilin olduğu için kendini şanslı saymalısın bence. geçmiş her ne kadar önemli olsa da adı üzerinde "geçmiş". ama ben bunu aklımdan atamam ileride de sorun yaparım diosan ikinizede yazık olur. kendini en ii bilen sensin o yüzden aklını kullanıp karar verecek olanda sensin.

• ben böyle bir durumda irtibatı kesmeyi düşünürdüm bu benim kanaatim ama başkasını bilmem

• allah sabır versin o halde ne diyim üzüldüm :(

• kardeşim dilerim Allah hiç bir zaman seni böyle bir şeyle sınamaz. İnan bunu tüm içtenliğimle söylüyorum. Çünkü kardeşim büyük konuşma aynısını ben diyordum ve Allah şuanda beni söylediğimle sınıyor. Çok sevdiğim bir kız çıkardı karşıma, lakin büyük konuşmuşum. Sende büyük konuşma, benim için sabır dilesen kafi. Bende irtibatı kesmeyi kesmeyi düşündüm lakin düşünsene aynı ortamda yıllarca okuyacağız ve ben ona haksızlık ederek ayrılacağım. Ayılmasam kendimi üzeceğim. Nereye tükürsem bana geliyor

• kardesim belli ki senden önce yasanmıs bi olay sen olsaydın bunu yasamayacaktı eminim seni çok sevdigi için sana yalan soylemekten kaçınmıs sana karsı durust olmus daha ne istiyorsun bulmussun boyle bi kızı bence bir daha bu konuyu açmamak uzere ikinizde bu konuyu unutun ve su saatten sonra yolunuza bakın soylemese bilmeyecektin sana karsı belli ki çok deger veriyor yalan soyleyememiş sende seviyorsan bu olay yasanmamıs gibi kabul edin terketmen bırakman bana göre hata olur bence boşver olmasa daha iyi olurdu ama hatasız kul olmaz demişler hemde aklının 2 karıs havada oldugu yasta 19 yasında ve bu kadar durust helal o kıza tavsiyem bu kızı asla kaçırma derim..

• bence yapman gereken sadece ona güvenip mutluluğuna bakmak ... bu devirde cinselliği bi şeklde yaşıyor herkez ... sevgilin yaşadığı olaydan keyf alsaydı bunu sana anlatmazdı ...sinsi durup içinde saklardı ... ayrıca şanslısın bence . kızın sana olan davranışları mükemmelmiş ...seni çok iyi anlıyorum bazen düşünüp sorun ediyorsundur .aceba unuturmu onu unutmazmı felan diye ... herşey senin elinde sünger çek geçmişe huzuruna bak ... bi de tam tersini düşün ! bu kız değilde başka bi kız onlarca erkek eskitip ama hala kimse bana dokunamadı diede sana yalanlar söyleyip gönlünü kazanmayı başarsaydı ? ozaman bir ömür boyu o yalancı kızın gözünde bir enayi olarak yaşıcaktın ...sen sevdiğine sonsuz güven ...ve bilki o nefretinden şimdiden unutmuş durumda o insanı ... rahat ol ...sevgiler ...

• Yaşınız benden 14 yaş büyük. Siz burada benim bir büyüğümsünüz yada şuanda abim olsaydınız. Ben sizin kardeşiniz olsaydım ve size deseydim ki. Abi, böyle böyle. Sence bunlar önemli mi ? Hani ileride bunu bir sorun olarak görür müyüz ? Hani yaşın gereğide hayat tecrüben benden çok büyük. Sen benim yaşımda olsaydın ve böyle bir olay yaşamış olsaydın ayrılırmıydın. Eğer ayrılsaydın şuan ki yaşında keşki ayrılmasaymışım veya iyiki ayrılmışım mı derdin. veya ayrılmasaydın iyiki ayrılmamışım mı derdin

• sana durust olmus anlatmasa sanki bilecektin. seviyorsan devam edersin kizin yaninda olursun . sevmiyorsan da bu kadar basit seyi takinti edeceksen en bastan kirma onu da ayril.

• kız bunu sana seni çok sevdiği sana kıyamadığı için söylemiş.. sen de onu çok seviyorum diyosun.. pire için yorgan yakmaya değmez. affetmen yerinde bir karar olur.

• Evet çok seviyorum. Hem bazen diyorum ki benden önce yaşamış ve pişman ki bana bunu anlatıyor. Bana demişti ki isteseydim bunu sana hiç ama hiç söylemezdim. Ama senin gibi birine bunu yapamam çünkü ben seni hak etmiyorum istersen benden ayrıl dedi. Olayları bana anlatmadan önce bana çok soğuk davrandı ve onunda isteğiyle ayrıldık. Sonra 1 hafta dayanamayıp barıştık. Barıştığımızın hemen ardından bana bu olayları anlattı. İşte bu yüzden seni hak etmediğim için böyle yapmıştım ama dayanamadım dedi

• Davul bile dengi dengine. Kendi dengin görebiliyorsan onu...Bunun benzeri bir soru daha sorulmuştu oradada yorum yapmıştım. Sanırım sendin gene ve aynı soruydu... Tekrar tekrar aynı cevabı yazamayacağım...

• o soruyu aradım bende bulamadım aynı kişi mi diye bakıcaktım

• Evet senin yazın hoşuma gitmişti bir nebzede olsa farklı düşündürmüştü. Ama hala fikir almaya çalışıyorum rahatlamaya çalışıyorum.

• Çok samimi yazmışsın. Takıldığın şeyde hemfikir değilim (onun 2. olmaya tahahmül vs) ama belli ki değer veriyorsun bu kıza. Fakat senin yazdıklarından anladığım kız en az senin kadar samimi ve sana değer veriyor.Bence öp başına koy, hatta hiçbirşey yaşamamış olsa onun için keşfedilmemiş olan birşey cazip bile gelebilirdi, tüm acıtıcı gerçeği ile yaşanmış olduğu için olgun ve belli ki bunu sindirmiş.Kızına göre değişir ama ilk olan akılda kalır gibi birşey yok.

• Çok ama çok değer veriyorum. Onu 1 kere öpmek özellikle yanağından o kadar keyif veriyor ki bana. Ona sarılmanın pahasını biçemiyorum bile. Onunla sabah kahvaltı edeceğiz diye gece geç oluyor, sabah kalkamam düşüncesiyle o gün uyumuyorum düşün. konuşurken onu hiç unutamıyorsun değil mi demiştim. O gün her şeyi bir bir anlattı ve bu cümleme de onun bana yaptığı alçaklığı hiç unutamıyorum. Yaşadığımız olayı değil,Bu benim için önemli değil ama senin gibi birinin ilk olmasını isterdim dedi.

• tabiki arkadan zevk almıştır, ilki unutulmaz akılda kalır senin yok mu yani herkezin var, öyle düşün moralini hiçbieyin bozmasına izin verme seviyorsanız birbirnizi sorun yok kardeşim, sevmek engelleri birlikte aşmak demektir, sevmek fedakarlıktır. bence inanıyorsan bu kıza şans vermeni isterim yanlış yapma kardeşim,

• Lafım erdoğan'a :)

• Senin olay şahan gökbakar - kesit ötesi skeç'ine benzemiş :D

• kardeşim, benim yok işte. Arkadan bu sitede de inceledim hatta bir çok erkekte konu açmış. Kızların hiç biri mi arkadan ilişkiden hoşlanmaz diye. Bir çok kız da diyor ki. Sevgilim istediği için yapmıştım. Veya bir başkası can yakıyor vs. diye diyor.

Sevmek fedakarlıktır ama bende dediğin gibi benim akılda kalacak olayım yok. Çok sevdiğim halde şans verip vermemekte çok kararsızım. Eğer terk edersem severek terk etmiş olacağım. Hiç bir zamanda onu sevdiğimi ve bana yaşattığı acıyı unutamayacağım

Yükleniyor...