Erkekler neden doggy yapmayı sever?

Erkekler encok neden doggy pozisyonundan hoslanir? Görüntü dolayimi yoksa hissetmeklemi alakali

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 1:erkegin kendini güclü hissettigi posizyonlardan biri.2:görsellik acisindan.3:bütün hakimiyetin kendinde olma düsüncesi.4:bosalma aninda rahat bir sekilde cikarip bosalmasi ( tabi bu korunma kullanmayanlar icin gecerli.)5:vajinal ve anal iliski rahatligi.6:saymakla bitmez bir cok nedeni var.iyi eglenceler.

Erkekler Ne Diyor 27

• kadınların tercıhıdır oysaki bu... belkıde ondan dolayıdır erkegın ıstemesi,cesaret için tebrıkler ayrıca...

• Hangi cesaret

• Arkadan tam sağlam oluyo belede yapışıyon :D

• Kasıkların partenrinin poposuna değdiğinde aldığın zevk için vazgeçilmez

• galiba kontrol ve etkinlik (dominant) baskın olma biraz da videolar filmler. hangi pozisyonun tercih edilip edilmeyeceği ki (ilişki sadece bir pozisyonla bitirilmez ) kişiden kişiye hatta ruh haline göre değişir.

• Ben en çok bacak omuza seviyorum. Tercih meselesi yani. Tüm çorbaları sevmek ama kelle paçayı en çok sevmek gibi. Herkes kelle paça da sevemez.

• Omuzda ne oluyor bacak?

• Öncekileri Göster
    • Hareket kısıtlamıyor, yüzünü görüyorum, mimiklerinden hazzını hissediyorum, vücudunu önüme seriyor, kalçalarını okşayabiliyorum, ayaklarını öpebiliyorum, boşalırken göğüslerine kadar fışkırtıyorum. Daha ne olsun.

• wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww :-)

• hem görüntü hem hissetmek.görüntü çok güzel. izlemek zevkli. kadınlar da aynadan izlemeyi seviyorlar bu sırada.tamamen girmesi esnasında kadın izlerken çok zevk alıyorhissetmek çok güzel. daha fazla sürtünme daha fazla zevk. ayrıca uzun süre tempolu olabilir.

• Ne hissediyorsun peki?

• sahip olma hissi var. güç gösterisi var. yeterince sert. ayrıca sarılınca da yeterince doyurucu. boyundan öpmek huylandırıyor zevki artırıyor bu sırada.

• Anladim tskler

• bu pozisyonda yapınca eşim çok daha fazla zevk alıyor. tabi bu pozisyonda görüntü daha güzel kalça önünde çat çat yapmak hoşuma gidiyor.

• beli görmek lazım :D

• evet çokk severim sebebini bilmiyorum :)

• Sadece ozentilik p*rnodsn goruyorlsr yapmaya calisiyosr sakin yapmayi deneme

• Neden?

• günah ve riskli olur senin için ne gerek var ki günaha kendini riske atmaya ?

• Git elini yüzünü yıka saat 8 :D

• hem goruntu hem cıkan ses bana gore :)

• bence hissetmekle alakalı ozaman o vajinanın tadını bile alıyorsun

• sen hangisini tercih edersin peki ;?

• hayvandan türediğimizden olmasın

• canın mı çekti kız bu saatte

• bu pozisyonu daha cok beceriksiz arkadaslar terccih ediyor ayı gibi sisman olanlar sevgilisi şişman olup altında kalıp ezilmekten korkanlar... daha yeni baslayanlar siğara içip cabuk tıkananlar falan filan anlayacagınız :)

• En başta görsel olarak çok tahrik edici

• Girerken alet sürtünmesi fazla oluyor ve kalça kabak gibi önünde. Kendini kral gibi hissedip yapıştırmaya başlıyorsun. Hatun kendini tamamen sana teslim etmiş gibi bir duyguyla ve o sürtünmenin verdiği haz ile ve biraz daha sert ve hızlı girebilmek aldığın zevki ve hazzı artırıyor.

• içimizden hükmetme egosundan kaynaklandığını düşünüyorum ben

• o popoyu görerek becermek için

• domalmanın adını doggy koymuşlar. hepsiiiiiii yani hem görüntü hem hisset.

• Doggy kadına hakarettir !

• Hissetmek hissettirmek bütün mesele bu

• Ne hissediyorsun?

• Kadınımı arkadan hissetmek çok güzel

• şaplak atması iyi oluyo çaaat çaaat :)

• O pozisyonda kasık kasığına tam olarak yapışır yani birleşme tam anlamıyla olur ve kalçanıda elleriyle tutarak başlar şapırtıya :) ondandır be güzelim :)

• sebebi şuki erkekler kalça çok sever, vajınaya girerken kasıklarda o kalçaları hissetmek gibisi yoktur, hele her girdiğinde şalp diye çıkan sesin verdiği haz tarif edilemez, ayrıca kadının o şekilde duruşu erkeğin hakimiyetini kabul ettirdiği hissini vererek ayrıca ego tatmini sağlar:)

• Bencede eho tatmini bende kontrol diye

Kızlar Ne Diyor 3

• Birazda dogustan gelen bir istek olarak dusunuyorum nButun hayvanlarin iliskileri böyle hep

• Hayvanmıyız yani biz öylemi demek istedin bayan :P

• güzel soru bu pozisyonu benim eşimde çok sevver neden vajinaya arkadan girmek isterlerki isterlerki

• daha sert ve hızlı olunuyor..ve gorsellık ust duzeyde

• Öncekileri Göster
    • Cidden bilmiyormusun google yaz sana anlatir

• Biliyorum neyini seviyorsun diyorum

• güzel ama bazen kendimi aşağılanmış hissediyorum

• ne alaka yani şimdi.

• E biraz öyle altta kaldinmi sarildimi öylede hissediyormusun?

Yükleniyor...