Ben de 5-6 saat sevişmek istiyorum ama nasıl?

Görüyorum kızlar 5-6 saat ya da sabaha kadar çılgınca seviştik diyorlar. Böyle diyenleri kıskanmıyor değilim. Bizimki 15 dk sürüyor ve tatmin oluyorum ama daha uzun sürdürmek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Bir de kızlar daha uzun süre ilişkiye girebilen erkeği mi daha çok sever ve bağlanırlar?

Güncellemeler:
en az 15 en fazla 30 dakika sürüyor sevişmeyle birlikte. bu bir bayana kafi mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 5 - 6 saat sevişmeden kasıt kesintisiz olarak sevişmek değil ki. hadi her şeyi geçtim; sürtünme katsayısı denen bir şey var ayol, kim dayanabilir buna! bu o süre içinde tekrar ve de tekrar sevişmeleri anlatmak adına kullanılıyor sadece, ya da penetrasyon olmaksızın süren ön sevişmeleri... 15 dakika eğer kız arkadaşın da tatmin oluyorsa ve ön sevişmeyi de içeren süre değil ise, kafi olabilir bence...

Kızlar Ne Diyor 4

• 15 dk da hiçmi kadını tatmin edemezsin bnce zaten kadınlar erkekler kadar çabuk boşalamıyo

• sen bi doktora qörün o sana ortalama söyler en azından

• bunu anlamak için kıyaslayabilmek gerekirki bunun ölçüsü subjektiftir.

• qeçmiş olsun arkadaşım belkide bişeyin yoktur bende hemen sana teşhis koymuş bulundum ama k.bkma :)

• Öncekileri Göster
  • ..15 dakka seviş..sonrasıda o yeter diyene kadar sürsün.( ee orayıda anladın sen). ..ideali bu bence.

• ya demek ki kişiye göre bazen sevilen istenilen yukarıda anlattığım gibi senin de benzediğin gibi sevişmek oluyor ve bundan mutlu olunuyor ama ben şahsen bunun biraz daha uzun sürmesini ve daha fazla zevk almayı da yaşamak istediğim için uzun sürdürmek istiyorum yoksa tatmin olabiliyoruz her zaman.

• sen neden bu kadar uzun zamanda takılı kaldın, sen mutsuz musun sevişirken, sen yeter diyorsun o mu yetme diyor, yoksa tam teersi mi oluyor, ama mutlu etmek için fedakarlık şart her iki tarafında o istiyorsa yaapcaksın, sen istiyorsan o yapacak yoksa ilişki yürümez, ya da seni ikan edecek bayan arkadaşın çünkü onlar çok iyi akıl çeviriciler mükemmel tavır ve hareketleriyle başlagıcı da sonlandırıcıları da onlar yaparlar, mükemmel üstün varlıklardır gözümde, siz ikinizde rahatlıyorsanız sorun yok

• eyvah eyvah çaresini bilemiyorum..senin sevgilin bana çok benziyorrr

• Öncekileri Göster
  • bende püskevit istiyorum

anne neden püskevitimiz yok bizim

bak televizyondaki çocuk zevkle püskevit yiyiyor :)))

tutan mı var seni ;)

savaşma seviş o zaman

partnerinede baglı

onu çekici bulmuyormusun

• iyi ki kadın ve erkek var çok güzel hayat

• erkek olmakta zor

kolay gelsin ;)

• kesnlikle var

• Öncekileri Göster
  • evet uzun sürmesi gerçekden önemli..elinden geldiğince uzun sürdür..bazılarıda abartmak için söylüyor..herkesede inanma...sabaha kadar sevişmek ne..o aralıklı olarak 5 6 saattir..evet cinsel performansı yüksek erkeğe bağlandığımız doğru..ama aşkla alakası yok..seven yine sever..

• bedne aralıksız sevişen ne gördüm ne duydum, hasret kalırsın doyamazsın aşırı derece de abza kalmışsındır ara sıra uzun sürer zaten birliktelik çok olursa zevk alma oranın azalır

Erkekler Ne Diyor 9

• sevişirsin de bu tarz bir konu da açtım. yatakta partnerinle o senkronizasyonu yakalaman lazım. kadın at sürer gibi seni sürerse boşalırsın. :) ön sevişmeyi uzun tutarak, boşalmadan molalarla süper olur. yatakta playmate kıvamını yakalamanız lazım.

• 6 saat non stop sex ! woowwwww fantastik, ama bunlar balayında olur :) üçüncü dördüncü postadan (posta leyleğe gönderilen mektup anlamında) sonra bir bitkinlik başlar zaten. sanıyorum bol erotik aktivitelerle rtimi düşürmen lazım. bir de sekste konuşmayı seven tiplerden olmanız lazım.

• kardesim bak sevişmeyi uzun tutacaksın orgazm etmeyi basarman lazım o da senin tecrübenle olur ben ne kadar istersen o kadar sürer sende kendini kontrol etmeyi ögren D

• 40 dakika civarı en idealidir ... 15-20 dk ön sevişme ve sonrası :)))

• arkadaşım bence sen bir geciktirici al ve ondan sonra yap.1saatin altına inmezsin.senin sorunun erken boşalma

• önemli olan hapla çözmek değil buna realite olarak sahip olmak.

• sen neden bu kadar uzun zamanda takılı kaldın, sen mutsuz musun sevişirken, sen yeter diyorsun o mu yetme diyor, yoksa tam teersi mi oluyor, ama mutlu etmek için fedakarlık şart her iki tarafında o istiyorsa yaapcaksın, sen istiyorsan o yapacak yoksa ilişki yürümez, ya da seni ikan edecek bayan arkadaşın çünkü onlar çok iyi akıl çeviriciler mükemmel tavır ve hareketleriyle başlagıcı da sonlandırıcıları da onlar yaparlar, mükemmel üstün varlıklardır gözümde, siz ikinizde rahatlıyorsanız sorun

• aralıklarla 5 -6 saat içinde 4 kez oluyor ama her seferinde süre uzuyor bi keresinde 45dk ya yakın sürmüştü. ve acımaya başlamıştı hiç aralıksız 3 kere olabiliyor daha ötesi oldumu rocco oluyorsun zaten

• Ne kıskanması kardeşim, hiç kıskanayım falan deme. :) Makine mi bunlar da 5-6 saat aralıksız sevişiyorlar. :P Dünyanın en uzun sevişen milleti Brezilyalılar bile yarım saatte bitiriyor işi. At kardeşim sen de at. Sen de 7-8 saat de. Atış serbest. :))

• beslenmene fizigine sagligina dikkat et, afrodizyak etkili gidalar ve partnerini de istiyorsan suren uzayacaktir

• 1500?

• kaçan bişey yok 1500 olunca bişey olmaz

• him... cok sey kacirmissin o zaman sen

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...