Komşusunu rahatsız edecek kadar seks sırasında ses çıkaranlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

philosophy
benim üst kattaki komşular müdahale edene kadar kadın p*rno yıldızı gibi bağırıyordu. (insanın canı çekiyo kardeşim) siz bu tür insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? ben kapılarına belgesel izlerken serengeti öküzlerinin çiftleşmesi esnasında tv nin sesini kısın yazdım etkili oldu. siz ne yapardınız? ne yazardınız? yada müdahale etmezmiydiniz?

birde kardeşim kadın vevk alıyorda biz erkekler almıyomuyuz? biz neden öküz gibi böğürmüyoruz?
Güncellemeler
+1 yıl
bu akşam misilleme yapıyorum. savulun geliyorum :-))

şaka şaka. hala insanım
Komşusunu rahatsız edecek kadar seks sırasında ses çıkaranlar hakkında ne düşünüyorsunuz?