Orgazmın belirtileri nelerdir?

orgazm olduğumu nasıl anlarım? sevgilimle tam anlamıyla ilişkiye girmiyoruz ama eliyle o bölgemi okşuyor.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Önce kasılma,sonra titreme ve vajınanda sarsılma sıvı akışı çogalıyorsa oluyorsundur,

Erkekler Ne Diyor 17

• erkekler iyi biliyo yaa :)

• vıcık vıcık ıslanırsın, iniltiler, ağlamaya benzer sesler, rahat ve içinden geldiiği gibi cümleler kurarsın. kasılmalar kendinden gemeler, utanma çekinme hislerinin ortadan kalması...

• kasılma olur rahatlarsın bulutların üstünde uçarsın vs vs:)

• titreme, anlamsız sesler ve yüzün şekilden şekile girmesi.. ;-!

• hiç öğrenme boşver alışkanlık yapar

• bigün orgazm olursan emin ol olduğunu anlarsın :) işte buydu dersin.

• Bunu ancak sen anlayabilirsin.Çünkü taklitleri var bu işin))..

• İşeme isteği

• EEE sonrasını sen nasıl bilmiyorsun ?

• kendını kaybetmek orgazmdır sen bılırsın onu oluyorsundur hrhaldee

• hafif baş dönmesi, yüksek ateş, kusma...

• deprem belirtilerine benzer şeyler. önce hafif hafif titremeye,sallanmaya başlarsın sonra sallantıdan bi oraya bi buraya savrulursun. en son kendini yatağa kapaklanmış vaziyette bulursun.tüm enerji yeryüzüne ulaşmış ve rahatlamışsındır.

• onu tarıf edemem ama hıssettıre bılırım dıye dusunuyorum fazlasıyla hemde

• başağrısı yüksek ateş :)) kusma başdönmesi

• zevk alıp beyaz bir sıvı geliyorsa evet.

• hoşuna gidiyorsa anlarsın

• Içinde bir zevk patlaması olur o zaman anlarsın.

Kızlar Ne Diyor 6

• böyle vucuduna aniden elektrik çarpması onun 5 saniye falan sürmesi sonra bi yorgunluk ve rahatlama.

• yani şimdi nasıl anlatılır canım :S :D önce içinden sanki çığ gibi birşeyler çoşar sonra onunla birlikte sende coşar ve titrersin :D kendinden geçersin... sonra bi bakmışsın ki o bölge çok çok ıslanmış...erkek arkadaşın sana anlayamayan gözlerle bakıyor filan işte. :) başka kızlarda yorgunluk filan oluyormuş :S bende olmuyor. sevgilimi ödüllendiriyorum bir de üstüne.ben rahatladım artık aferim anlamına gelen şekilde rahatlatıyorum onu :D ama yorulamıyorum :S

• ani bir vucut ısısı yükselmesi bacaklarda kasılma vajina kasların kasılması ardından gelen bi rahatlık

• sen bilmiyorsan biz hiç bilemeyiz titriyorsan oluyrsundur

• ben çığlık atarım

• evde mstürbasyon yap önce mesela haftada 2kez kendini tanı sonra insan olunca anlıyor zaten orgazm öğrenilen bir şey yavaş yavaş artar şiddeti.kasılmalar sarsılma o anda sürekli cinsellik düşüncesi belli başlı belirtiler :)

Yükleniyor...