Tam olarak nasıl bir kadın istiyorsunuz yatakta ?

Tam olarak erkekler yatakta beklentileriniz nedir!?Üzerinize çıkıp zıplasak bazende siz üzerimize çıksanız anlamıyorum sizin tam olarak beklentileriniz nedir!? Neyde daha çok zevk alıyorsunuz? Kadın birden üzerinizde zıplaşa sizi okşasa kendini bıraksa size bu kadın delirmiş mi dersiniz yoksa full zevk mi alırsınız?Veya da romantik yavaş yavaş size göre hareket etse yani siz kadını yönlendirseniz daha mı güzel? Sizce ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tutkulu ve aldığı zevkten başka bir şey düşünmeyen, yatakta sınırsız ve rahat bir hatun ile seks yapmak kadar ateşli ve şehvetli bir şey olamaz bu alemde. Yatakta çirkinlik olmaz. içinden ne geliyorsa uygulamasını isterim. Pozisyon ise, o an yaşanılan arzuya göre kendiliğinden değişir zaten. Yapmacıktan pozisyon yapmış olmak değil, pozisyonun içini doldurmak ve o zevki alıp vermek önemlidir.

• Teşekkürler. Yatakta iyi olduğunu, bunu en iyi cevap seçerek tescillemiş oldun.

• Hahahaha biraz oyle ..

• Biraz mi? Çok mütevazisin. Ah bu bayanların iç dünyasına girsen, patlamaya hazır volkan gibiler.

Erkekler Ne Diyor 19

• istekli ve tutkulu olmalı fantezileri olmalı dur acıyor daha bitmeycekmi falan sözler kulanmamalı anal oral ve vajinalda rahat olmalı özelikle analda br çok kaıdn problemli :)

• Al beni ne yaparsan yap derler ya hani? işte öyle bir şey

• benim istediğimi yapan kadınn istiyorum

• herşey hoşuna gidiyor sevişmek oral anal kucakta yapmak

• Nefes alsın yeter :)

• Her insanın arzuları, istekleri, fantazileri farklıdır genelleme yapmak gerekirse her erkek kendini memnun edebilecek kadın ister yatakta.

• yeterli bir önsevişme ve sürtünme ondan sonrası fantaziye kalır zaten ama kadının üstte olup skn üzerinde gel git yapması cok farklı bir zevk veriyor

• abi kadın yatakta yılan gibi olmalı =)

• hepsi olur hem zıplarsan basenlerinde erir at gibi kız olursun

• Kadin yatakta istekli olmali. Esine dokunmali. Icindeyken erkegin kalcalarindan tutmali aldigi zevki erkege hissettirmeli. Erkek kadinin zevk aldigini hissettigi anda o sevismeden haz alir. Ama kadin sadece yatakta yatip erkegi bosalsin diye beklerse inan bana mast. Bile o sevidmeden daha guzel gelir.

• sert olacak , sekste sınırı olmayacak, her fantaziye açık olacak, ateşli olacak ateşlendirecek.

• aslında anlattıklarının hepsine ihtiyacımız var, bazen romantik olacak, bazen o beni altına alıp penisim üzerinde hunharca zıplayarak beni becerip mahvedecek. bazen ben ona ağır ağır sokup çıkarırken bir yandan romantik öpücükleri dudaklarına konduracağım.. her şey gerekli ama herşey.

• uzun öz sevişme yapabilcek ve çok sevmeli beni duygusuz olmaz mutlaka istemeliyiz birbirimizi

• senin gibi:)

• Doggy Ve koltukta ata ters bindirmek..Sen neli seviyorsun; )

• benim icin sert olmali kalcalarini iyi kullanmali kolem olmali yatakta

• içinden geleni yap.utanmadan korkmadan isteyerek.çölde susus kalıp suyu bulduğunda nasıl kana kana içiyorsan o şekil.

• himm sıkıntı var galiba biraz :D

• kadın olsun yeter xd

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...