Adetken mastürbasyon yapınca gusül almak gerekir mi?

nasıl olsa cünip haldeyim mastürbasyon yapınca gusül almaya gerek yok dimi alsamda kabul olmazki zaten adetim

Güncellemeler:
arkadaşlar zaten alma imkanım olsa hiç sormazdım ama işte duşa yeni girdim .s

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Aynen aynen . Sen kesin bugünde yaptın mast dimi ?

• yani :D

• Komple cıplak mı yapıyon ?

Erkekler Ne Diyor 11

• yaptıgım ikinci yorum çıkmadı detaylı bir araştırma şart

• sanırım öyle herkes başka şey söylüyo ortalığı karıştırdım :D

• Öncekileri Göster
    • gerçektenmi teşekkürlerr =) bir sonuç bulursanız mutlaka söylemenizi bekliyorum

• bişey bulamadınmııı =))

• her halde burada bir kavram karışıklığı var. gerçekten soru çok ilğinç. burada hayızlı olmakla ilişki sonrası cünüplük arasında bir baglantı kuruluyor. kesin olmamakla birlikte masturbasyon ve cinsel ilişki aynı sonucu gusül apdest almayı gerektirir. adetli ikende yaşadıgın durum güslü gerektirir.

• ya ama şuan duşa girme ihtimalim yok daha 1 2 saat önce yaptım :(

• normal adet döneminde adet sonuna sonuna kadar güsül almadan bekleyebilirsin bu konunun apdest bozmakla bir ilğisi yok. ancakher ne şart altında olusa olsun yaşadıgın ilişki veya mas sonundagüsül gerekir. 12 önce duş almanız bir şeyi degiştirmez. duşa girme ihtimali ile imkanını karıştırmayalım lütfen . duşa girme dşa girme imkanınız yoksa bir şey diyemem. aslında detaylı bir şekilde araştırmak gerekiyor bu konuyu ilk defa bu soru geldi.

• aynen ilginç bir konu çok aklıma takıldı şuan

• al san ne olur ne zararı var temizlenirsin.

• bu kadar usengec olmayin

• Anlamdığım şey hatunun uşengeçlığınden duş alası yok kendıne ortak arıyor ters duşunceyede eksı verıyor

• Öncekileri Göster
    • toprak da mi yoktu teyemmum alaydin :)

• aldım zaten :D

• ya bir şey soracam adet olunca ne oluyor ne kadar sürüyor bu adet ? Adet li olduğu müddetçe durmadan kanama mi oluyo yoksa kafası estikce mi kanıyor nedir bu adet ? Kızlar neden belirli bir müddet cenabet sayılıyor

• arada bir duruyo canım sürekli aksa herlde kan kaybından gideriz :D

• Aynen sadece duş alıp bedenini iyice yıkaman yeterli

• teşekkürlerr

• evet adet halinde abdest tutmaz, keyfini çıkar.

• Evet gerekir sonucta bosalıyorsun

• adet olduğundan abdest tutmaz

• Pek bilgim yok kadinlarin ilmihali hakkında ama şöyle bir fikrim var; normalde bosalmis ise gusul gerekir dimi? Ve bu gusül bidaha ki boşaltmaya kadar durur. Yani normal abdest gibi kan akinca bozulmaz. Bu nedenle gusül almalisin yani bana gore tabi ben fetvaci değilim :)

• ama adetken kan çıktığı için bozulmuyoki adetken aynı mastürnasyon yaptığımız zaman akan sıvılar kanla birlikte geliyo aynı şey gibi bnce gerektirmez =)

• Öncekileri Göster
    • daha 1 saat önce girdim annemlere ne dicem utanırım

• He evet o durum bndede oluyor. Ama madem adetsin annene gidip anne kan üstüme bulasmis bidaha dusa gitsem falan de :P ya da bu gece ölmemek için dua et yatarken. İnsan nasil ölürse öyle dirilirmis çünkü sarhossa sarhoş gusulsuzse gusulsuz sorguya alinirmis :/

• bence güvenilebilir sana saygı duyacak biri ile cinselliği yüzeysel olarak yaşayabilirsin ;) ben de aynı durumdayım zor çünkü. istersen yorum bırak biraz konuşuruz anlaşırsak belki takılırız. okuyan kültürlü insanım, vazgeçtiğini söylediğin anda da seni tekrar rahatsız etmem :)

Kızlar Ne Diyor 7

• adet iken abdest tutmaz.

• evet bnde öyle düşündüm

• Bence yınede almak gerekıyor

• ama bir anlamı yokki

• Bırı elınden gelen bırsey bırı degıl benım oyle ıçım rahat edıyor

• bence gerekmez..zaten kirli oluyosun...

• dimii ya çok teşekkürler canım duşa girme ihtimalim yok daha 1 2 saat önce aldım unutup yaptm şimdide kötü hissettm kendimi aslında bole istek olmuyoda pek işte adet olunca hormonlarım azdı :D:D

• Öncekileri Göster
    • aynen yaa hep böyle oluyo uyuz oluyorumm :D

• :D

• gerekmez tabi :)

• peki teşekkürlerrr =)

• üstten mi yapıyosun.eline felan bulastırmıyorsun demı:D

• yok kız peçete koyuyorum öyle yapıyorumm mikrop kapmıyım sonra :D

• Öncekileri Göster
    • izleyince ayrı bir zevkli ama hemde 2 dkkada orgazm olunuyo onuda çok yaptım :D

• kaç yaşındasın

• bişey olmaz zaten 3.gün abdest alman gerekir

• hayır zaten cünupsun gerek yok

• umarım öyledirr

Yükleniyor...