Sevgiliye sarılarak uyumak mı, öpmek mi?

Sevgiliye sarılarak uyumak mı, öpmek mi? Siz hangisini tercih ederdiniz? :)

Ben sanırım sarılıp uyumayı tercih ediyorum ve bu seçim garipmiş gibi geliyor öyle güzel sarılıyor ki dünyanın en güvenli yerindeymiş hissiyle uyumayı hiçbişeye değişemiyorum bende:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sevgilimi kollarımın arasına alıp uyurken onu izlemek çok güzel oluyor. Veya uyurken arkasını döndüğünde arkadan ona sarılmak. ama en çok hoşuma giden ben arkamı döndüğümde sevgilimin arkadan bana sarılarak uyuması oluyor.

Cinsellik ise yaşım 23 olmasına rağmen ki ben hala bakir'im. Tamam sevgilimle bir şeyler yaşıyor olabiliriz. Sevişmek gibi. Lakin ileride benim olup olmayacağı kesin olmayan bir günahın biletini hiç bir kıza kesemem. Bir O...puylada yatacak kadar da düşmedim.

En güzeli sevgiliyle uyumak yani özet olarak dersek :)

Erkekler Ne Diyor 8

• sarılarak uyumak..

• vodosloma dalıcaksın :)

• catır catır sevişeceksin sonra sarılıp kan ter içinde uyuyacaksın o kadar nokta

• saclarini operek kollarimda uyumasini izlemek daha guzel :)

• uyumak saatlerce

• sarılırım öperse karışmam vallahi günah benden gider :) o zaman sorarım işte uyumak mı ne uyuması diye :)

• başka alternatifler de var, haberim yok deme inanmam :))

• içiniz fesat fesat aaaa:D:D

• öpmeyi zaten her zaman yapabilirsin ama sarılarak yatmak bencede daha guzel ( yani güzeldir umarım ) :D

Kızlar Ne Diyor 9

• sarılıp uyumak güzeldir gerçekten, ama bir yaştan sonra o sığınma duygusu azalıyor sanırım. ben beraber olduğum adamın bana sarılmasını daha çok seviyorum mesela, böylece ben de sırt üstü uyuma alışkanlığımı değiştirmek zorunda kalmıyorum:)

• bence sen doğru düşünüyorsun sarılıp uyumak güven verir

• tabi sarılıp uyumak .. zaten o an öpmeden duramazsın ki

• Sarılarak uyumak, sabah öpücükleriyle uyanmak (:

• bence de... her şeyden uzakta o kadar rahatlamış hissediyorsun ki...

• her ikiside.

• öpersin öpersin öpersin, sonra yorulursun sarılıp uyursun :)))

• İkisini mukayese edemem, hatta ikisi de eşit derecede özleniyor sonradan.

• Neden öpmekle sarılmayı mukayese ediyorsun ki? Her ikisi de harika değil mi

ben sevgiliyle yaşadığım herşeyi çok seviyorum

• değil mi ama, sevişmekle kıyaslasa anlayacağım.

Yükleniyor...