Olgun bir erkeği tahrik etme yolları nelerdir? :)

Olgun bir erkeği tahrik edip, arzulatmak nasıl olur? Özellikle 25 yaş üstü erkeklerden cevap istiyorum :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erkekler gördükleriyle tahrik olur.. Abartmadan göster, gösterdiğini anlasın ve hınzırca gülümse..(Bir gün fena ödeyeceğiz bunları öteki tarafta, bak yazıyorum buraya)

• sana çok güldm valla komiksn ya .d.d

• o boyutu hiç sorma :D

Erkekler Ne Diyor 19

• mesela kucuk kız taklidi yaparak...

• seksi giyinmek ona yaklaşmak ve tahrik edici cümleler söylemek:)

• zeka,karakter ve seksapalite

• 25 yaş üstü bir erkek olarak özellikle sözlerden çok tahrik olduğumu söyleyebilirim. Karşımdaki kadın fantezilerini anlatsın yatak maceralarını anlatsın biterim onunla olmak isterim ve elimden geleni yaparım bu konuda. Hatta çıplak görmekten çok tahrik eder bu beni. Bir de fantezi iç çamaşırları olayı var ama olay o raddeye gelmişse zaten skor kaçınılmazdır :)

• bunu neden yapmak istiyorsun öyle birini mi sevmek istiyorsun bir planın mı var. erkekler çok çabuk tahrik olur sen biraz ona şuh davran hemen yaklaşır sana. ama sonra neler yaşamak istiyorsun. yada arzulatıp ızdırap mı çeksin istiyorsun sana gelsin mi istiyorsun?

• olgun erkek zor tahrik olur, sonrada bedeninden zor ayırırsın, o zaman ilk başta aklınla hareket edip, iş yatağa girdiğinde bedenini konusturcaksın... yataktaa yılaaan gibi , karşısında ise efendi...

• bunu asla bu yaşta beceremezsin...çünkü bu tür bir erkek kolaylıkla faka basmaz,azıcık göstermenede bakmaz...sonuçlarını iyi hesaplar...artık erkeğin abazalığının kalmadığı zamanıdır çünkü... eğer böyle birşeye kalkışmak istiyorsan önce beynine girmelisin.güzel, akıllıca ve kararında konuşarak kendini beğendirmelisin...sonrada sen ona teklif yapabilirsin...korkma problem olmaz ve dedikodusu çıkmaz.ağzı sıkıdır...

• Düşünme gücünü yok etmelisin.

• her şeyin başladığı ve bittiği yerde bitiyor olay göğüslerin dikkat çekici ve güzelse dekolteli bi elbise giymen yeterli konuşurken illaki gözleri kayacaktır sende istediğin yere çekebilirsin konuyu.

• Direkt konuya girebileceksen kucak dansını dene derim :D

• hmmm ne dans ama :)

• bence tahrik etme çabaları içerisine girme güzel bi vücudun varsa o ztn sürekli tahrik içerisindedir ve senden sadece bi sinyal bekliyodur

• Konuyu iç çamaşırının rengine getir.. Etek giydiğin zamanlarda bazen iç çamaşırı giymediğini söyle..Parfümün kişiliği olan kadınsı bir çiçek kokusu olsun..Dudağında mutlaka ruj olsun. Onun yanında nemlendiricide sürebilirsin dudaklarına. ruj yoksa.Senin yanımda heyecanlanıyorum kalbimi hızlı attırıyosun de ( yalanda olsa) :DAranızda ilişki argoysa dahada ileri gidebilirsin mesela bir filmde görmüştüm natali portman vajinasının nasıl koktuğunu söyleyen Clive Ovena cennet gibi kokuyır demişti.. Ben tahrik olmuştum o kelimeye..Öperken onu boynunda dilini gezdir..Yatakta çok tecrübeliymiş gibi görünme erkek kendisi fethetmek ister. Fethedilmiş bir yer onun ilgisini çekmez..Seyrettiğin ve beğendiğin filmlerden içinde sevişme unsuru olanları söyle.. Mesela unfaithful (sadakatsiz).. Yada Lie to me..Dilini dudaklarında gezdir bazen çaktırmadan onun gözlerine bakarak değil.. İç geçir derin nefes al göğüs kafesin şişsin...En önemli kural tüm bunları yaparken ucuz görünme sakın..!Not: Yazarken iç geçirdim hepsini içinde barındaıran bir hatun çıkmıyor karşıma bu aralar... :D:D

• çıkar dha sen arayıştan vazgeçme .d

• Kısa veya dar elbise ve istekli edepsiz bir bakış yeter de artar

• acikca dile getir ayrica sadece beden değil zekan ve cilvenle de etkile yoksa yemezler

• zeka en buyuk tahrik unsurudur :) aklini kullanan kadin cazibesini de yansitir

• zekaya aşık olunur, tahrik olunmaz.

• onlar ya findik beyinlidir ya abaza ya da ergen :)

• Öncekileri Göster
  • İşveli bir bakış, dekolte giyim, topuklu ayakkabılar..

• Boynuna öpücük kondur ve seni istiyorum de ...

• 25 yaş üstü olgun mudur acaba ?Soruya gelince yüzüne bakmadan frikikler geçerken pardonsuz sürtmeler dam üstünde un eler derin derin dekolteler :)zalım oy gelın zalım zalım zalım heyy hey hey haa ha ha

• ha ha ha .d.d.d

• 30u geçecek 40 a gelmeyecek tam yası burasıdır ne olursa olsun olgun oluyoruz 30 u geçince tabi ortam şartlarda önemli şimdi köyden çıkmamış birinin olgunluğuyla dünya turu atanın arasında da fark olur her yönden.özellikle kadın olgun arıyorsa mutlaka işi bilen ehli olmalı.

• bende onu dıyecektım 25 yas üstü olgunmudur valla değill gercı karekterde etkendır ama 30 olmadıkca erkek de olgunluk sanmıyorum oluşmustur .gercı 40 gecıpte büyümeyende vardır

• cinsellik için her yaş önemli olmakla beraber ben olgun bir erkek olarak direk temas olan detayların beni tahrik ettiğini düşünüyorum, elbette güzel bir gülüş ya da seksi bir bakış çok şey değiştirir.:)))

• ağzının dibine gir adamın, fiziksel olarak temaslarda bulun, konuşurken dudaklarına bak ve dudağını ısır. tabi seksi giyinmen de gerekiyor, topuklu ayakkabılarla ve üzerinde dar bir jeanle yürüdüğünde adamın aklı başından gider. ben bile yazarken fena oldum :)

• kontrolden çıkma derim klavyeye yazık

Kızlar Ne Diyor 4

• erkekleri tahrik etmek basti bi olay bu kadar karmaşıklaştırma kafanda rahat ol ;)

• erkekler her zaman cocuk gibidir olgunlaşamazlar hepsine biraz cilve biraz seksilik yeterde artar bile sadece sex istiyorsan

• 25 altını nasıl yapıyorsan ..25 ve üstünü de aynı sekilde yapabilirsin =)

• hmmmmm :)

• Olgun bir erkeği tahrık etmeye kalkıyorsan sonuclarınada katlanmaya razı gel, O işin sonu derinlere iner . Bilmem anlatabıldımmı :)

• bu yoruma katılmamak elde değil ... :))) sonuçta adı üstünde " oldun erkek " :)))) artık oyun bitmiştir onlar için aşksa aşk yaşanır hele tahriğe gelemez tecrübeler devreye girer anında ...

• ben de ondan korkuyorm şu an :))

• doğru söyleyen dokuz köyden

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...