• Sor
  • Bence

Kadınların bacakları neden çekici gelir?

Kadınların bacakları erkeklere neden çekici gelir?Ben mesela kadında ilk bacaklara bakarım neden?

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 8

• Kadınları neresi cekici değildir ki ?

• bacaklar en önemlisi benim için

• Evet ben bile seğredıyorum güzel kadınları :))

• ah ah bu konu estetik olarak güzel duruyor

• bi kere kılsız artı zarif filan olduğu için heralde çarpık olmamalı

• yok ya bazı çarpık bacaklarda fena olmuyor doğrusu

• kim mesela :D

• güzel bakımlı temiz kılsız tabi ilgi çeker =)

• Katılıyorum

• estetik geliyor olabilir .Ben de şeyi merak ediyorum, selüliti nasıl görüyorsunuz? Yani erkekler genelde bunu anında tespit edip ıyyyy mı diyorlar, yoksa bazıları gibi farkına bile varmıyor musunuz?Ben farketmediğinizi düşünüyorum.

• Şöyle diyelim portakal dizili bir tezgahın önüne ezik bir portakal koy 50 metreden görürüz..
      Farkederiz ama biz ıyy falan demeyiz ama cinsellik anında çoksa itici olur

• Öncekileri Göster
    • farkında olmamak mümkünmü? tabiki biliyoruz ama sadece sizin vermiş olduğunuz tepkiyi vermeyiz.çünkü kadınlar çok alıngan ve kırılgan...karşımızdakini üzmek istemeyiz.birazda bildik ve gördüklerimizi kendimize saklarız...
      unutmayın erkekler her zaman ''çok düşünür,az konuşur.''..

• selülitin benim için çok fazla bir olumsuz önemi yok yani güzelse güzeldir o zarar vermez diye düşünüyorum

• killi erkek bacagindansa uzun sutun gibi puruzsuz bacagi gorunce ebem de sever tabi

• bendeki bacak sevgisi ebende yok ama :)

• Her erkek ya da her kadın karşı cinsin ilk neresini beğeniyorsa orasına bakar.. Yani senin kadınların bacaklarına bakmanın sebebini sadece sen bilebilirsin.. Genel olarak cevap vermem gerekirse, fazla seksi ve estetik olduğu için bakılır...

• Bilimsel bir açıklama yapacağım ;Erkeklerın kadınlarda bacak boyunu uzun sevmesının nedenı onun tasıyacağı cocuğunu , daha güvende yüksek bir yerde tutmaiç güdüsüymüş . Yaaa yaa işte

• Uzun boylu bacak kesinlikle daha pürüzsüz gibi duruyor ve kadına seksilik katıyor

• Öncekileri Göster
    • çok alakasız geldi bana :d

• beyler ben demıyorum bilim dıyor :)))

Erkekler Ne Diyor 9

• Kadınların en seksüel yerlerinden biridir de ondan. Benimde ilk bacaklar dikkatimi çeker.

• Çünkü yeryüzünde hayali varsayılan ve önemli olan meridyenlerle beraber dikey olan en güzel varlıktır.. :) Dünyanın dönmesinde ve kordinatlarında ikisininde etkisi vardır.. Kıçı yere yakınlar bu olayın dışındadır.. Piliç bacağı gibi oluyor onlar netekim..

• sadece bacaklara bakmakla kalmayız güzel olan yer öncelikli bakış noktası olur ama bacakları sütun gibi çekici olanın geriside güzel oluyo :)))

• sebebi nedir bilmiyorum ama pürüssüz kumral , esmer ve bronz bacaklar beni çok kötü tahrik ediyo .d

• aynen benide öyle...

• kadının her parçasında bi özen bi narinlik görürüm.kadın demek güzellik ve çekiciliktir bence.

• Cillop gibi olduğundan heralde

• purussuz bacaklarin beline dolandigini dusunur bazen insan :) bu yuzden direk ilgi cekebilir benim acimdan

• bende öyle düşünüyorum :)

• neden kollar değil de bacaklar ben de bilmiyorum, bi açıklaması vardır mutlaka

• Bacakları okşayabilir hatta öpebilirsin ama kolları okşayıp öpenine rastlamadım. :)

• Öncekileri Göster
    • kollara hasta olanlar da var, karşılaştım

• o zaman bacak görünce orgazm da oluyodur o :)

Yükleniyor...