Sürtünmeyle kızlık bozulur mu?

ben bakireyim,sevgilim kucağında o çıplaktı bende kot vardı,sürtünmeden ben çok etkilendim hatta titredim,kızlığım bozulmuş mudur,o günde adetli gibiydim anlayamadım, kot varken bozulabilir mi?

Güncellemeler:
uzerımde bısey varken bozulmayacagını bılıyorum ama cok kötu oldum,tıtredım,oyuzden tereddut ettım,

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Şu soruyu görünce gülmeye başladım,kızlık bozulması erkegin penisinin kadının vajınasının içine girmesiyle yırtılan bozulan bir zardır ve kanama olur,hele kıyafetlen hiç bozulacak birşey değildir,titremende muhtemelen klitoral orgazm yaşamışsın,orgazmın ilk evreleri,

Erkekler Ne Diyor 38

• o sürtünmeyi içinde hissetmen lazım bozulması için..

• bozulmaz ama bozulmasını dilerdim

• ahahahah :D

• Arkadaşım ben Prof. Dr. Haydar Dümen'in çırak usta ilişkisi ile yetiştirdiği Asistanıyım.Sorunuza gelicek olursak :Arkadaşım Sevgilin cıplanmış bak demiş benimki bamya, Çık üstüne haydi bir iki kerede sen zıpla.Seviyorum dedi dimi kot ilen birşey olmaz , bugun kot üzerinden yarın inemezsin üzerinden.(anketbankasıcom)Bence bozuldu arkadaşım hatta öyle bi bozulduki bozulmaz dedik iyice bozdu öyle böyle değil hemde.Hastayım dedim dedim inanmadınız bak noldu şimdi he ? Noldu şimdi..

• hamile bile kalabilirisn doktora git :)

• kotla bozulmaz.. ama daha ince bişey giyersen hedef yolunu şaşırabilir dikkat et :)

• Kotun kızlığı bozulmuş, senin değil.

• kot hamile kamış olabilirde ::)))

• Sanırım yeni kot almak lazım, o kotla yürümez artık :))

• yeni aldığın kot önden çekişli olsun

• bozulmamıs ama bu gidişle bozulcak kendine dikkat et

• bozulmaz ama bence azer bülbül çok dinliyorsun galiba ondan oluyor tadında bırak :(

• bişi olmamış dikkatli ve devam

• vajinada sıkıntı yok ahlak bozulmuş zamannla dahada bozulcak tadını aldın keyfine bak ama zar dediğin bugün var yarın yok dikkat et

• Kesin bozulmuştur:=)

• kota zarar gelmiş olabilir sürtünmeden.

• bozulmuştur yarın servise götür bakımlarını yaptır.

• Tabiiki ne demek ? Kesin gitmiştir...Artık başının çaresine bak..Hamile bile kaldın...Titrmişsin işte oda hamileleik demek...

• surtunmeden dogan isiyla buharlasabilir,surtunme katsayisi buyukse bu isinma okadar cok olurki ev bile yanabilir,partnerin isinma katsayisini asmiyacak derecede sevismelidir aksi halde itfaiye cagirmamak gerekebilir buyuzden hanim kizlarimiz yavas yavas sevismeli ritm ritmik (2 dortluk uygundur sol gami ve si bemol tondan olmalidir) artmalidir

• ahahahah lfkgjfdkgdfg

• bozulmaz ama kıvılcım çıkarsa kül olur gider :)

• patladi gitti demelerini beklemiyorsun heralde

• Hayır bozulmaz.

• kormaaaaaaa bişey olmaz

• bozulmaz ama sen boşaldığın için titredin

• jinekolog muayenesi şart.ancak doktor bilir.ayrıca hamilemisin çocuğun cinsiyeti çocuk kimden bunların hepsini doktor söyleyecek.

• Titrediysen boşalmışsındır...kızlığın bozulmaz

• Hayatta bu tip konularda tereddüte düşmek bana göre çok ters. Eğer yapacaksam bir işi sonuna kadar yapar . Ardında da dururum. Bu düşüncem kız olduğum takdirde de değişmeyecekti.

• imkansız vajinaya bişey girmemiş

• Kot ? Çıplak olsanız bile penisi eliyle tutup vajinana yerleştirip senide tutup bastırmadığı sürece bozulma imkanı yok.Öyle pat denilince bozulacak yapıda değil :)

• Bi saniye haydar hocaya bagliyorum.

• ergen misin? haydar dümene sorulan sorular gibi. tabiki bozulmaz.

• sürtünme katsayısını da ver hesaplayalım. ;)cevap: soru yanlış.

• Sürtünme katsayısına ve alanın engebeli olmasına göre değişir bu durum !

• içine sürtünmezsen bişey olmaz

• tıtremem neyı gosterırı pekı?

• orgazm olmanın ilk adımları... yalasa daha iyimiş

• kotun delikse yandın

• ya arkadasım sevişmeyi sürtüşmeyi yiyişmeyi biliyosunda kızlığının nasıl etkilerle bozulacağını bilmiyormusun kottan kızlıkmı bozulur Allah aşkına senin sevgilininki maktapmı ya yapmayın nolur :D

• kotla ne hıssetın kı anlamadım...engelsız olmalı )

• penıs vajınana gırmedıyse bısey olmaz sen neden kotlaydın hısstseydın penısı barı )

• bozulmaz

• bozulsa nolur .namusun bozulduktan sonra neyi düşünüyorsun.

• hayır ne alaka ya nasıl bozulsun ki

• Bozulmaz korkmana gerek yok girerse bozulur.

Kızlar Ne Diyor 20

• yok hayır rahat ol bozulmadı merak etme

• hemen tamirci çağır

• evet bozulmuş olabilirr hemen tamirciye git alt ve üst bakımını yapsın hemen

• belli olmaz. Bu işin garantisi yok.bundan endişe ediyorsa bu işlere girişme.

• naslı olacak buzulsun giren çıkan yok

• Ya sacmalamayin ya vajinan acilmamis bile ya bu kadar tereddutlu olmayin yaa ya vajinaya birsey girerse kaldi ki canin acirsa bozulur ya o kadar kolay degil bakirelik bozmak.

• şaka gibi soru kendin inanabiliyormusun pantolonla bozulabileceğine

• Mümkün değil

• Allah analı babalı büyütsün karşim

• ahahahha he bozulur hatta hamile bile kalirsin dsfkljkdsfkjl nerden türüyorsunuz siz ya

• kesinlikle hayır nedne bozulsunki

• :( Ben çok kötü oldum yaa.. Geçen gün dışarda titredim titredim hava çok soğuktu, kesin bakire değiliim artık :((((

• :D :D :D :D :D :D :D :D :D +1

• evde kaldın

• bozulmamıştır rahat ol

• titrediysen orgazm olmuşsun yavrum

• Heyecandan elin ayan birbirine girmiş

• tam giriş olmadığı sürece bozulmaz

• tutuşabilirsiniz tek risk bu

• o orgazm demek oluyor zevkle titremen tatlım hiç orgazm olmadınmı

• hayır.ılk defa o gun oyle oldum ve korktum bısey olmusmudur dıye

• yok hayatım ya korkma o orgazm demek oluyor cinsel tatmin yani korkulacak birşey yok :)

• birşey olmaz ama çok bastırmaması iyi olur

• bu topun üstüne düştüm hamile kalırmıyım gibi bişi olmuş:))

• bozulur. sürtünmekten vazgeçin artık. titretmiş bak. bu bi mesaj olmalı.

• ahaha gulme krizine soktun beni gece gece hemde boyle mutsuzken :D :D

• bozulmuş :(

Yükleniyor...