• Sor
  • Bence

İlişki sırasında kan geliyor, neden olabilir?

Cinsel ilişki sırasında kan geliyor. Öyle çok akıntı yok ama yine de tedirgin oluyorum. Doktora gitmek isterdim ama evli değilim yaşım da küçük... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Anlayışlı doktorlar var.Doktora görünmen sağlığın açısından en iyisi.Özel muayenehanelerde ilgilenirler.Gizlice git bence.

• İlk defa ilişkiye girdiysen kanama olabilir bir süre.

Erkekler Ne Diyor 12

• özel hastaneye git, sgk anlaşmalı olana git, o zaman para bayılmazsın.özel hastanedeki doktorlar daha farklı oluyor, ciddiyim.ama sakın cemaat hastanelerine gitme bu konuda,görüceğin muameleden sonra intihar edebilirsin.

• İlk ilişkinmiydi,yoksa daha önceden bir ilişki yaşamışmıydın,öncesinde yaşadıysan muhtemelen rahim agzında veya girişte yara vardır,ilişki esnasında deformasyon olur ve kanar,doktorada gitmekten korkma,kimse laf söylemez, onların işi bu zaten

• ilk ilişki değil başlarda böyle bi sorun yoktu ama sonradan olmaya başladı..

• yara olma ihtimali var,ihtihap kapmışta olabilir,doktora gitmelisin,

• doktor senin baban mı iliişkiden gocunmuosun doktordan mı korkuosunn !

• Rahmin iltihap kapmis yada farkli bi sikinti var insallah sadece iltihaptir krem var onu kullanman lazim sorun devam ederse haber ver krem ismi soyliyim

• Bir erkek olarak şöyle söyliyim sorununu bilmem ama git bence hangi çağda yaşıyoz doktor görevini yapsın tedavi bulsun onun ne haddine !

• zamnla gecer korkma

• iltahap kapmısın kızım gitmen lazım ilerlemeden doktora git kendiliginden gecmeye bilir ilerleme ihtimali var...

• 18 yaşından büyüksen problem olacağını düşünmüyorum. rahim duvarında problem olabilir.

• doktora gitmen şart bence

• Doktora git birşey olmaz kan geliyorsa ilişkiye girme

• yaş 18 altımı senın kaç

Kızlar Ne Diyor 9

• rahim agzinda yara olabilir mutlaka doktora gitmelisin

• rahimde yara var muhtemelen. jinekologa git derim

• Beyni olan bir doktor laf etmez canım. Ama senin rastlayacağın doktoru bilemem tabi. Gitmelisin yine de.

• rahimde yara olabilir jinekologa git.

• Rahimde yara olması yüksek ihtimal.Doktora gitmelisin, o senin hayatına karışamaz.İşini yapar sadece.

• Rahim ağzında yara vardır.. Ve iltihap kapmış, o yüzden aksatmadan gitmen gerekiyor.. Ve bir zahmet de biraz tutun kendinizi..!

• Ya kız burda birşey sormuş herkes ahlak bekçiliği yapıyor.Kime ne herkes istediğini yapar.Sağlıkla ilgili birşey sormuş millet yaptığın şeyden utanmıyormusun bilmem ne...Kimseyi takma yaptığın şey seni ilgilendirir sonuçta. Kan geldiği için de kesinlikle doktora gitmelisin.Özel hastanelerdekiler laf etmez.

• teşekkürler desteğin için.. herkes niyeyse sorduğum soru dışında yaptığım eyleme takılmış herkes sütten çıkmış ak kaşık maşalah..

• doktor laf etmez. düzenli olarak jinekoloğa gidiyorum. daha doğrusu gitmek zorundayım. 4-5 doktor değiştirdim. kimse laf etmedi. soruna gelirsek idrar yolları iltihabı olabilirsin. tuvalete çıkarken yanma falan oluyor mu? çikolata kisti olabilir rahminde bu da bir ihtimal. her ikisinde de doktora gitmen önemli. idrar yolları iltihabı ömürboyu sistite çevirebilir ki hayatını zindan eder. çikolata kisti de ileride doğum yapmak istersen sorun yaratır. korkma doktora git.

• utanıcağın bir haltı niye yiyosun o zaman?

Yükleniyor...