Masaj yaptıran ya da masör ya da masöz olup yapan beyler ya da hanımlar buraya baksın..!

masajda katı kurallarınız varmıdır..mesela kadınsanız asla erkeğe yaptırmam ya da yapmam gibi..! ve masaja gidiyormusunuz..eğer gidiyorsanız masaj yapılırken ya da masajcıysanız siz yaparken cinsel olarak uyarılırmısınız...bayan masajcılar varsa sorum şu kese kopuk ve masaj yaptığınız erkek ereksiyon oluyormu ve tepkiniz ne oluyor..! görmezdenmi geliyorsunuz..! birde masajda iyi verim almak için masaja nasıl hazırlanılmalı..masaja yorgunluk yaratan bir spordan hemen sonramı girilmeli ya da masaj öncesi azmi yemek yenmeli çökmü gibi..! cevaplarınız için şimdiden teşekkürler..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kocamdan başkasına hiç yaptırmadım ama birgün yaptıracak olursam bu kişinin erkek olmasını isterim. beni uyarmayı başarırsa ona karşı koyamam. :)

• olabilir bence bu yapan ve yaptıran kişiye bağlı

• peki gerçekten sadece masaj yaptıran herhangi bir bayan orgazm olabilirmi..olursa bu farkedilirmi..! ben sizleri tanımak için soruyorum bu soruyu..!

• googldan :)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

• yaptırırdm kadın masordü amımı actım yaladı bir güzel

• şaka demi..!

• masajı erkek yapsaydı kesinlikle isterdim. en azından yüzüstü uzanmayı bırakır sırtüstü doğrulurdum ve bacaklarımı acıp masörün başını vajina dudaklarımın arasında görmek isterdim.

• tahrik olurmusun gerçekten yukarıdaki gibi bir erkeğe..!

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir bayan hos biri ise ve cok istedigim biriyse kesinlikle uyarilirim ve masaji penisimin ustunde bitirmesini isterim..bununla ilgili bas harfi T ile basliyan birisi var o yapsa harika olur. :))

• peki son harfi ne..!

Yükleniyor...