• Sor
  • Bence

Orgazm olmayan kadının sorunu nedir?

Orgazm olmayan kadının sorunu nedir ? Sizce neden orgazm olmuyor herşeyi denemenize rağmen pozisyon olsun fantazi olsun penis boyuda uygun bunlarda sıkıntı yok. o zaman kadın neden orgazm olmaz görüşleriniz nedir ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• erkek kadını psikolojik olarak rahatlatamıyordur hocam. belki biraz bencil davranıyordur. sonuçta psikolojik olarak bir rahatlama ve teslimiyet gerek. bayan kendisini kafa olarak karşıdaki adama teslim etmemişse olabilir.

Erkekler Ne Diyor 20

• enteresan..fiziksel bi hata vardır..

• istemiyordur ihtiras ve arzu yoksa olmaz

• bedenin orgazm olması için ilk önce ruhun orgazma ulaşması lazım

• Erkeğin kadının ruhunu okşamasını bilmesi lazım,hoyratça davranırsa sert biçimde kadınlar jorkularından dolayı ilişkiye konsantire olamazlar,kendini veremez,ön sevişmede bile kadının istemediği bir şeyi zorlarsan sogukluk oluşur ne yaparsan yap,kesinlikle sadece sex olur,erkek kendini tatmin eder,kadın kendini verirse ilişkiye ön sevişmede de uzun sürerse,olmaması için hiç bir etken olamaz,tabi bu arada vajınal bölgede saglık açısından bir rahatsızlıgı yoksa,bunun cevabını siz bizden daha iyi bilirsiniz,

• orgazm kafada başlar.

• Orgazm dediğimiz olay için öncelikle kafada birleşmenin başlaması gerekir mutluluk hormonu olan endorfin orgazma tetikleyici olarak etki eder endorfinin salgılanması için halinizden memnun olmanız ve partnerinize karşı sevgi hissetmeniz ve bu sevgiyi ön sevişmeyi olabildiğince uzatarak bedeninize kanıksatmanız gerekir tüm bunlardan sonra vajina sıvısı içeride yoğunlaşır birleşmenin burada başlaması gerekir bu sırayı takip ederk uzun tutulan cinsel temas bayanları kesinlikle orgazma ulaştıracaktır

• Sorunun psikolojik olduğunu tahmin ediyorum. Beklentiler farklı sanırım. bunu oturup ya karşılıklı yada bir doktorla görüşmek lazım

• bir erkeğin erken boşalması da bununla alakalı çok tahrik olduysa erken boşalır ama olamadıysa ilişki uzun sürer bana göre tahrik olmayla alakalı.

• tüm organları olduğu gibi bacak arasınıda çalıştıran beyindir

• psikolojik olarak rahat degildir...bunun sebepleride saymakla bitmez...duygulardan emin degildir..toplum baskısı psikolojisi...yanlış kişiyle yanlış işlermi yapıyorum acabası...organzm olmak için önce kafaca rahat olmak gerekir..

• duygularında problem vardır odaklanamıyordur birde vajinası sulanmıyormu hiç?

• Psikolojik ama bildiğimiz gibi değil... Bir erkeğin yapabileceği herşey tamamsa başka bir sebep yok yani. Daha da açmak gerekirse. Bilinçaltı cinselliği konusu... Bir kadın tecavüze uğramışsa, tecavüze uğramanın eşiğinden dönmüşse veya eski cinsel deneyimlerinde başarısız olmuşsa, eski bir partneri tarafından cinsellik sırasında şiddet görmüşse, çocukluğunda cinsel bir eğilimi olan ruh hastası tarafından tacize uğramışsa ve bu gibi zilyonlarca sebepten ötürü cinsellik o kişinin bilinçaltına olumsuz bir şekilde kazınmışsa; Orgazm yaşamayabilir kadın... Tek sebebi psikolojik olabilir yani, çünkü erkek tarafından tüm unsurlar tamamsa başka bir ihtimal yok.

• bu yazmış oldugunuz maddeler tamamsa tek nedeni var bunun hırka hazne yani depo boş demekki :)

• Kadin orgazmi beyin ve ruhta baslar :) bunlar tatmin olmadikca bedeni doyuramazsin.

• ben de çok merak ediyorum bu sorunun yanıtını

• anı yasayamıyordur. hissizlik.

• kadının biyolojik ve psikolojik açıdan problemi yoks aşayet adamda sorun vardır. adam bu işi beceremiyordur...

• erken boşalma.

• orgazm

• yeterince etkilenmiyor demekki

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...