Bayanlarda boşalma nasıl olur?

ilk kez ilişkiye giricem bunları bilmem lazım p*rno filmlerdeki gibi kadınlar mesela orda resmen fışkırıyo bir sıvı gerçekden öyle mi kadınlar nasıl boşalır partnerimin boşaldını nasıl anlarım mesela erkekler boşalır biter tamam yani ama bayanlrda nasıl oluyor bu boşalma işi p*rno filmlerdeki gibimi nasıl yani ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kızın boşaldığını hal ve hareketlerinden anlarsın. her şeyden önce sen ondan önce boşalma. ilk seferin olacağı için biraz zor olabilir ama ön sevismeyi uzun tut. mümkünse kızı ilk seferde elinle boşalt ve nasıl rahatladığını gör. kız zaten boşalınca yığılıp kalacaktır. sonra kendisi de ilişkinin devamında boşaldığını söyler. ayrıntıya girmiyorum bunu nasıl yapacağını kendin cözmelisin ama kızın rahatlamıs bi sekilde, yatağa, üzerine, yere vs. yığılıp mutlu olduğunu gördüğün an bil ki boşalmıştır. sıvı çıkışı falan da çok bekleme. o izlediğin filmlere de çok itibar etme. o şekilde çalışmıyor insan vücudu.

• kızlar kaç defa boşalıyoki ilişkide ? bide hani masturbasyon gibi tek boşalmada biz enerjimiz bitiyo ama ilişkiye girince biz yaani erkekler kaç defa üst üste boşalıyoruz ? bide ilk elle yap diyosn yaptıkdan sonra kız halsiz kalmazmı kaç defa üst üste boşalcak bu ?

• Öncekileri Göster
    • hmmm anladım kardeşim çok sagol

• çok tecrübelisin:)

Kızlar Ne Diyor 4

• olunca anlarsın zaten anlaşılmayacak gibi değil

• nasıl yani ? nasıl anlarım

• kızda olan değişimle anlarsın

• sizce ayak fetişizmi doğrumu sevgilim ayak fetişi

• doğru emin olablirsin:))

• ayakların güzelse neden olmasın :)

• doğru yüzde yüz.. bir de tayt ya da külotlu çorap giyiyorsan banko..

• evet boşalma çok güzel sen dışarı boşlrken bizde kasılma oluyor

• hmmmm yani kasılma dışında başka bişi oluyomu ?

• senin gibi boşalıyorlar tek farkı dişarı sıvı çıkışı olmuyor.Kasılma titreme vb.

• hmmm yani dışarı sıvı çıkmıyo p*rno filmlerdeki gibi sadece kasılma ve titreme oluyo yani kasılıp titreyince anlıcamki boşalıyo titreme hissediliyo dimi

• Öncekileri Göster
    • boasldıktan hemen sonra vajina dudakları hemen kapnıyormu benim kız arkadasımda öyle olduda ondan sordum

• tahrik biterse herşey eski haline geri döner.Doğru kapanır.

Erkekler Ne Diyor 2

• P*rno Fİlmlerin de masal kitaplarından bi farkı yok. Her ikiside kurmaca.

• sagol kardeşim benim işiyolarmı onlar napyolar p*rno filmlerdeki kızlar kızlarda normalde sıvı çıkmıyomuş kasılma ve titremeyle oluomuş

• Slla p*rno filmleri. Oradakiler tamamen kandırmaca.

• kızım orda işiyorlar bee :D sinir sistemini uyara uyara kontrolden çıkan hipgastrik nevr saldırıyo idarrı fışkırıyo kadınlarda boşalma yok sadece kayganlık veren sıvılar salgılanır

Yükleniyor...