Erkekler nasıl baştan çıkarılır?

Bi erkeği en hızlı ve en çabuk şekilde nasıl baştan çıkartırız? erkekler en çabuk neyden etkilenir ne onları kudurtur? birde bi erkek sevgilisinin... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Bak sana şöyle diyim "Vücudumun her yerine söz geçirebiliyorum ama orasına geçmiyor." Sevgilim yanında öyle şeyler duşunmediğim halde büyüyor saklamaya çalışıyorum. Diğer soruna gelincee..

-->Boynuna nefes ver sarılırken o anda alırsın tepkini ver daha sert biçimde seni tutar sıkar biraz.

-->Kulağına fısılda. Ama öyle yüzüklerin efendisindeki "İ see youuu" tarzında sesin varsa buna kalkışma bile. Ama sesine güveniyorsan ki zaten sevgilin mutlaka beğeniyordur kulağına fısılda.---> Kelimelerini kullanırken seni istiyorum işte en vurucu yer ERKEĞİM dediği zaman bütün hormonlarım tavan yapar.

--> Gece yatmadan önce işte eline dokunmak öpmek sarılmak tarzında şeylerden konuşun. Erkeklerin %60 i yatmadan önce eli uçkurundadır ve kudurmaya en hazır olduğu andır.

--> İstediği şeyi o an verme. Mesela öpmek ile ilgili bi beklentisi var senden o gün. Onu o gün verme 2 hafta sonra tutkulu bi öpücük ver emin ol kulun köpeğin olur.

Ve asla aynı yatağa girme bir erkekle. Seviyorsan hiç girme çünkü erkekler elde ettikleri kızlardan soğur ve evlenmeyi asla istemezler..

• Vay be.Aynı benim düşüncelerim. ilginç :)

• Sevgilin şanslı işte ne güzel :)

• üstadım nerelerdesin ...çapkınlık dersi almak istiyrum :))) fikirlerin harika...