Siyah ince çorap hoş duruyor, çorap seviyor musunuz?

Siyah ince çorap hoş duruyor, çorap seviyor musunuz? Özellikle kırmızı ojeli ayakların üzerinde hoş görünüyor... Bir bayanda ince çorap görsel... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• Lisede kendini bilmez bir mudur yardimcisi, benim ne giydigimle kafayi bozmustu. Seffaf corap giyen milyonlarca insan vardi ve gozden kactiklari icin rahatca giyebiliyorlardi. Evet, etegin altina seffaf corap giymek lisede yasakti. Ben de lisede her gun pantalon giyen biri olarak bir gun etek giymeye heveslendim ve evvelinden bir corapciya girip ilk gordugum siyah renkteki bayan corabini aldim cunku numaralardan felan hic anlamiyordum. Bu corabi giydim, corap en incesinden siyah bir bayan corabiymis. Aynaya bakmadan okula gittim. Mudur yardimcisi beni sapikliga tesvik etmekle suclamisti. Bu duruma cok kizmistim. Evet, benden sonra ince coraplar giyen oldu fakat mudur yardimcisindan benim cirpi bacaklarim haricinde hicbir bacak nasibini almamistir.

• Soruya cevap vermemisim ya. Ozur diliyorum. Hayir, o gunden sonra ince corap sevmiyorum. Ve giyerken de isteksizlik duyarim.