Siyah ince çorap hoş duruyor, çorap seviyor musunuz?

Siyah ince çorap hoş duruyor, çorap seviyor musunuz? Özellikle kırmızı ojeli ayakların üzerinde hoş görünüyor...Bir bayanda ince çorap görsel olarak hoşuma gider...-)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Lisede kendini bilmez bir mudur yardimcisi, benim ne giydigimle kafayi bozmustu. Seffaf corap giyen milyonlarca insan vardi ve gozden kactiklari icin rahatca giyebiliyorlardi. Evet, etegin altina seffaf corap giymek lisede yasakti. Ben de lisede her gun pantalon giyen biri olarak bir gun etek giymeye heveslendim ve evvelinden bir corapciya girip ilk gordugum siyah renkteki bayan corabini aldim cunku numaralardan felan hic anlamiyordum. Bu corabi giydim, corap en incesinden siyah bir bayan corabiymis. Aynaya bakmadan okula gittim. Mudur yardimcisi beni sapikliga tesvik etmekle suclamisti. Bu duruma cok kizmistim. Evet, benden sonra ince coraplar giyen oldu fakat mudur yardimcisindan benim cirpi bacaklarim haricinde hicbir bacak nasibini almamistir.

• Soruya cevap vermemisim ya. Ozur diliyorum. Hayir, o gunden sonra ince corap sevmiyorum. Ve giyerken de isteksizlik duyarim.

Kızlar Ne Diyor 5

• evt güzel duruyo ama ince çorapla naturel oje kullanırım bide burunsuz çorap eğer pabucum açıksa...

• siyah seviorum ama çorap olunca oje kullanmıorum. kullansamda naturel...

• evet bence de seksisiyah rengin herseyini severim

• siyah sevilmez mi yaaa

• ince çorap derken ben siyah ince çorap sevmiyorum ten rengi daha hoş duruyor ya da mat siyah

• ahh pardon fantazı bakımından soruldugu sımdı dank ettı .))

• kesinlikle... en çok giydiğim renktir siyah. süper ince ve likralı olmalı. ten rengini sevmiyorum. arada giymek zorunda kalıyorum. yalnız bu konuda şöyle bir sıkıntı var. siyah ve beyaz jartiyer çorabı varken ten rengi jartiyer çorabı bulamadım. markanın üretimi yokmuş. bu bana ilginç gelmişti.

• var tabiki olmaz olurmu nasıl bulamadın

• sana yakıştığından eminim :)) bence siyah likralı ve parlak siyah çorap giyen birini izlemek çok hoş..

• ten rengi jartiyer corabı itici duruyor zaten ondan uretmemislerdir.

Erkekler Ne Diyor 5

• cok kalteli ve cok inceyse seksi duruyor evet. Vasat kalite birseyse hic giymesin daha iyi.Ben ayak gormektense ince topuklu ayakkabıyle gormeyi tercih ederim...Olur olmaz yerlerde karsımıza cıkıp istek uyandırıcı bir nesne olarak goruyorum sozettigim tarzda corabi ve ayakkabı kombinasoynunu.

• Kesinlikle, ince çorap çok seksi oluyor. Bir de siyah süper ince olursa harika. Ben sevişirken bazen kendim giydiririm. Özellikle burunsuz olanları giymesini isterim...Onları severken çok iç gıcıklayıcı oluyor. Tırnaklar mutlaka çok az uzun ve pedikütrlü olmalı, ojesiz daha güzel. Şunu da söyleyeyim, kimi zamanda spor, pamuklu, soket beyaz çorapları seksi bulurum. Lisedeyken buna hasta olurdum. Ama naylon bir numara tabii...

• çok tatlı...

• evvt hoş duruyor, hemde estetik.. favoroim siyah ;)

• İyi, al takıl o zaman.. link

• şimdi bunları seksi bulanlar da var öyle mi

• Öncekileri Göster
    • Ya Rab millet ne siteler yapıyor
      feetweekmiş ismi bile tuhaf :D

• HD kalitesinde hem de. Videolar çok fantastik bu arada.. :)

Yükleniyor...