• Sor
  • Bence

En iyi ve en kötü yanları neler?

Kızlar sizce Erkeklerin ''en iyi ve en kötü'' özelikleri , aynı şekilde Erkekler size göre kızların ''en iyi ve en kötü yanları'' nelerdir. Yanız sadece birertane özeliklerini yazalım...

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• En iyi:Beni doyurmaya yaramalari. En kotu:tahrik etmek icin cok da emek sarfetmem gerekmedigi yani basit oluslari.

• Tesekkur ederim :)

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 5

• türk kızları için;en kötü yanları : paraya tapmaları, para için yaşamaları neredeyse.en iyi yanları : vajinalarının olmasıavrupalı ve abdli kızları için:en kötü yanları : "bi su getir misin" dediğinde bile "ben kölen değilim" demeleri.en iyi yanları : erkeğin parasına değil gerçek aşka ve kişiliğe önem vermeleri.tabiki de 5 parmağın 5'i de bir değil.

• Kızların tatli gülümsemeleri güzel , haksızda olsa zeytinyagı hesabı üste cıkmaları bunuda çene ile destekleyip hiç susmadan inatla haklı oldugunu sölemesi

• havalı olmalarına sinir oluyorum, pislik yapasım geliyo.

• kızların trip atmaları kendinlerini ağırdan satmaları işlerine geldiği davranma huylarını hiç sevmiyorum ama diğer yanlarına hayranım:)

• naz etmeleri. abaza gibi gözüküp sonra bişi yapmak istememeleri

• bu adam benden önce yazmış bide böle zeki görünmeye çalışmalarıda var onuda ben ekleyim

• haha :)

Yükleniyor...