En iyi ve en kötü yanları neler?

Kızlar sizce Erkeklerin ''en iyi ve en kötü'' özelikleri , aynı şekilde Erkekler size göre kızların ''en iyi ve en kötü yanları'' nelerdir.

Yanız sadece birertane özeliklerini yazalım...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• En iyi:Beni doyurmaya yaramalari. En kotu:tahrik etmek icin cok da emek sarfetmem gerekmedigi yani basit oluslari.

• Tesekkur ederim :)

Kızlar Ne Diyor 8

• En kötü özellikleri önsevişmeyi bilmeyip 5 dakkada beşiktaş yapmak istemeleri

en iyi yanlarını daha bulamadım. :)

• erkeklerin en iyi yanını daha hiç göremedim en kötü yanları ise çok abazanlar

• Koruyucu olmaları.

Bu koruyuculuğu abartıp kendilerini bizim sahipleri sanmaları

• erkeklerin her kadına sahip olabileceğini sanması kızların kendini prenses sayması

• sahiplenmelerine hastayım:)

ona göre rolümü hazırlıyorumm,hemen öfkelenmeleri yok muu cıldırdıyor bu beni

• En kotu yanlari midelerini dusunmeleri

• erkekler çok saf ve temizler kötü bi yanları yok :D

• teşekkür ederiz:)

• Sahiplenme duygulari guzel :)

Trip atmalari gicikca :)

• trip atmayı sizin kadar beceremiyoruz ama

Erkekler Ne Diyor 5

• Kızların tatli gülümsemeleri güzel , haksızda olsa zeytinyagı hesabı üste cıkmaları bunuda çene ile destekleyip hiç susmadan inatla haklı oldugunu sölemesi

• türk kızları için;

en kötü yanları : paraya tapmaları, para için yaşamaları neredeyse.

en iyi yanları : vajinalarının olması

avrupalı ve abdli kızları için:

en kötü yanları : "bi su getir misin" dediğinde bile "ben kölen değilim" demeleri.

en iyi yanları : erkeğin parasına değil gerçek aşka ve kişiliğe önem vermeleri.

tabiki de 5 parmağın 5'i de bir değil.

• havalı olmalarına sinir oluyorum, pislik yapasım geliyo.

• kızların trip atmaları kendinlerini ağırdan satmaları işlerine geldiği davranma huylarını hiç sevmiyorum ama diğer yanlarına hayranım:)

• naz etmeleri. abaza gibi gözüküp sonra bişi yapmak istememeleri

• haha :)

• bu adam benden önce yazmış bide böle zeki görünmeye çalışmalarıda var onuda ben ekleyim

Yükleniyor...