• Sor
  • Bence

Erkekleri yatakta neler etkiler?

Erkekleri yatakta neler etkiler? Erkekleri yatakta tahrik etme yolları neler?

Güncellemeler:
Sevgilimle çok güzel giden bir ilişkimiz var. Beni her anlamda mutlu eden harika bir insan. Ben de onun için hep daha fazlasını yapmak, onu, beni ettiğinden daha mutlu etmek istiyorum. Sizlerden yardım rica ediyorum. Bunun için samimi tavsiyeler verir misiniz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bir kadının bir erkeği yatakta tahrik etmesinin kilit noktası kendini seksi hissetmesidir. Kendine güvenen bir kadının rahat ve özgüven dolu davranışlarının olabilecek en seksi şey olduğuna inanıyorum. Oyuncu olmak ve bakışlar da çok önemlidir.

Erkekler Ne Diyor 7

• Özgüven, arzulu ve tutkulu tavırlar, fısıldayarak edepsizce seyler söylemeler. Gün icinde erkegini nasıl aklına getirdigini soylemeler vs. vs.

• dokunması. okşaması ve ona ait olduğunun hissini vermesi.

• -öncelikle güzel kokmak (parfüm candy olmalı) -temizlik-ilişkide kendinizi göstermelisiniz etken olun bacak arasını açıp beklemeyin-içinize hiç birşey giymeden bol kıyafetler giyin mesela-istekliliğinizi belli edin

• sadece tek kelime ''istiyorum'' bu bile tetikleyebilir o an :)

• her erkeğin zevki farklıdır. kimisi dokunulmaktan, kimisi ısırılmaktan, kimisi on sevişmeden hoşlanır... aslında erkekleri en iyi 5 duyu organlarını uyarmakla tahrik edebilirsin..erkekleri şunler etkiler:1- koku: hoş kokan kadın herzaman çekicidir,2- görsel olarak: kimisi doğal çıplak görmeyi sever, kimi erkek erotik kıyafet, ben ise ne fazla açık ne de fazla kapalı olması. ama dikkat edin tüm erkekler partnerini soymaktan hoşlanır ona göre giyinin, soyulması zor giysiler tercih edin :)3- ses: hmm güzel ve kısık seste arka plan müziği olabilir, ee tabikide kadının sözleri tahrik edici olması lazım,4- dokunmak: ne kadar okşarsanız o kadar tahrik edersiniz.. yalnız dikkat edin sırtını okşamayın erken boşalmasına neden olabilir...5- kontrolü sadece erkeğe bırakmayın, kadınlarda hareketli olsun ve tercihim evin her mekanında ve her pozisyonlarında veya her şekilde sevişin ne kadar farklılık o kadar çok tahrik eder erkeği...6- bu farklılık gösterebilir.. evet striptiz yapan kız arkadaşım/karımdan etkilenirim...:D

• Fiziksel dokunuşların yanı sıra erkeklerin beynine de şöyle bir dokunmak gerek. Kulağına bir fantezinizi fısıldayın ya da O'nun arasıra bahsettiği bir fanteziyi gerçekleştirin.Gözlerini eşarbınızla, kollarını atkınızla bağlayın. Neler yaptığınızı anlatın. O'nu ne kadar çok arzuladığınızı fısıldayın. Ama şimdi iplerin sizin elinizde olduğunu belirtin. Hayalgücünüzü kullanın. Erkeklerin bir de beyni var, unutmayın :)

• Güzel bir kadın her zaman etkileyicidir.

Kızlar Ne Diyor 3

• dokunuşların beni çok etkiliyor de.konuşma çok önemlidir.bence ahlaksızca değil,romantik bi şekilde.elleriniz parmak aralarından tutun.seni seviyorum de,sözcükler gaz verir,zevke getirir.sadece dudaklarını değil,gözlerini,yanaklarını,burnunu öp,birleşmede şehvetle birlikte,romantik,ve şefkat dolu bir havada yaratmalı.

• Hangi erkeğe sorarsanız sorun, güzel kokan ve açık giyinen kadınlardan hoşlandığını söyleyecektir. Hele bir de erkeğe özel birşeyler varsa üstlerinde:) G-string gibi mesela:))

• g string sanılanın aksine çıplaklıktan farksız bir popo görüntüsü yaratıyor. bana göre tahrik edici değil

Yükleniyor...