Biraz da itiraf zamanı. Evli olup da eşini aldatanlar var mı aramızda?

Eşini ya da sevgilisini aldatanlar var mı aramızda? Ve neden böyle bir şeye gerek duydular?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yaptım aldattım çünkü çünküsü aldattığım kişiyle bu sitede tanıştık beni heyecanlandırdı aynı frekanstaydık sevgilimle bile konuşamadıklarımı konuştum onunla benim evimde sevgilimle yattığımız yatağımda aldattım gece de çok rahat uyudum ama sabah uyandığımda telefonumda ondan gelen güzel bi mesaj gördüm iyi geceler aşkımlı seni seviyorumlu felan biraz vicdan yaptım sonra geçti.

• hayır artık aldatmıyorum çünkü oda beni aldatmıştı artık aldatıldığımı sanmıyorum aldatmıyorum aldatmayıda düşünmüyorum onu sev iyorum ve artık onunda beni sevdiğinden eminim.

• devam ediyor musun aldatmaya?

• evet ben sevgilimin yanında deliksiz uyuyamıyorum ama bu kişinin yanında sabaha kadar huzurla mışıl mışıl uyudum

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 5

• Uc yillik iliskimiz vardi bitti. Bittikten iki ay sonra yeni birisini buldu. Gicik oldum. Iliskilerinin ilk baslarinda kandirdim ve yattik. Sonra yine bi kac hafta sonrasinda da yattik. Benle ayni odada yatmak uzareyken kizin cagrilarini cevapsiz birakiyor yalan mesajlari atiyordu o kiza dusunun. Erkeklerden igrendim bi sureligine ama simdi aradigim mutlulugu baskasinda buldum.

• aldatıyorum.kocamın veremediği hazzı sevgilim gayet güzel yaşatıyor bana.böyle mutluyum.kimsenin bir şeyden haberi yok olmazda kolay kolay.

• vicdan azabı duyuyor musun?

• belki kocanda sana diğer kadınlardan kalan artığı veriyordur

• Kaç yaşındasın ?

• var kuzenim eşini aldatıyor:(

• Cafede bir kadınla dib dibe oturmak kesin eşini aldtmakmı demek ? İnsaf yani...Öpüştü koklaştı evine gitti adam yahu..

• kuzenim erkek.tesadüfen öğrenmiştim.bi cafede kadının biriyle iç içeydi.gördüğümü bilmiyor yüz göz olmak istemem

• akşamları utanmadan adamın yüzüne nasıl bakıyor acaba?

alışmışsa kuzenini kimse durduramaz

• Öncekileri Göster
  • allah göstermesin evli değilim ama sadık bir insanım..büyük konuşuyosunda demeyin ama aldatmam ..çünkü aldatırsam benim adiliğim olur bu..kendimi aldatmış ve de günah işlemiş olurum.

• evet eşim ickici ilgisiz yaşida 15 yil büyük

cocukta yok eşimi arzulamiyorum hic cinsel ilişkimizde yok

yani kafdada olsa hayaldede olsa aldatiyorum sanalda felan

Erkekler Ne Diyor 5

• zaten millette kase yok gizli kullanıcıyla itiraf ettiriyorlar ,itiraf edyorlar

• insanlardan itiraf bekliyorsun ama gizli olarak yazıyorsun... cok mantıklı bır hareket

• Tanıdığım bir çok evli arkadaşım eşini aldatıyor :)

• evli degilim .aldatmaya kavram olarak farklı bakıyorum . aldatma gizli bir şekilde yapılan içrat bu yalan olabilir yada pratikte bir başka kadınla olabilir. ben bir kadınla ilişkiye girmeden önce söylüyorum. ben evlenmeyi düşünmüyorum ama gelecegin neyi getireceginide bilmiyorum sana karşı duygularım kalmasa yaşamımda başka bayan olabilir.ve onla başlayıp seni bırakabilirim. bunu onların kararına bırakıyorum.böylece kendimi daha samimi görüyorum ve vicdan azabı çekmiyorum..bunu çoğu bayan anlayışla karşılıyor ve teşekür ediyorlar... tabi buna sinirlenen bayanlarda çıkıyor. ama netiçede insanların duyğularıyla oynamıyorum . çok namuslu edebiyatı yapım namusuzlıkta yapmıyorum.

• hayatımda biri varsa eğer aldatmam mümkün değil... kendimi alçaltamam okadar...

Yükleniyor...