Prezervatifle hamile kalma riski var mıdır?

Kız arkadaşımla ilişkiye girmek istiyoruz ama o riski alamam diyor.Sizce prezervatiften hamile kalınır mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• korunmasız bile bu kadar zorken korkmayın bu kadar . prezervatif delinirmiş cıkarmış yırtılırmış basına gelen varmı hep oluyormus deniyor bu onbinde bir ihtimal ve ondada hamile mi oluncak zaten zor denk gelen bişey. hangi yontem rahatınıza geliyorsa onu kullanın zman zmaan geric ekilmekten korkmayın :) ben bir sefer içeri yaptım ve hamile kalındı. 100lerce kez geri cektim bişi olmamıştı demek cok zayıf bir ihtimal. sizin için testlerde bulundum sayın :)

Kızlar Ne Diyor 3

• doğum kontrol hapı daha güvenli. prezervatif yırtılabilir ilişki anında çıkabilir. bi de özellikle ilk ilişki ise prezervatif gibi bi saçmalığı bulaştırmayın. ikinizi de rahatsız edici bir unsur olacak.

• Evet kalınabilir. Doğum kontrol hapı da almak en iyisi.

• Kalmaz bence...ama evlenmeden girin zina yapin

• kesın bi çözüm deqil prezervatif in taplama olasılıgı var ama yinede en kötü ihtimal o yani :)

Erkekler Ne Diyor 11

• yırtılmassa bişe olmaz kaliteli bişiler al

• ilişki esnasında prezervatif te yırtılma olursa hamile kalma olasılığı var.

• Hap kullanın daha mantıklı, ilk ilişki ise ve prezervatif kullanmayı bilmiyorsan takarken yırtma ve olayın heyecanı ile bunun farkına varmama gibi şeyler olabilir.

• ilişki sonunda prezarvatifin delik olup olmadığı kontrol edilmeli. eğer delinme söz konusu ise ertesi gün hapları kullanılmalıdır.

• Nadir de olsa prezervatiflerin patlama riski var. Özellikle vajinal bölgedeki traş edilmiş kısa kıllar, prezervatifleri yırtıyor. En mantıklı doğum kontrol yöntemi doğum kontrol hapı, ancak bunun da hem sağlık hem de kızın ailesi açısından sakıncaları var. Benim tavsiyem, bir doktora ikiniz birlikte gidip doğum kontrol yöntemlerini sorun ve en uygununu belirleyin.

• Azda olsa yırtılabilir,çıkabilir.Hap kullanmak daha iyi.Ama et ete deyecek aga =)

• hic bir korunma yontemi %100 degildir.ancak prezervativ kullanirsaniz cok dusuk bir ihtimaldir

• tak kılıfı. ver tazziği.olmazsa ertesi gün hapı yuttur. maden istiyor.istediğini ver ona. göriim seni koçum. acıma.yırt dağları :-)

• şişir koy kenara hava kacırırsa risk vardır.kız sana guvenmıyorkı neyın riskinden bahsedıyordun.

• prezervatif yırtılmadığı sürece veya delik olmadığı sürece hamile kalmaz. onun için marka prezervatifler kullanılmalı. çin malı veya ucuz parti mallarından uzak durulmalı.

• Doğum kontrol hapı da kullanması lazım kızın. Prezervatif yüzde bir ihtimal de olsa patlayabilir.

Yükleniyor...