Erkek arkadaşım beni arzuluyor ama...

Gizli Üye
Erkek arkadaşımla yaklaşık 9 aydır beraberiz bu onun ilk bu kadar ciddi bir ilişksi yani beni çok önemsiyor, daha önce kimseyi bu kadar önemsememiş. Ben ona destek çıktım bana ayrı minnettar. Her neyse. Askere gidecek. vs vs... Ancak bu aralar cinsellik konusunda tartışıyoruz. Beni istediğini söylüyor hep, hoşuma da gidiyor ama ben daha önce sadece bir iki erkekle çıktığımı ve bir kere mi ne öpüştüm bu onu bilmiyor. He bide ayrıntı olarak şunu demem gerek ki farklı şehirde. Çok nadir gelebiliyor. Ama öyle gece gezen bir adam değil evden çıkmaz hatta. Herneyse diyo istiyorum seni diye ama ben konuyu değiştiriyıodum artık yani. Geçen kavga ettik o dedi benim için ten önemli önemsiorum o benim için bir bağ gibi birşey, bunu benden alma gibi şeyle dedi. Olay kapandı sonra. Hazır olduğumda dedim kapattım. Açıkça söylemek gerekirse ateistim, bunu şun un için diyorum; ben 6-7 yıl önce evlilik gecesinin kutsal olduğunu düşnürdüm ama hala böyle düşünüyorum. Dinle alakası yok... Konumuz bu değil.. Ona dini yaklaşıyorum gibi geliyor ama alakası yok, ben böyle düşünüyorum. Evliliği benim için ktsal yapan şeylerden biri ilk gecemin evliliğimde olmasıdır.. Herneyse ben dedim hazır olduğumda oyalıyorum... Ama napıcam bilmiyorum. Bir sene sonra çıkıp derse yeter diye? Bazen hak veriyorum, hani genciz kimbilir ne zaman evlenicez gençlikte tatmak lazım derdi o hep. Ama ben daha kapalı kutuyum bu konuda. herneyse Yorum ve tavsiyelerini benden esirgemeyin :)
Güncellemeler
+1 yıl
Evlilik hayallerimiz zaten ayrı bir dünya onuda söyleyeyim, neredeyse hep kurarız :)
Erkek arkadaşım beni arzuluyor ama...