• Sor
  • Bence

Seks anında ayak parmaklarınızın emilmesinden haz alan bayanlarımız ve bu deneyen bayanların görüşleri lütfen

deneyımı olan bayanlarımız neler dusunuyor ? yasayan ve zevk alan bayanlarımız var mı?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 5

• Pek haz almam ama sevgilim hep emer kendisi ayak fetisi bende onu engellemem aksine onun icin ayaklarima cok iyi bakarim .

• hmmmm

• keske herkes sz gıbı olsa

• Iy. Ayak o ya. Öpüp yalanır mı? Ne kadar temiz bakarsan bak insan tiksinir. Yerlere mikrop dolu şeylere basıyorsun.

• esım bırkac kez yapmayı denedı ama ben ızın vermedım ayaklarımın ellenmesınden nefret ederım ole bı fobım var hele bıde opmeye kalkınca yazık az kalsın adamın yuzune vuracaktım o an:)) anlıcan ben haz almam aksıne nefret ederım

• Hahahaha adamın yüzünemi vuracaktın :D ayy koptum ya :)

• Öncekileri Göster
    • düşünsene yüzü morararıyomuş vurunca iş arkadaşları ya noldu yüzüne hiç kapıya çarptımmı diyecek :)

• :)) ole olurdu heralde :) bıkac sefer daha denedı ama ızınvermedım sımdı artık yaklasmıyor ayaklarıma veya yaklasmaya kalksa yuzum bakım guluyor

• Benim hoşuma gider bu! Sevgilim ayaklarıma da pek bir düşkün ayrıca...

• wow...:+1

• ben pek sevmem ama eşim kendi istediği zaman yapar kötüde bi durum değil :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...