Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Seks anında ayak parmaklarınızın emilmesinden haz alan bayanlarımız ve bu deneyen bayanların görüşleri lütfen

deneyımı olan bayanlarımız neler dusunuyor ? yasayan ve zevk alan bayanlarımız var mı?

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Pek haz almam ama sevgilim hep emer kendisi ayak fetisi bende onu engellemem aksine onun icin ayaklarima cok iyi bakarim .

0|1
    0|0
  • Iy. Ayak o ya. Öpüp yalanır mı? Ne kadar temiz bakarsan bak insan tiksinir. Yerlere mikrop dolu şeylere basıyorsun.

0|0
    0|0
  • Benim hoşuma gider bu! Sevgilim ayaklarıma da pek bir düşkün ayrıca...

0|2
    1|1
  • ben pek sevmem ama eşim kendi istediği zaman yapar kötüde bi durum değil :)

0|0
    0|0
  • esım bırkac kez yapmayı denedı ama ben ızın vermedım ayaklarımın ellenmesınden nefret ederım ole bı fobım var hele bıde opmeye kalkınca yazık az kalsın adamın yuzune vuracaktım o an:)) anlıcan ben haz almam aksıne nefret ederım

0|0
    0|0
    • Hahahaha adamın yüzünemi vuracaktın :D ayy koptum ya :)

• düşünsene yüzü morararıyomuş vurunca iş arkadaşları ya noldu yüzüne hiç kapıya çarptımmı diyecek :)

• :)) ole olurdu heralde :) bıkac sefer daha denedı ama ızınvermedım sımdı artık yaklasmıyor ayaklarıma veya yaklasmaya kalksa yuzum bakım guluyor

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...