• Sor
  • Bence

Bayanlar iç çamaşırı giymeden dışarıya çıkabilir mi?

Bu şekilde dışarıya çıkan oldumu arkadaşlar dün akşam benimle olan bir bayan arkadaşım vardı sabah ben ise giderken evde uyuyordu akşam geldiğimde... Daha Fazla

Anket Sorusu

En İyi Görüş

• yedeği olabilir giymeden de gider ne olmuş sadece çamaşırla çıkmıyoruz ya dışarı pantolonu var eteği var..

• Pantalonu etegi var ama rahat nasil gicecek camasir yokken sorun olmazmi bilmiyorum

• Öncekileri Göster
    • koklarsın fantazi yaparsın tekrar arzularsın hatıra olsun

• Bencede dicem ama aksama gelir dayanamaz

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben çıkarım,çıkıyorum da..Ne olacak ki? Kendimi sekse falan açık hissettiğimden değil,zaten erkek arkadaşım var,onu asla aldatma düşüncem olamaz..İç çamaşır giymekle namuslu olunmaz,bunu kafanıza sokun

• Hayir ceydacim onu demiyorum ben sadece nasil rahat ediyorsunuz etek neysede pantalonda araniza surtse degse acimiyormu onu diyorum zevk aliyorsan o ayri konu

• Ben size cevap olarak yazmadım aslında,diğer yorum yapan kişiler sanki iç çamaşırı giymeyen kızlar her an sekse açık gibi yazmış yani saçmalamışlar..Sekse açık kişi iç çamaşırı olsun olmasın farketmez her türlü yapar yapacağını..

• çok rahatsız eder iç çamaşırsız çıkamam

• İstesem çıkarım ama istemiyorum

• Pantalon zarar vermezmi

• Vermez..illa kot pantolon giyilecek diye bir kural yok..uzun etek giyerim mesela içine birşey giymem sonuçta ne olacak ki..eteğin üstüne gelecek şekilde kombine ederim,beyaz falan da olmadığı sürece sıkıntı olmaz..Siz neden bu kadar ilgilisiniz anlayamadım tabi

• Çamaşırlarını değiştirmiş olabilir mi?

• Yaninizda yedek ic camasirimi tasiyorsunuz siz

• Öncekileri Göster
    • Cimri olmam mini eteğe sahip olduktan sonra bir kot almamam anlamına mı geliyor? Ne beklediğini bilemedim.

• Sadece sasirdim canim ya

• bazen evet

• nasıl bazen evet hiç rahatsız olmuyormusunuz

• Hayır

• çıkabilir

• Nasil olur rahat edebilirlermi

• Öncekileri Göster
    • olmadı 2 kez byle oldu onda da o sekılde fazla yurumemıstm o yuzden

• Evde dene ozaman sorun olmaz sanirim

• rahat bırısıyse evet cıkar ama herkes cesaret edemez camasırsız cıkmaya veya kendını heran sexe hazır hıssedenler pek camasır kullanmaz:)

• Nasil bayanlar camasirsiz gezebilirmi

• Öncekileri Göster
    • ya nebılım ıste bız kendımızı ayarlarız bunun ozel bı yontemı flan yokkı anlatayım cıddıyım

• Sende rahatsızsın belli..(yorumundan onu çıkardım)

• Çıkabilir.

• Nasil

• Öncekileri Göster
    • Eeeeeee neden yaptin peki

• Yani soruyu soran kişi demek istiyor ki iç çamaşır diymeden evden dışarı çıkamazsın..Bi sebep arıyor illa,Yahu vücut benim vücudum ister giyerim ister giymem,kimse de karışamaz..İç çamaşırı giyip de her yerini gösteren belli eden kişiler var,ben giydiğimde hiçbir yerim belli olmaz.

• sende bunu düşünüyorsun yanii..yanında getirmiştir..yedekten..kadınların çoğu böyle yapıyor benim bildiğim yuhh yanii..çok basit sormuşsun..

• Bilmedigim icin sordum kusura bakma bayanlarin cantasinda neler varki

• Öncekileri Göster
    • Kusura bakmayin terbiyesizlik olmasin diye bakmiyoruz

• ne kusra bakcam..sana bakıyorsun demedim zaten ama souyorsun işte..sonuçta bakmaktada öğreniyorsun..sormaktada..ne alaka onu anlamadım ben öyle bir şey demedim..

Erkekler Ne Diyor 10

• Üşürler.

• dostum sana hediye bırakmış zamanla alışırsın ;))

• Kendide benim camasirimimi giydiki

• olabilir arayıp neden söylemiyorsun ;))

• benm kız arkadaşımda battığı için giymedi çok doğal olabilir. sonuçta çıplak gitmedi pantolon var

• afro etki yapar..çok kadın tanıdım içine kilot giymeyen...

• giymeyen çok kadın var...g-string ten daha rahat sanırım...:))))

• kendilerine sormak lazım :)

• Evet benced

• Genelde belli olur zaten :)

• Neden olmasın?

• geçenlerde gördüm öyle birini çatalına kadr gözktü çataldan biraz daha aşağıdaydı kot vardı altında sizce yok mudur bişey

• ben bi kere sevgilimin evinde iç çamaşırımı batırdığım için banyo yapmıştım. temiz bulamadığımız için cömert sevgilimin az kullandığı bi iç çamaşırını giyip gitmiştim. buna bakarsak kızlar da değişik şeyler yapabilir.

Yükleniyor...