Cinsel ilişki sırasında partnerinizin inlemesi, küfürlü konuşması sizi daha da tahrik eder mi?

cinsel ilişki sırasında partnerinizin inlemesi bağırması sırtınızı tırnaklaması ve küfürlü konuşması içime gir vs demesi sizi daha da tahrik eder mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tabiki eder. Öyle olmalı bir ilişki yani. Yoksa ne o öyle aç soyun gir çık işi bitir kapat. İlişki dediğinde ruh olmalı istek şehvet olmalı. Onlar da bu şekilde belli edilir, inleyerek tırnaklayarak vs.

Erkekler Ne Diyor 27

• benı edıyorr valla daha sertleşiyorumm

• beni tahrik eder, ayrıca konuşmak çok zevklidir.

• inleme ve sırt tırnaklaması şevki ve sex esnasındaki erkeğin hızını artırır. Şahsen hoşuma gidiyor.

• güzel:)

• evet kesinlikle çok tahrik olurum

• küfür hariç eyv ama küfür ederse kafayı gömerim :D:D

• o tabiki hoş olur fakat diğer şekilde küfür ederse küllahları değşiriz :D

• :)hayır küfür derken sok çak gibisinden yani:D

• ediyor.

• evet kesinlikle

• üçü birarada şişme kadınların özelliği gibi yani.kastedilen şey o mu?

• heyecandan onu görmedim ki.

• sonunda nescafe yazıyor iyi oku d a gel!

• ben ne bileyim 3 ü bir arada deyince aklıma ayıp şeyler geldi meğer neskafe imiş

• Öncekileri Göster
  • evet tahrik eder

• küfür itici kadın güzel olsa bile çekiciliğini azaltır.tatlı küfür başka ama ilişkideyken o da olmasa daha iyi

• küfürlü değilde diğerlerini en extreme şekilde yapması beni uçuruyor :)

• yapmacık olmazsa çok etkili oluyo ama küfüre karşıyız:)

• bunu yaparken kendisi zevk alarak yapıyorsa elbette olur...

• Hoş olur, ilişkiyi daha ateşli hale getirir.

• inlemesi güzel ama hakaret içermeyen sözler olmalı. Oysa küfürü hiç sevmem. Çok kızdığım aşağılayacağım insana yaparım.

• inlemesi bağırması çığlık atması süper küfüre karşıyım bütün konsantremi bozar

• sen ne diyorsun arkadaşım kediyi aslana çevirirsin ;)))

• kudurmuş maymun gibi çığlıklar atıp üzerimde zıplamıyosa tırnaklarını geçire geçire eyvallah...aksi halde uzarım işim olmaz öyle hatunla

• hafiften olmalı..o zaman çok tahrik edici oluyor...Ateşliyor motoru..

• Tabi isterim arada hiçbir şekilde resmiyet, sınır olmamalı... O noktaya geldikten sonra kibar kibar konuşmanın ne anlamı var? İçine girebilir miyim diye soru mu soracam?

• Olmazsa olmazlarımdandır...

Söyletmeyide, söylemeyide severek takip ediyoruz kendilerini

• çok abartmazsa özellikle küfür konusunda eder yoksa aşırı küfür hoş olmuyor bir kadının ağzında. inlemede kısık kısık hafif olucak daha hoş oluyor.

• Üçü bir arada demek

• Evet güzel bir nick. anlamı çok derin.

• beğendin mi:)

• Bu iyi bir haber.

• Öncekileri Göster
  • evet hosuma gıder yatakdada kadınım vahsı olmalı bır leopar gıbı saydıklarının hepsı guzel yanı yoksa ıse yaramaz bu saydıkların haz verıyo bana :)

• benim için farketmez ben zevkime bakarım :D

• küfür derken ana bacı mı

• peki

• sen zirveye çıkmak istiorsun ama ayarında yap ki zirveye çıkmanın bir değeri olsun yoksa alışırsın tat vermez

• ama o anda kendinden geçiyorsun bence sınır olmamalı:)

• Öncekileri Göster
  • Eder.

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...