Bu durumda bozulur mu bozulmaz mı?

diyelim ki tam abdest namaz kılmaya hazırlandınız. tam da bu sırada eşiniz internetten fantazi yapmak istedi. kamerayı açtınız soyundunuz. onu memnun ettiniz fakat kendinizden ne zevk suyu geldi ne de boşaldınız. bu durumda abdest bozulur mu bozulmaz mı?

Güncellemeler:
bu arada eşiniz derken gerçekten eş kavramını kastediyorum sevgili ya da nişanlı değil.
tamam yöneticiden rica ediyorum kaldırılsın sorum çok çok özür diliyorum. zaman çaldım:)))))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ne diceğimi bilemedım şüpheye düştün gt abdest al:)

• haklısın:)

• en iyi cevap:D

Erkekler Ne Diyor 18

• peki olayı aştık diyelim, o kamerada namaz kılarken(çıplak) ben seyretsem bu striptiz şova girer mi? o namazdan hayır gelirmi, fantezi olsun diye monitore 20 tl yapıştırsam, iki rekat daha benim için kılar mı? :D:D:D soruna 5 yıldız

• ben senin soruyu anlamadım hacı:)))

• Öncekileri Göster
    • hahahhahha

• ben yine anlamadım:))))

• Cinsel organ görmek abdest bozar diye biliyorum ama ks ye açmayın din konuları ya millete dalga geçecek eğlenecek oyuncak veriyosunuz

• abdest konusunu ilmihalden öğrene bilirsin ama taktir ettiğim bir şey varki eşinizin bu talebine hayır dememiş olmanız eşinize karşı bu ilginizin devam etmesi ve eşinizinde size olan arzusunu taktir etmek istedim...tabi bunun tek nedeni sizin ona olan ilginiz beceriniz ...tebrikler.mutluluğunuz daim olsun.

• abdest değil gusul gerektirir

• madem suyunun gelmesini iştiyosun bana ulaş bu nasıl soru ya

• her ne sebeple olursa olsun sulanırsa gusl abdesti alman lazımeskiden köylerde kızlar eşşeğe binermiş eşşeğin semerinin kaş tarafı kızların orasına değermiş ve sulanırmışkızlar of lu hocaya sormuşlar bu durumu ve abdest almamız lazımmı hocam demişlerof lu hoca ne demiş:ha eşşeğin semerinin kaşı, ha ..kimin başı hiç farkı yok demiş

• ne bok yiyonuz la siz...

• bok yeme terimini bir başkasına yakıştırabildiğine göre sanırım o boku sen de yiyorsun...

• ne alakası zaten millet namaz kılanların yaptığı sapıklıkları ön plana çıkartmaya çalışıyor seninde bu yazın onlraın ağzına laf veriyorr

• kesinlikle abdest alman gerekir küfür türünde birşey olsa bile abdest alman gerekir

• Sual: Müstehcen resim ve p*rno filmleri izlemek guslü ve abdesti bozar mı?CEVAPGuslü de bozmaz, namaz abdestini de; ama bunları seyretmek haramdır, günahtır. Mezi gelirse abdesti, meni gelirse guslü de bozar. www.dinimizislam.comAma ben olsam küçük abdesti yeniden alır öyle kılardım :)

• Cayır cayır yanacağız valla hepimiz.

• zıhnıyett bbozulurrr

• ne alaka?

• buraya bu soruyu soranada gıder abdest alırdın ya

• ben onu garanti alacağım zaten o ayrı konu şüpheye düştüm bi kere ama merak ettim sadece sağol

• Tabiki bozulur.

• Şehvetin her türlüsü abdesti bozar.

• Sinan Çetin filmleri gibi lan senaryo

• :))))))

• fhjgkiztdsfdsd

• sorunun başlangıcıyla devamı cok kötü olmuş abdest almak la kamerada fantajıyı nasıl bırleştırdın aklım almadı

• +1

• Öncekileri Göster
    • ama olaylar spontane gelişiyo elimde değil. yanlış anladın sanırım. eşimle fantazi yapmak için abdest almadım. abdest aldıktan sonra eşim çağırınca yapmak zorunda kaldım. başka bir şehirde kendisi:((

• ya kusura bakma geyik yapıyorum yok öyle bişey:))

• abdest namaz diyosun. sonra fantazi diyosun. ne kadar sapık bir anlauıştır yaa. şu yazdıklarını gavur okusa bu müslümanlık nekadar çirkin bi din der yaaa. tövbe tövbe. git kardeşim. bide 45 yaş üstü diyor. seni görse nabacak adam. saçma sapan muhabbetler yapıyonuz yaaç.git zekeriya beyaza sor. o sana uygun cevap verir. bozulmaz der rahat edersin. bunu sorman bile ne kadar ahlaksız bişey. bide namz diyon abdest diyon. gizline de gizli..

• bozulur abdest gerekir

• bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

Kızlar Ne Diyor 9

• şimdi eşiniz(kocanız)neden int webcamdan fantazi yapmak istiyo evi bekleyemiyomu sizi camdan izliyo ben orasını şedemedim idrak yolu enfeksiyonumu geçiriyorum ben

• abdest tabiki bozulur

• Eferim çinekni elma :D +1

• Vajina iki sıvı salgılar biri mezi yani istem dışı kendiliğinden olan sıvı bir de kasılma ile gelen sıvı bunları iyi ayırt etmek gerekir , mezi de gusul gerekmez ama normal abdest gerekir . Aynısı erkekler içinde geçerlidir zevk duyduklarında penislerin ucunda bir sıvı oluşuyor gusul gerektirmez ama abdest gerektirir ya da şöyle diyelim vücuda giren orucu vücuttan çıkan abdesti bozar vücuda hem girip hem çıkan ikisini de bozar :)

• hem girip hem çıkan:)))

• fanteziye hayalgucune bak...vay be...

• Bacım buraya yazıp vakit harcayacağına gidip abdest alsaydın bizide günaha sokmazdın fantezinizi anlatıp hey Allahım ne günlere kaldık başımıza taş yağacak :D

• geyik yapıyorum bacım korkma:)))

• bozulur tabii..kardeşim namaz kılmya niyet etmişken internetle işin ne..kıl namazını sonra ne yapıyosan yap..

• Hem kamerada soyunuyorsun hem de namaz kılıyorsun ne ayak?

• sanane?

• sana ne bacım hayat onun din iman onun sen kimsinde yargılıyorsun ki?

• 45 yasının uzerıne kadar abdestı ne bozar ogrenemedıysenız...

• bozulur yeniden abdest alsan ölmezsin ya :)

• ya onu almak bişey değil de merak ettim şimdi boşu boşuna tekrar buz gibi suyla temas etmek korkuttu beni:(

• Bozulur bence

Yükleniyor...