Kadınlarda orgazm olduktan sonra boşalma olup sıvı gelir mi?

ben klitoris orgazmı yaşıyorum bakireyim orgazm olduktan sonra benden sıvı gelmiyor acaba ben boşalamıyor muyum?

Güncellemeler:
orgazm olmadan önce ıslanıyorum o değil benim bahsettiğim erkekler gibi biizde orgazm olurken boşalıyor muyuz? yoksa ssadece bazı kadınlar mı boşalıyor?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çok yoğun bir tahrik olmada beelki beyaz görebilirsin dişarı çıkmasını bekleme.Erkekteki gibi olmaz. içte kalır doğası bu.

• Bi erkek olarak ben bıle katılıyorum haklısınız kızlarda böle oluo :)

• Öncekileri Göster
    • normal.

• pekiş tşkler:)

Erkekler Ne Diyor 12

• hıc bır kadın boşalmıyor okumadınmı eger p*rno fılmlerde görduysen onlar işiyor ;)))))))9

• kadınlarda erkekler gibi orgazm oldugunda sıvı gelmez . Sadece haz alırsın görsel olarak kasılma ve titreme gözlenebilir ...

• evet sıvı bazı kadınlarda yoğun geliyor. Birinde sevgilimden gelen sıvı çarşafı batırmıştı. daha ben boşalmadan. o üstteydi ondan benim üstüme benim bacak aralarımdan çarşafa.

• her kadında degil bazı kadınlarda evet erkegin menisi gibi olmasada şeffaf bir sıvı gelmesi oluyor vagina içinden degil sidik deliginden geliyor ben şahit oldum yaşadım ilk önce çok şaşırdım ama sonradan alıştım her beraberligimizde bu olayı yaşadım

• kadınlarda orgazm oldumu sıvı gelmez haz alırsa gelebilir

• gelmesi gerekiyor öyle erkekler gibi oluk oluk değil tabi :D ama bakire olduğun için hymen zarı üzerindeki delik küçük olduğundan dışarıya ulaşmıyor olabilir.

• acaba?hehe

• sıvı akacak aga sıvı önemli

• boşalıyorsunuz. eğer sarsılıp kasılıyorsan ve sonra rahatlıyorsan bu orgazm yani boşalmadır. sizden sarı bi sıvı gelir. ama genellikle vajina içerisinde kalır ve kayganlaştırıcı sıvınıza karışır pek dışarı çıkamaz.

• bayanlarda boşalma olmaz

• erkekte olduğu bibi kadınlarda orgazm anında sıvı gelmez.sadece uyarıdığı için orgz olmadan sıvı gelebilir

• erkekte sıvı gelmezmi dedin benmi yanlış anladım ?

• bayandan gelmaz dedim

• ha ok pardon o zaman yanlış anlamışım

• illaki ıslanma olması lazım yani benim kız arkadaslarım ıslanıyordu :S

Kızlar Ne Diyor 3

• Yoğun kıvamlı, elastik, hafif sarımsı bir sıvı gelir.

• sen orgazm olmadan önceki ıslanmadan mı bahsediyorsun?

• Öncekileri Göster
    • Kendileri bayan ya çok biliyorlar. Hayatım belki de boşalmıyorsundur. Zevke geliyorsundur sadece.

• ama zevke gelmek ayrı orgazm ayrı ben kendimden geçiyorum 5 6 saniye inliyorum yani orgazmdır bu

• sıvı gelmeli

• gelmez yanıltma kızı

• Nasıl gelmez, foşur foşur boşalan kızlar var...

• klitoral orgazmdan da sıvı gelir

Yükleniyor...