Bir kadın neden uzun süre kocasıyla ilişkiye girmez?

Bu soruyu daha değişik bir şekilde sormuştum yanlış oldu herhalde.Bir kadın neden uzun süre kocasıyla ilişkiye girmez Kadın çalışıyor, bir çocukları var. Yeterli mi açıklama bilmiyorum ama daha fazla detayı da bilmiyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• türk kadınları hep nefret etmiştir sexten o yüzden de evliyken hep aldatılırlar.çünkü zevk almasını bilmezler sexi gereksiz saçma ve yorucu görürler.kadınlara kalsa ömür boyu ihtiyaç duymazlar sexe.koca ne zaman isterse o zaman yapmak zorunda olurlar yada sexi koz olarak kullanıp isteklerini yaptırmak karşılığında kocalarınla ilişkiye girerler..sözün özü türk kadınlarının geneline kalsa bi ömür istemezler evli olduğu halde sex düşkünü parmakla sayılacak kadar az kadın vardır...

• kısa net ve öz teşekkür ederim
      SAYGILAR

• Öncekileri Göster
    • !türk kadınları hep nefret etmiştir sexten o yüzden de evliyken hep aldatılırlar! şunu anlamadm .s ndn aldatıyorlar ozaman?

• türk kadınları sexten nefret ettiği için ve eşlerine karşı silah olarak kullandıkları için eşleri tarafından aldatılırlar.kocasını aldatan kadınlar ise sex düşkünü parmakla sayılacak kadar az olan kadınlardır yada aşık olan kadınlardır...sex için kocasını aldatan kadın azdır aldatmasının nedeni genelde aşktır...

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunun altinda bir sürü sebep yatiyor olabilir.Bizim toplumda cinsellik öcü gibi anlatiliyor...Baskiyla büyüyen cocuklar iste sonucta böyle oluyor...Evlendikten sonra bile cinselligi yasamaya cekinenler ve sadece karilik görevi gibi görenler.Simdi Türk Kadini iyi sevisse yatakta pozitif enerjili olsa, Türk Erkegi isini bitirince bu nerden biliyor böyle sevismeyi, nasil ögrenmis vs vs.. diye düsüncelere kapilil Kadina hemen Orspu damgasini yapistiracaktir...Kadinimiz iyi sevisse Fhise, kötü sevisse Kezban oluyor...Ortasini bulamadigi icinde un çuvali gibi yatanlar herhalde pek yaygindir.Simdi Koca karisini gereken ilgiyi saygiyi sevgiyi sefkati eksik ederse onu zamanla kendinden sogutur...Koca karisini ilgisiz birakacak hakaretler yagdiracak sonra kocasiyla seks yapmak isteyecek öylemi istemez istemez...Cinsellik bir yerde duygu isidir...Kadinlarda duygusal bir sey hissetmedigi birini pek arzulamazlar herhalde...Vardir o kadininda elbet bir sorunu bir nedeni, benim arkadasimda yabanci bir bayanla evli fakat bayan kocayi red ediyor...Sebep ise her zaman seks yapmak gibi br zorunlulugu yokmus...Simdi kocaa aldatiyor onu artik yatagini ayirmis...Bu seferde hanim kizimiz cocuk istiyor...Ee sen kocani red edersen saygiyi sevgiyi ilgiyi baskasinda bulup ucar gider.Simdi yakiniyor benden uzak duruyor ayri yatiyor Cocukta istemiyor artik diye...Yani soruda bahsettiginiz kadinda kocasi tarafindan olumsuz birseylerle karsilasmis olabilir...

• ben anlamiyorum boyle insanlari. cok sacma yani evlilikten once hadi korkuyolar filan da evlilikten sonra ne yani engel ne? boyle bi kadin hic gormedim ben gormiyim de ya

• ya neler duyuyoruz neler yok dişini fırçalamayan kocalar yok bakımsız boşvermiş kadınlar

• en fazla bir hafta evlibikadın olarak söylüyorum bunu insan sexi özlemese bilesevdiğinin kokusunu özlüyo ve sevdiğiyle yaptığı sex fena olmuyo yani ilaç gibi

• enfazla 10 bnce tabi

• bir sebebi olur mu bunun.

• bayan regli dönemındedır yada dogum yapmıştır hıc olmadı küsmüşlerdir :))

• Koca yatmadan yatmaya karısnı hatırlıyorsa , elbet kadında onun hatırladığı anda unutur kocayı :))))genelde böyle olurmus

• Allah Allah bu ne saldırganlık bugün mü böylesin yoksa her gün mü kaç günlük soruya HEmen kısasa kısas yaptın :)))

• Öncekileri Göster
    • okan yanı en ıyı cevap sectığın secenekte bile ,duymak istediğiniz sözler gıbı bır sey sezdim.

Topuklu ayakkabı sevdam , yaşadığım yer yüzünden beni sakat edecek

• hayır ben duymak istediğimi değil gerçekten doğruyu olanı seçtim ve hiçbir TÜRK kadınında atlayan görmedim halbuki çok isterdim ilk atlayanın kadın olmasını.
      nerde yaşıyorsun topuklular ayagını sakatlayacak kadar Taşlıbayır mı :))

Erkekler Ne Diyor 3

• Rakam istiyorsanız 40 gün, belkide 45, ve her geçen gün artıyor bu rakam. Üstelik çalışmıyor ev hanımı.

• bizim kadınımız cinselliği ve seksi bilmiyor ve sevmiyor..yoksa rus kadınları bu ülkede bu kadar prim yapabilirmiydi? azıcık işi bilen kadın her türk erkeğini rahatlıkla elde edebilir ve yoldan çıkarabilir...tabii bizim kadınlarımızda hala ağırlığını korumakta ve işi başka yerlere havale etmekteler.eee bu aradada medyum,falcıda,muskacı vs de yeteri kadar iş bulabilir hale geliyor...

• Siz Türk erkekleri Kadininiz iyi sevisse, aman bu fhse daha önce kiminle sevismis böyle nerden biliyor böyle sevismeyi diyorsunuz, kötü sevisse Kezban Kadinlarimzda un çuvali gibi yatiyor...Ayrica cok erkek cok bakimsiz kadinini yatmadan yatmaya hatirlayanlar hakaret edenler felan hayliylee zamanla kadin erkekten soguyor...Ayrica benim arkadasim bir Rus bayanla evli kadin kocasiyla beraber olmuyor.Sebep ise ben her zaman seks yapmak zorunda degilim diyormus.Simdi ise catir catir aldatiliyor.

• dostum konuyu açıklada fikirlerimizi ona göre söyleyelim.bizden tahmin etmemizi bekleme..burada saklayacak bir durum yok...

• şimdi bir arkadaşım var diyeceğim kimse inanmayacak.Ben evlilik ilişkilerinden anlamam uzun süreli olduğu için bana göre değil.bu arkadaşım ''abi 1 aydır tık yok ne dediysem olmuyor'' başka yollara yönelmeye kalkıyor bende cevaben ''evlendiysen unut artık başkalarını zaman her şeye ilaçtır'' falan filan diyerek geçiştirdim ama en kısa zamanda cevabı bulurum diye geldim yazdım ama cevabı bulamayacağım herhalde :) sonra bara giderken bir de kuyruğum olacak abi bende geliyorum akşama senle diye :)

Yükleniyor...