Sorunum aynı pozisyonda daha uzun süre kalmamasında..

Yani tamam 1 saat filan boşalmadığı oluyor bu mükkemmel birşey. Ama tam yoğunlaşıcakken veya tam odaklanmışken pozisyon değiştiriyoruz ve sonra en baştan. Sanırım orgazm olamamamın sebebi bu ve bunu ona söyleyemem. yani ne şekilde söylenir ki veya anlatılır. Hani o anın tadını keyfini kaçırır.. Veya iyi yapamadığını düşünür filan ne bilim. Orgazm olamamayı takmıyorum onunla sevişirken oldukça mutluyum ve bundan zevk alıyorum ama ne bilim.. Belli bi konumdaykende böyle devam et dicek kadarda seks hayatımda rahat değilim hani ne bilim konuşmak gibi filan. Nasıl çözücem açıkcası bilemiyorm.

Güncellemeler:
Konuşmasına konuşayım peki dicemde ne dicem yani bunun cümlesi nedir? Siz olsanız ne dersiniz..

0|0
3|28

En İyi Kız Görüşü

• kardesim senin sorunun ne? kendin zevk almak istemiyor gibisin sirf erkegin zevk alirsa yeter tavri bu.

kendinide düsün! o seni düsünemiyorsa kendin düsün iste. seksin anlami her iki tarafinda keyfini cikarabilmesidir. bu yüzden kesinlikle bir sekilde ona söyle. su pozisyonda beni cok mutlu ediyorsun de ve sürekli o pozisyonu yapmak istiyorum seninle gibi seyler söyle. iltifat yolundan git bence.

ama sirf o kendini geri ceker diye korkuyorsan bu isin anlami yok zaten.

seks ve cinsellik hakkinda partnerinle konusamayip kimle konusacaksin ?

1|1