• Sor
  • Bence

Sorunum aynı pozisyonda daha uzun süre kalmamasında..

Yani tamam 1 saat filan boşalmadığı oluyor bu mükkemmel birşey. Ama tam yoğunlaşıcakken veya tam odaklanmışken pozisyon değiştiriyoruz ve sonra en baştan. Sanırım orgazm olamamamın sebebi bu ve bunu ona söyleyemem. yani ne şekilde söylenir ki veya anlatılır. Hani o anın tadını keyfini kaçırır.. Veya iyi yapamadığını düşünür filan ne bilim. Orgazm olamamayı takmıyorum onunla sevişirken oldukça mutluyum ve bundan zevk alıyorum ama ne bilim.. Belli bi konumdaykende böyle devam et dicek kadarda seks hayatımda rahat değilim hani ne bilim konuşmak gibi filan. Nasıl çözücem açıkcası bilemiyorm.

Güncellemeler:
Konuşmasına konuşayım peki dicemde ne dicem yani bunun cümlesi nedir? Siz olsanız ne dersiniz..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kardesim senin sorunun ne? kendin zevk almak istemiyor gibisin sirf erkegin zevk alirsa yeter tavri bu.kendinide düsün! o seni düsünemiyorsa kendin düsün iste. seksin anlami her iki tarafinda keyfini cikarabilmesidir. bu yüzden kesinlikle bir sekilde ona söyle. su pozisyonda beni cok mutlu ediyorsun de ve sürekli o pozisyonu yapmak istiyorum seninle gibi seyler söyle. iltifat yolundan git bence.ama sirf o kendini geri ceker diye korkuyorsan bu isin anlami yok zaten.seks ve cinsellik hakkinda partnerinle konusamayip kimle konusacaksin ?

Erkekler Ne Diyor 28

• 1 saat mi? Yuh!

• 1 saate mi yuh diyorsun en azı 40 dakka sürmüştü.

• Onunla paylaşıcaksın bu konuyu..

• erkek kendisi için değil kadını için pozisyon değişrtirir. değiştirme o zaman "devam et" dersen o öyle devam eder. Şanslı kadınmışın ki 1 saat sürüyor. Kıymetini bil. Ayrılırsan böyle birini bulamazsın ve psikolojin bozulur.

• devam et devam et die üstelersin yada inlemen o şekilde olur oda anlar herhalde anlasın yani:)

• ilişiki esnasında sık pozisyon değiştirmek erken bosalmayı geciktirme tekniklerinden biridir... yani erkek tam yogunlasıp kücük kasılmalarla bosalmaya dogru giderken icinden cıkar, kücük kasılmaları sekteye ugratır, yani uyarıyı durdurur, motor biraz soğur ve ek süre kazanır... eger sık pozisyon degismezseniz 1 saat değil 15 dk sürecegini göreceksin...bana sorarsan, sık posizyon değişip onun "bak gec bosalıyorum" diye show yapmasını sağlamak yerine sabit kalın, 15-20 dk da sen de o da bosalın... sonucta sen deneme tahtası değilsin

• Bir spor salonuna gönder. Çalışsın didinsin sportif bir çocuk olsun. Sık pozisyon değiştirme isteği yorulmasından kaynaklanıyor.

• Partnerini biz değil sen tanıyacaksın.Biz ne desek boş..Kendin çözmelisin.Güçlü bir kadında olması gereken tek şey Herzaman Cesarettir..

• bence sürekli değiştirmesinin cevabı boşalcak olması olabilir;) arada çaktırmamak için erkekler pozisyon değiştirir;)

• katılıyorum.

• bencede o yüzden.. ama yani zaten geç boşalan bi yapm var. bide yani 3-4 pozisyna filan girince odaklanamıyorm hepsi bu.

• biraz daha etkili olmaya çalış. ne biliyim çık kucağına inme. prezervatf kullanıyorsanız daha da rahat olursun. durmadan zıpla üstünde bakalım 1 saat dayanabilcek mi. sende zevkini çıkartırsın kalkmak istersede uzan üzerine.. sen kalkmadıkça o da değiştiremez pozisyonunu. daha fazla azdır direk sonuca gitmek istersiniz ;)

• sanırım sevgilin başak bukadar pozisyon değiştirdiğine göre:)))))))))

• başak olan benim :D

• bu işleri yogurmamalı yegennnn :) su akar yolunu bulur

• bu konuyu ilişki bittikten sonra onun göğsünde yatarken sen bişey istiyorum de güzelce anlat anlayışla karşılar.

• bu dha kötü olmaz mı. yani ne blm hoşma gitmediğni filan düşünürse..

• hayır ne alaka. hep öyle istiyorum deme ama. bu pozisyonda çok zevk alıyorum diye söyle oda sana ya olur diyecek ya diğerleri olmuyormu yapamıyormmu diyecek yada öyle olunca çabuk boşalırım ama diyecek. bu kadar basit.

• Aynı bize dediklerini ona söyle seni anlar ve mutlu olman için bunu yapar.Ayrıca uzun süre boşalmaması buna bağlı

• Açıkça söyleyeceksin ya canım şu pozisyonda çok zevk alıyorum onu biraz daha uzun süre yapabilir miyiz de ona

• sevişme esnasında pozissyon değiştirmemek için ona "böyle kal böyle kal! devam ett! evettt!" gibi tahrik olduğunuzu gösteren cümleler kullanırsanız pozisyon değiştirmez

• ne mutlu seni hep bole ister kadınlar uzun sureli bosalma nazar deyemsin benimde bole oluyor ve mutlu partnerlerim

• salaş otururken spontane bi şekilde rahat orgazm olamıyorum de.

• Çok fazla film seyredip gerçek gibi buraya yazma derim..Çok atma ufak at civcivlerde yesin derim..Bir saat uzatan adam zırt pırt pozisyon değiştirmez. En sonuna kadar sakin ve kontrollü gider..O işin sırrı var..Bilenler bilir..

• Niye yalan söyleme gibi bi amacım olsun. 1 saat yuvarlama söyledim 45 dk 50 dk ama hep o civarda.. söylediklerinin geri kalanında ise hiçbirşey anlamadım

• zahiriodak ...arkadşaım benim sevglim 1 buçuk sat yapıyo ve hiç öle sakin ve kontrollüde değil yani çatır çatırr patır patır geçiriyo :D her erkek aynı dğeil demekki

• Gece 23 ten sabah ezanına kadar çok filmler çevirdim. Bana masal okuma. fazla yazıp ihtar yemek istemiyorum..Güle güle kullan diyorum.

• senin orgasm olmaya yakın tavırların, nabzının daha da hızlanması, nefes alıp verişlerin, zevkten dolayı cıkardıgın sesler onun bosalmasını hızlandırır. sen tam orgasma ulasacakken onun pozisyon degistirmesi zaman kazanmak cunku sanıyo ki erken bosalacak. seni daha da mutlu etmek icin orgazmı geciktirmek icin bunu yapıyo. uygun bir dille anlat bence o da sıkıntıdan kurtulacaktır

• kendi boşalıcak diye yapıyor olmasın ?

• ben de onu diyorum. senin verdigin reaksiyon onun bosalmasını hızlandıracak

• 1 saat?

• evet neden ki

• 1 saat?

• civanım aslanım daha çok bastır kaptır gitsin diyebilirsin

• sen kontrolu ele al bana birak de kucakta dene.

• pozisyonların tadına varalım uzun süren pozisyonlarda sevişelim aşkım de seni daha mutlu edeceğime inanıyorum de .

• üste çık hem bayanların en çok haz aldıgı pozisyon diye biliyorum

• altta iyidir

• neden konuşmuyorsun ki

• hangi pozisyon hoşuna gdyosa onu söyle işte şu pozisyon çok hoşuma gdyo beni orgazma taşıyor harika oluyor vs söyle.konuşmadan seks mı olur.

• parça değiştir dicem öyle bi imkan olmadığı için adam değiştircen mecbur.

• bılemedım valla

• ben senin ellerini bağlayım kendini bana bırak de isteğin pozisyonda saatlerce kalabilirsin:))

• Konusacaksın

Kızlar Ne Diyor 3

• benimkide 1 yada 1 buçuk satte boşalır ama fazla pozisyon değiştirmeyiz genelde farklı mekanlarda farklı pozisyonlarda yaparız ama her sevişmemizde değiştiririz bunu yaparken durup şöyle yapalım durumları flaan olmaz masadaysak boşalana kadar orda kalır ...bi dahakine tezgaha geçeriz :D öyle yanii

• birliktelik esnasında onun yorulmasınıda hesap ederek tabi " işte bu sakın bırakma çok keyif aldım zevk naraları atarsan pozsyon değiştirmez" Birde ilşki öncesinde fantazi muhabbeti sevdiğiniz pozisyonları konuşun.Ben bu şelikde uzunca birlikte olunca çok hoşuma gidiyor diyebilirsin.

Yükleniyor...