+60 yaşlı kadınlar cinsellikten zevk alır mı?

Biraz garip bir soru ama cevapları bekliyorum. Menapoza girip girmemesi etkiliyor mu cinsellikten aldığı zevki?

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• menepoza giren bayan daha rahat olur

korunma yöntemi gerektirmez dikati daha iyi olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 60 yaşında bir erkekten çok daha ıyı durumda olacagını düşünüyorum :)

5|0
    0|0
  • ajda pekkan gençlere taş çıkarır heralde.. yaptırdığı estetiklerden bah etmiyorum neticede biyonik yaşı ortada..

0|1
    0|0
  • zevkten öldürürsün kadınları ehe :) amerikan pastası 7 geldi aklıma :)

0|3
    0|0
  • cinselligin yas siniri yok, bizim estetik anlayisimiza uymayabilir ama cinsellikten her türlü insan her türlü yasta zevk alabilir ama farkli bir sekilde

0|0
    0|0
  • zevk aldığını sanmam .Cinsel ilişkiye girdiklerinide düşünmüyorum.Sadece görevlerini yerine getiriyorlardır. Kendilerine bişey yok.

0|0
    0|0
  • o yaşta nası yapıldğını bile unutur:)

1|1
    1|1
  • bence alırlar..görmüyormusunuz şu ünlü yaşlı bayanlar zırt bırt evleniyor..niye evleniyorlar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Gençlerle sohbet ve diyalog bitti de şimdi de +60 lı kadınlara mı geldi,hayret bir şey,

0|0
    0|0
  • jigaloluk mu düşünüyorsun? :::)))

0|2
    0|0
  • zevk alır. etkilenir tabiki bi derece az zevk alır oda menopozda vajina salgılarının salgılanmaması ve ph sı nın değişmesi nedeniyle kanlanma azalır. buda alacağı zevki etkiler...

0|0
    0|0
  • menopoz döneminde tedavi görürse eğer gayet de zevk alabilir

0|0
    0|0
  • menopaza girmesi çok etkiliyor ıslaklık olmuyor ve dolayısı ile girip çıkmalar zorlaşıyor genç bir bayan gibi asla olmuyor

0|0
    0|0
  • 60 yaşında sevgili mi yaptın naptın hocam..

0|0
    0|0
  • 60 yaşında ilişkiye giren erkek olabiliyosa kadın da vardır elbet zevk alıyodur tahminimce

1|0
    0|0
  • ölmüştür o ya :)))

0|1
    1|0
  • alır tabi eger sağlığı yerindeyse

0|0
    0|0
  • alırneden almasın

0|0
    0|0
  • nefes alıyo işteeee sal kobrayı :D