+60 yaşlı kadınlar cinsellikten zevk alır mı?

Biraz garip bir soru ama cevapları bekliyorum. Menapoza girip girmemesi etkiliyor mu cinsellikten aldığı zevki?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• menepoza giren bayan daha rahat olurkorunma yöntemi gerektirmez dikati daha iyi olur

• çok haklısın bencede öyle

Kızlar Ne Diyor 7

• 60 yaşında bir erkekten çok daha ıyı durumda olacagını düşünüyorum :)

• nerede ya :))

• Öncekileri Göster
    • kesinlikle :)

• 30 yaşından sonra tehlike yani öyle mi ..tam sınırdayım o zaman ben..

• ajda pekkan gençlere taş çıkarır heralde.. yaptırdığı estetiklerden bah etmiyorum neticede biyonik yaşı ortada..

• cinselligin yas siniri yok, bizim estetik anlayisimiza uymayabilir ama cinsellikten her türlü insan her türlü yasta zevk alabilir ama farkli bir sekilde

• zevk aldığını sanmam .Cinsel ilişkiye girdiklerinide düşünmüyorum.Sadece görevlerini yerine getiriyorlardır. Kendilerine bişey yok.

• bence alırlar..görmüyormusunuz şu ünlü yaşlı bayanlar zırt bırt evleniyor..niye evleniyorlar...

• ya 60 dan sonra alsa ne almasa neeee :)

• orası öyle ama bence azıyorlar..

• o yaşta nası yapıldğını bile unutur:)

• ahahaaah

• zevkten öldürürsün kadınları ehe :) amerikan pastası 7 geldi aklıma :)

• ama ben ciddiyim :D

Erkekler Ne Diyor 12

• Gençlerle sohbet ve diyalog bitti de şimdi de +60 lı kadınlara mı geldi,hayret bir şey,

• menopoz döneminde tedavi görürse eğer gayet de zevk alabilir

• jigaloluk mu düşünüyorsun? :::)))

• alır tabi eger sağlığı yerindeyse

• nefes alıyo işteeee sal kobrayı :D

• zevk alır. etkilenir tabiki bi derece az zevk alır oda menopozda vajina salgılarının salgılanmaması ve ph sı nın değişmesi nedeniyle kanlanma azalır. buda alacağı zevki etkiler...

• 60 yaşında ilişkiye giren erkek olabiliyosa kadın da vardır elbet zevk alıyodur tahminimce

• alırneden almasın

• 60 yaşında sevgili mi yaptın naptın hocam..

• milf.

• menopaza girmesi çok etkiliyor ıslaklık olmuyor ve dolayısı ile girip çıkmalar zorlaşıyor genç bir bayan gibi asla olmuyor

• ölmüştür o ya :)))

• eksiledim 60 yaşında taş gibi hatun dolu. Kibar olmak gerek..:)

• Öncekileri Göster
    • bencede yoköylebişey :)

• Bir erkegın maalesef 30 yaşından sonra libidosu düşer fakat bu var ...

Yükleniyor...