• Sor
  • Bence

İlişki için ideal penis boyu kaç cm? Penis kaç yaşına kadar büyüme gösteriyor?

arkadaşlar cinsel ilişkide örn ;-doggy-kucakta-misyoner vb. gibi pozizyonları uygulamak için (normal ölçülere sahip bir kadına uygulamak için) en az kaç cm penis boyu gerekir ?ve penis kaç yaşına kadar büyüme gösteriyor ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• en az bi 15 lazım sanırım da yok bende ... bazılar diyor işlevi önemli falan diyede ben çıkarınca parmak gibi kız dalga geçer ya

• sal ağzına vur dalgayı sende içinde büyüsün şaşırsın kız dert etme

• Öncekileri Göster
    • o belli olmuyor zaten özgüvensizlikten küçük olduğu anlaşılıyor :) hal ve hareketlerimden

• sende belli etme be ozaman kardeşim çok takma kafaya :/

Kızlar Ne Diyor 2

• 15 cm yeter herhalde 20 ye kadar yolu vardır

• teşekkürler sorumun tam anlamı ile cevap verdiğiniz için :)

• Erkekler neden hep bunu düşünür onu ne zaman kullanacağınızı iyi tartın değer verin karşınızdakine boyutunun bir önemi kalmasın sizi seven onun cmini sorarak mı seviyor komik olmayın yaaa:-D

• dedikleriniz doğru ama cinsellikte aşkın bi parçası sonuçta böyle kaygılarda oluyo işte bazen :)

• Öncekileri Göster
    • Bunun gibi kazmalar oldukça o bamyalar altınlasır:-D

• çok haklısın .D

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir penis sendromu daha...

• kaygı desek :)

• 13-17 cm.

• bu 13-17 arası bu pozizyonlar için uygundurmu diyosunuz ?

• evet uygundur. zor pozisyonlar değil onlar

• anladım teşekkürler :)

• 14 cm yeterli olur. 18 yaşından sonra büyümez artık. sadece cerrahi müdahale ile büyütebilirsin :)

• teşekkürler cevabın için :)

• rica ederim :)

• hoca zamanında araştırmıştım bende bi ara küçük oldugunu düşünmüştüm ama normal işlevi görebilcek minimum boy 12 cm ila 16 cm arasıdır 16-18 arası büyük penis 18 ve üstü çok büyük penis grubuna giriyormuş 24 yaşına kadar gelişim gösteriyormuş küçük olduğunu düşünürken büyük olduğunu öğrenmiştim içim bayağı rahat

• bu pozısyonlar normal kulvar. ortalama olan yeter. pozisyon zenginliği istiyosan 17 den asagı olmayacak. debelenir durursun...

• hemen bi SGK ölçümü yapayım, uzatırmısın:)) arkadasım organık buyume ortalama 22 yasına kadardır. yerel sartlara ayak uydurma(şalvarda sallanma)gıbı evrımsel olaylarla devamda eder ama ereksıyon halı aynıdır. psikolojik ve sıkışkan etkenlerin yanında, elin eline uzun aralıklarla degersede bir içekaçım olacaktır. kamyon uçuruma gelmeden garaja çekilmeli.

• Öncekileri Göster
    • pozitif ol.

• olmaya çalışıyorum 16 olsa yeter :D şuan 15 :)

• penis buyumez la pipi buyur pipiiiiii :) :P anladiniz siz onu...

• tamam pipi olsun :D

• 45 den azza kes at

• tamam.

• 45 yasında 45 cm ulasıyor...bılgın olsun dostum

• tamam.şimdi terket burayı !

• Öncekileri Göster
    • valla ya 15 yeter şimdi sen terket

• sanada battı herhalde ?

Yükleniyor...