Zeynep Casalini canlı yayın'da soruları cevaplıyorZeynep Casalini #ÜnlülerCevaplıyor'da sorularımızı cevaplıyor Kapat

Tanga giymek rahatsız etmiyor mu?

tanga giyen kızlar özelliklerimi o ip kısmını pantalonun üstüne hafif cıkartıp millete gösteriyolar .. ?

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• giymiyorum.muhtemelen çok rahatsız edicidir

0|1
    • hiç merak edip denemedin mi yaw ..

• ilginççç

• Hic giymedinmi inanmiyorum bir gece bir yere davetlisin ve gece elbisesi giyeceksin ozaman ne yaptin

Günün KS Videosu

Kenan Ece yanıtladı
En çok hangi ülkenin kızlarını beğeniyorsunuz?

Kızlar Ne Diyor 13

• sanırım beni rahatsız eder o yüzden hiç giymedim

0|1
    • insan merak eder dener yaw.. imkan bari var sizde.. :p

• merak ediorum bi deniycem zaten ama rahat edemem ben

• bencede rahatsızdır sanki ama bazılarıda cok rahat diyo .. :S ama ip sonucta araya girer :S

• Ben giymiyorum ama o bahsettiğin şekilde bir bayana gördüğünde bön bön bakan erkeklerdenmisin diye de merak etmedim değil

0|0
  • kullanmıyorum.

0|1
    • kullanmıyo olabilirsin ama denemişsindir be...

• eğer bir gün denersem aklıma sen geleceksin mstecep bunu bil yani :)

• böyle bi adım attın giymeye karar verince ben ısmarlicam sana :D

• hiç bi kadın iç çamaşırını pantolonunun üstüne çıkarıp millete göstermez nokta.

1|2
    • yapanları var

• yanlis cevap...dzzzzzzt :) gosteren kadinlar yok degil uc nokta

• çoğu gösteriyor hemde poposunun çatalını gösteriyor. yanımızdaki bayanlar bile bakıyor sonra bize "ben bayanken baktım erkek nasıl bakmasın deyip sende bak haydi" diyor.

• o kesim teşhirci bayanlardır.Ama sana şunu söyleyebilirim ki bayanların çoğu zorunda olmadıkça bunu giymez.totonun içinde bir ip ne kadar rahat olabilirki?

0|0
    • aynen bencede arada bi ip duruyo sonucta ha girdi ha gircek korkusun :D

• Osman Türk soruyu nerenle okudun? tanga giyenler teşhircidir demedim,iplerini çıkarıp gösterenler teşhircidir dedim.komik olan sensin kısacası.lütfen gözünle oku bidahakine

• Giymiyorum

0|1
  • giymek rahatsız etmiyor görünmesi rahatsız ediyor.

0|1
    • baya merak uyandırıcı bi olay ama nasıl rahatsız etmiyor anlayamıyorum sonucta ip araya giryo.. :S

• ahaha :D teyzeler kovalasın seni hemde tanga giyen teyzeler.

• yuh resmen beddua ettin :D teyzelerin kızları kovalicaksa kovalasın bi kere denide bi teyze gördüm tangalı kadınlardan soğdum ... öyle teyze benden uzak dursun

• giymedim

0|1
  • Giymiyorum.

0|1
    • hıh sendemi hiç denemedin ...

• Sanane

• :D paçalı don giycek hali yok :D

• Alışıyorsun bir süre sonra

0|1
  • giydim ama anlattıgın gibi teshir etmek icin degil rahatsız edici ya.

0|0
  • merk ettiim için denedm ama o kdr da rahatsız edici ve kötü bişey değil:) ama mecbur kalmadkça da giymem:)

0|0
    • ee ip içeri kacmıyomu .. kacınca rahatsız etmiyomu ... mecbur nasıl kalıyon bi yemeğe giderken elbsenin altına paçalı don giymicen heralde ..

• yoo giydiiini kısa bi süre snra unutuyosn bile:)

• Bayanlari seksi gosteriyor

Erkekler Ne Diyor 5

• yapılan araştırma gösteriyor ki 4 kadın'dan 3'ü tanga giymiyor...bu arada soruyu soran arkadaş gerçek bir tangasever belli..Not:düşük bel pantolon giyen kadınlarda evet iç camaşırı istemeden de olsa bazı anlarda görünebiliyor..

1|0
    • düşük bel giyen ince belli kadınlar fantazi napcan:)

• varil gibi beli olanını da gördük , düşük bel giyen.. :)

• :D:D

• tanga giyince daha rahat ediyorlarmis haci sormustum bir kiz arkadasima :)

0|0
  • onlar millete göstermek için giyerlerrrrrrrr :)

0|0
  • alışmadık g*tte tanga durmaz..

1|1
  • yok boxer giysinler :D kiz beyz pantolon giyecek mecbur tanga giymesi gerekir donu belli olur yoksa

0|0
Yükleniyor...