• Sor
  • Bence

Penisimi büyütmek için ne yapmam gerekir?

arkadaşlar sorum açık ve net...penisim 13 cm... penisimi büyütmek için ne yapmam gerekir...ciddi bir konu dalga geçen hadım olsun...

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bak geçenlerde birine bir cevap vermiştim bulmaya kalksam bulamam off aynı şeyi yazabilirmiyim bilimiom. bakireyken hiç penis görmemişken en küçük en incesi en büyük gelirdien kalın en kısasını gördükten sonra en kısa en ince küçük geldien uzun en incesini gördükten sonra en kısa en kalın seski geldien en en en uzun en kalını gördükten sonra diğer hepdi küçük geldibakireyim içie alma olayı olmadı ama en kalını en büyüğünü gördükten sonra diğerlerinden zevk alamam sanıyordum sonra en ince en kısa penisli sevgilimle öyle bir seviştik ki hayatımda almadığım zevk aldımm . kalın büyük penisli olan ise sevişmeyi bilmediği için asla bişey hisssetmedim . marifet penisin kalınlığı incelği uzunlugu kısalığı değil marifet nasıl seviştiğinde bunu asla unutma ve kendine güvven yapman gereken sevişmesini öğrenmek ve kadnların ruhuna inmek

• Keşke senden iyi sevişmeyle ilgili bir kaç tüyo alabilseydim..

• yangından mal kaçırır gibi kadınların cinsel objelerine yönelmeyeceksin dudaklarına ellerine yüzüne yöneleceksin sarılcakasın önce svegi gösytereceksin oraya onu sikmeye değil sevmeye geldiğini hissettireceksin dokunmalar sarılmalar öpüşmeler bakışmalar daha sonra kadın azınca ateşi yükselince tutkuyla sıkı sıkı sarılmaya başlarsınız birbirinizin belini kırarcasını zaten gerisi gelir haraketten nefes alıp vermeden yorgun düşersiniz kadını doyuran bunun gibi davrnaışlardır penis en son zevk

• mantıklı bir kız çıktı ALLAH ım ! böyleleri de varmış demek , gerçi bunu denedikten sonra görmüşsün o da biraz salakça ama olsun sonuçta anlamışsın :)

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 8

• kardeşim canım kardeşim vücudundan memnun ol işine bak. büyütüp ne yapacaksın. neye yarayacak. getirisi ne? abuk subuk ilaç vesaire amerikan reklamlarına inanıp sakın kimyasal sokmayın vücudunuza.bak ben şöyle bir şey hazırlamıştım soru olarak. o sorumun linkini vereyim. orda da uzmanların hazırladığı yazıların linkleri var. iyice okugereksiz bir tereddüt yaşıyorsun. boyla posla oynamayın. link incele

• Yapabileceğin hiç bir şey yok maalesef kabullenmek zorundasın..

• Ovalamaya devam et :))) ( haline şükret ) belki içinden cin çıkar

• egzersizler var hergun duzenli yaparsan 1-2 ayda 3-4cm uzar kalınlasır

• ameliyatla 2-3 cm büyütülüyo pubis bölgesinde bazı ligamentler var onları kesiolar ve penis dışarıya doğru 2-3 cm çıkıyo ama kalkma diye birşey olmuyo artık bu ligamentler alet sertleştiğinde yukarı doğru kalkmayı sağlıyo yani alet sert ama kalkık değil

• Vakumlu pompa kullanabilirsin.

• günde yarim saat boyunca elektrikli süpürge makinasi ile cektir

• Çek uzasın kanka

Yükleniyor...