Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Türkiye'de çıplaklar plajı nerede var?

baylar ve bayanlar,türkiye de çıplaklar plajı nerede vardır? çok rahat çıplak güneşlenebileceğimiz yerleri yazar mısnız?içinizden gidenler oldu mu?yazarsanız sevinirim.

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• kadınlar plajı var çoğuda çıplak gibi oraya git

0|0
    • kadınlar plajı nerede acaba?

• l*n kıcınızdan element uydurmayın her sene birkac defa gıdıyorum kuş adasına kadınlar plajında hiç çıplak görmedım ve sadece plajın adı oyle herkes giriyor

• Yahuuu var

Kızlar Ne Diyor 8

• ist isen poyrazköyde varr..

0|0
    • kadınlarplajı yanii yorumumun devamı varsay..

• yok poyrazköyde öyle bişey. Sadece yatlar geliyor onlardan etraf müsaitse kısa atlayış yapan olabilir. Ben görmedim.

• yaa gittimm varr plajın yanında bölmeyle ayırmışlar plajın içinden geçiyosun

• haha:D napcan kış günü sn çıplaklar plajını?:D

0|0
    • yaza şimdiden hazırlık yapmak istiyorum.

• türkiyede olcaını sanmıorm varsa da çok phalıdır herhalde ancak belli bi kesim gdebilir düşünsene buraya bi açılsa bütün abazlar apaçiler oraya doluşur çok tehlikeli değil mi:D

• yahu git egeye akdenize :) bodruma git alanyaya kemere yarısı çıplak zaten

0|0
    • ben tamamiyle çıplak yüzülebilecek yerleri sormuştum.nudistlerin yerleri yani.

• öyle biyer yok bildiğim kadarıyla...

• Bodrum

0|0
  • Senin p*rnon gelmiş. Aç bi izliyiver :((

1|4
  • Seni almazlarmış

0|0
    • peki seni alırlar mı?

• daha önce sen hiç gittin mi yoksa ? belki de üstsüz güneşlenmişsindir.ne dersin?

• Kes be

• öyle bir yer yok

0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu plajların karşısında abazanlar için masturbasyon kamplarıda var,onlarıda ögren

1|0
    • sen öğrenmişsin galiba,bay abaza.

• çıplaklar kampının yerini soran sensin ben değilim,kimin abaza oldugu belli,

• datça dan 15 km uzaklıkta çıplaklar kampı var orda rahat rahat güneşlene bilirsin :)

0|0
  • türkiyede bir otelin plajı var ama sadece yabancıları alıyorlar türkleri almıyorlar. ama türkiyeye en yakın bulgaristan varnada var bir kere gittim.

0|1
    • tamamıyla mı çıplak yüzüyorlar?türkler de varmı içlerinde acaba?

• evet nudist plajı herkes var her milletten turistler.

• Patara Beach – Likya burada vaR oda daha tam aktıf değil

0|0
  • çıplaklar plajını ve çıplak güneşlenmeyi sormuşsun, peki bu sorunun cinsellike ne alakası var, neden bu kategoride sordun :))

1|0
    • en fazla cevabı burada alabileceğimi düşündüm.gerçekten merak ettim ve bu alanda sordum.

• sorun cinsellikle ilgili değil, diğeri bölümünde sormalıydın. bir de bu kategoride çabuk aşağılara iner, diğer bölümünde gözöününde daha çok kalır :)

• diğer bölümde de sorarım daha sonra,bilgi edinmek amacıyla.tşkr ederim.

• neresi ula bende gelicem üye kaydı yapıyorlar mı loca falan varmı vip mip :D

0|0
  • renkli ve sexy 20 cm2 bez giyen herkes zaten çıplak :)

0|0
  • senin istediğin tüm sahiller çıplak kampı sayılır.

soyun liderleri ol.çek bamyayı :-)))))))

0|0
  • nereye gidiceksen soyle de ben gelmeyeyim oraya :) :P

0|0
  • Söylemem.

0|0
    • gitiin mi yoksa? hadi utanma söyle lütfen.

• en yakın yunan adası olan Mykonos adası seks adası ve özgürlükler adası diye lakapları var adanın herşey free yani Paradise Beach var orda orası

0|0
  • Akbük'te Fransız tatil köyünde var diye biliyorum.

0|0
Yükleniyor...