Türkiye'de çıplaklar plajı nerede var?

baylar ve bayanlar,türkiye de çıplaklar plajı nerede vardır? çok rahat çıplak güneşlenebileceğimiz yerleri yazar mısnız?içinizden gidenler oldu mu?yazarsanız sevinirim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kadınlar plajı var çoğuda çıplak gibi oraya git

• poyraz köydeee yemek yiyememiştim aç kalmıştım çıplak hatun görmekden

• nerde o plaj ?

• 1 defa gittim böğkkkkk

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 7

• öyle bir yer yok

• ist isen poyrazköyde varr..

• yaa gittimm varr plajın yanında bölmeyle ayırmışlar plajın içinden geçiyosun

• yok poyrazköyde öyle bişey. Sadece yatlar geliyor onlardan etraf müsaitse kısa atlayış yapan olabilir. Ben görmedim.

• kadınlarplajı yanii yorumumun devamı varsay..

• haha:D napcan kış günü sn çıplaklar plajını?:D

• türkiyede olcaını sanmıorm varsa da çok phalıdır herhalde ancak belli bi kesim gdebilir düşünsene buraya bi açılsa bütün abazlar apaçiler oraya doluşur çok tehlikeli değil mi:D

• yaza şimdiden hazırlık yapmak istiyorum.

• Seni almazlarmış

• Kes be

• daha önce sen hiç gittin mi yoksa ? belki de üstsüz güneşlenmişsindir.ne dersin?

• Evet. fgjdhfftghdf

• Öncekileri Göster
  • Bodrum

• Senin p*rnon gelmiş. Aç bi izliyiver :((

• :)))))))

• Zıçtım mı soruya _ :(((((

• ben gayet ciddi bir soru sormuştum.

• yahu git egeye akdenize :) bodruma git alanyaya kemere yarısı çıplak zaten

• öyle biyer yok bildiğim kadarıyla...

• ben tamamiyle çıplak yüzülebilecek yerleri sormuştum.nudistlerin yerleri yani.

Erkekler Ne Diyor 11

• senin istediğin tüm sahiller çıplak kampı sayılır.

soyun liderleri ol.çek bamyayı :-)))))))

• Akbük'te Fransız tatil köyünde var diye biliyorum.

• en yakın yunan adası olan Mykonos adası seks adası ve özgürlükler adası diye lakapları var adanın herşey free yani Paradise Beach var orda orası

• nereye gidiceksen soyle de ben gelmeyeyim oraya :) :P

• Bu plajların karşısında abazanlar için masturbasyon kamplarıda var,onlarıda ögren

• çıplaklar kampının yerini soran sensin ben değilim,kimin abaza oldugu belli,

• sen öğrenmişsin galiba,bay abaza.

• çıplaklar plajını ve çıplak güneşlenmeyi sormuşsun, peki bu sorunun cinsellike ne alakası var, neden bu kategoride sordun :))

• diğer bölümde de sorarım daha sonra,bilgi edinmek amacıyla.tşkr ederim.

• sorun cinsellikle ilgili değil, diğeri bölümünde sormalıydın. bir de bu kategoride çabuk aşağılara iner, diğer bölümünde gözöününde daha çok kalır :)

• en fazla cevabı burada alabileceğimi düşündüm.gerçekten merak ettim ve bu alanda sordum.

• renkli ve sexy 20 cm2 bez giyen herkes zaten çıplak :)

• datça dan 15 km uzaklıkta çıplaklar kampı var orda rahat rahat güneşlene bilirsin :)

• neresi ula bende gelicem üye kaydı yapıyorlar mı loca falan varmı vip mip :D

• türkiyede bir otelin plajı var ama sadece yabancıları alıyorlar türkleri almıyorlar. ama türkiyeye en yakın bulgaristan varnada var bir kere gittim.

• evet nudist plajı herkes var her milletten turistler.

• tamamıyla mı çıplak yüzüyorlar?türkler de varmı içlerinde acaba?

• Söylemem.

• gitiin mi yoksa? hadi utanma söyle lütfen.

Yükleniyor...