Kadınların göğüs üçlarının sivri ve iri olması ilişkide arzulanmalarını artırır mı?

Gögüs uçlarının sivri ve iri olmasımı daha iyidir,yoksa ince narin belirgin olmasımı arzuları artırır,ilişkide kadınların gögüs uçları ile oral sevişmede hazları,dille mi,emilmeyle mi dişlerin arasında ısırılmadan hafif gezdirmeyle mi daha fazla zevk alırlar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• benim göğüslerim büyük sevgilim çok beğeniyordu ama uçlarının küçük olduğunu söylemişti ama sonuçta oynadıkça büyür öyleya

• evet sık sık oynamak lazım,

• sen bi doğum yap. erik dikeni gibim olur :-)

Kızlar Ne Diyor 3

• Normali iyidir ben sadece areola yani meme ucunun etrafındaki renkli kısım fazla açık diye sevmiyorum :)

• renge müdahele edilmez ki yaradılış,öyleside güzel

• Evet

• benim ucu yok :( ancak vakumlanırsa çıkar ama sonra geri içine kaçıyo :s

• sanırım zamanla dışarı çıkarlar,sık sık vakumlamak lazım gibi

• üzülme :) ben mesela ucu nun olmaması halını daha cok sevıyorum halkalar büyükse o beni çıldırtır zaten

• sevgilin emdikçe vakumladıkça belirginleşir sivrileşir zamanla.

Erkekler Ne Diyor 4

• bence normalde uç içerde olacak ben vakumladığımda cıkacak bu beni gerçekten uçuruyor :)

• Bana göre sivri değil aksine halkaların büyük olması ve gögüs ucunun yok gibi bişe olması daha fazla ateşliyor benii :)

• kadının zevk aldığının veya almadığının en belli olduğu noktadır. başlangıçta sönüktür. ama o saydığın işlemleri yaptığında zevk alıyorsa kabarır. yok birşey olmuyorsa sen bittin. direk klitorise dayanmalısın :-)

• herşeyin ortası iyidir

Yükleniyor...