• Sor
  • Bence

Azmış mı nasıl anlarım?

Erkek arkadaşım yanımdayken onun hangi hareketlerinden azdığını düşünmem gerekir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• öünne bak dikelmişse tamamdır

• Ben anlamıyorum işte sorun orda

• Öncekileri Göster
    • sana seni yiyecek gibi bakar.tahrik eder.gözleri hep sendedi.ama en iyisi fark etmeden penize donumak elinle veya kalçanla

• b arada senin azdığını ona anlatabilmende öenmli

Erkekler Ne Diyor 16

• pantalonu kabarıyosa kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaç

• pantolonunun önüne bak. kabarıklık varsa aynen öyle. korkuyorsan uzaklaş korkmuyorsan yakından tanı...

• Gözleri sürekli yerinden fırlıyorsa azdığının işaretidir. :-/

• önünde bir kabarıklık olursa, gözler fazla oynamaya hafiften sıcak basmaya başlasaama en güzel anlama yolu ufaklığa bak artık ufak değil ergenliğe giriyorsa bence hazırlanıyordur askere gitmeye... Birazdan hazırol a geçecek demektir. :))

• ski kalkarsa dicemde ben normal sarılırkende kalkık oluyo kızla o istemsiz :D ya dokunmaya çalışırsa biyerlerine falan

• davranışlarından anlayabilirsin, davranışlarında farklılık varsa cinsel arzuları ön plana çıkmış şekilde hareket ediyorsa azmış demektir :)

• bana sarılmak istemesi beni öpmek istemesi benımle uyumak istemesi o anlama mı gelir ?

• Öncekileri Göster
    • erkekler kızlar gibi değildir, sarılıp öpüp uyumaya çalışırken mutlaka tahrik olur ( hemen öncesinde boşalmadıysa ) eğer tahrik olmazsa erkekliğinden şüphe ederim..

• doğru bende tahrik olurum ama işlemlere başlamam demek istediğim bu.

• kalkmısssa ve seni süzüyorsa azmıştır canım

• bunu anlamak için filizof olmaya gerek yok aletine dokun ayakta bekliyorsa tamamdır.:-)

• Azdinmi lan de :)

• hayır ben sadece sizlere sormak istedim onun azıp azmaması çokta ilgilendrmez beni rüyasında görür :)

• Öncekileri Göster
    • şimdilk yapmıyo böyle şeyler ödülü ilerde alır :)

• :) iyi bakalim bari sen azdiginda belli et;)

• penis şişkin olur, dokunmaya çalışırsana, gösleriyle yer seni:)

• çükü kalkmışsa azmıştır.

• Gözleri biyerlerine kayıyorsa azmış.

• Sürekli hareketli olur, yerinde duramaz.

• devamlı gözleri senin üzerindeyse gögüslerine bakıyorsa ayaklarını ayaklarına deydiriyorsa azmıs demektir

• Agzindan beyaz kopuk cikarir kicindan duman atar

• Her erkek azmıştır.Ben vermek ıstıyorumda hiç bir erkek hayır demez gözünü kapar vazifesini tatlı bir şekilde yapar.)

• O kadar yanii

• Öncekileri Göster
    • İstanbul.18 Sağol

• mast yapıyomusun ? ve enişteyle ilişkiye giriyormusunuz ?

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...