Kardeşimin ergenliğe girdiğini nasıl anlarım?

Gizli Üye
arkadaşlar 14 üne yeni girdi erkek kardeşim 8.sınıf. aynı odada yatıyoruz artık rahatsız olmaya başladım büyüyor diye. acaba ergenliğe girmişmidir? daha sesi çocuk gibi. bir değişme yok. hiç bi yerinde bacağında yüzünde falan kıl tüy yok. sarışın zaten. hareketleride çok çocuksu paso oyun oynuyor. nasıl anlaşılır? özellikle yaptığı hareketler var mı? cinselliğe ilgi gibi?

ya annemle konuşsam mı? =/
Güncellemeler
+1 yıl
güncelleme yapmam ama herkes odaları ayır demiş.3+1 evimiz var ama dedemlerle yaşadığımız için öyle oda ayırma imkanımız yok ne yazıkki.. mecbur aynı odada kalıcaz. ne yapmam lazım bu durumda?
Kardeşimin ergenliğe girdiğini nasıl anlarım?