• Sor
  • Bence

Yaşlı kadınlar genç erkekleri neden isterler?

Kadınlar kendilerinden genç erkekle neden cıkmak isterler? Gençlik günlerindeki duyguları yaşatmak mı yoksa başka beklentileri oldugundan mı?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• peki yaşlı erkekler neden genç kadınları isterler?

• kendi adıma genç bir kadın tercih etmem her ne yaşayacaksam uyum içinde olmalı ve benim için bir deyeri saygısı olmalı

• Öncekileri Göster
    • Bir şeyin tazesini kim istemez. :) Pazara gittiğinizde bile meyvenin, sebzenin tazesini alırsınız, vitamini kaybolmamıştır, diridir, güzeldir, enerji vericidir. Pörsümüş meyve alanınız var mı?

• :)) guuuuuuzeeeeeell
      e yasli erkekler neden oyle istiyorsa e olgun kadinlar da o yuzden istiyoooor. ;)
      ama ben hic birisini tasvip etmiyorum bence ikiside yalnis.

Kızlar Ne Diyor 7

• haahh yaşlı isteyende var bi hayli biran önce ölsün de mirasına konayım diye

• :):):): vardır tabii servet peşinde olanlar

• Yaşlı kadınların genç erkekleri istemesinin nedenı gençlerin daha aktif ve enerjik olması, yaşlı adamların genç bayanları istemesinin nedeni adam iş bitmiş zaten belki genç bir bayan anca mevtayı uyandırır umudu :)

• evett olabilir kadın için cook şey ifade ediyor yani

• yaşlı neden istesinler ki genç daha aktif ;)

• hangi konuda ?

• Öncekileri Göster
    • gencken gece kluplerınde hep karsılasırdım cılgın cıtır erkek yatakta aslan oluyormus belkı ondandır sımdı gece klubu sevdam kalmadı suan evlenılecek hatun aramalardayım ama sunuda bılın genc erkeklerın coguda olgun kadın sever

• her anlamda olgun kişiler her zaman daha yarar sağlar ;)

• yaslidan kastin ne? su gercekten yasli olup( 50 gibi) mu yoksa 30lu kadinalrin 2olik erkeklere bakmasi mi.eger gercekten yasli kadinalri kastediyorsan burusk popolu yasli erkeklerdense tabiki tas gibi gencleri isterler yani

• tatmin olabilmek için kendilerini genç hissede bilmek için

• kadınlar olgunlaştıkça cinselliği en üst seviyelerde hisseder, erkekler ise gençken bu durumdadır.Aslında tabiat olarak bu ikili eşittir tabi erkek duygusal olarakta biraz olgünsa .Yaşlı erkek genç kız ikilisinde , erkekler yaşlandıkça enerji olarak düşer Genç kadınların, olgun erkeklerden yani 15-20 yaş büyük erkeklerde ne bulurlar anlamıyorum.Onlarda bir zaman sonra yanlış yaptıklarını anlıyordur mutlaka .

• Yaşlı erkekler tecrübelidir, kadını nasıl mutlu edeceğini bilir. Genç, hızlı fakat acemidir. ;)

• Öncekileri Göster
    • bu devirde sence gençler tecrübesiz midir?

• para...

Erkekler Ne Diyor 3

• 30lu yaşlardan sonra bayanlar çok ateşlidir aynı yaştaki erkeklerde ise performans düşüşü vardır bu yüzden genç isterler.

• Yudum yudum içilecek buz gibi Sprite tadında bir gençliğimiz varken, pek yanlış yapmıyorlar.. Kimileri de, taş çıkartır ayrıca..

• çıtır kız kıtır erkek bıde kıtır kıtır etimek bu kutsal 3 lemedir:)

Yükleniyor...