Grup seks sorunu acil yardım

Gizli Üye
Bizim 3 yıllık bir ilişkimiz var.Erkek arkdaşım 1 yıl sonra bana seninle 2 Kadın 1 Erkek olarak grup seks yapmak istiyorum dedi.Bende ilk başta olaya çekimser durdum ama sonra kabul ettim.Bunu şimdi yapmıcağımızı söylüyor.Ama benden birşeyler yapmamı istemişti.Hani bir arayış içinde olmam yeni videolar bulmam vs. vs. Bende uzun süredir birşeyler yapmadım ve şimdi aramız kötü ne yapmalıyım ?

Haksız olan taraf sizce kim ?
Güncellemeler
+1 yıl
vay anasını herkez ahlak bekçisi herkez seviyeli aile bireyi

burdaki erkekler 2 kadını aynı anda yatağa atmak için can atar buraya gelince aile kavramı bla bla bla

bu bizim görüşümüz saygı duy duymuyosanda saygısızlığını belli etme.Siz aile kavramı diyince ben bela okuyo muyum ?

İki yüzlü olmayın beyler.
Grup seks sorunu acil yardım