Bir erkeği seks bakımından nasıl kendinize bağlarsınız?

Bir erkeği seks bakımından nasıl kendinize bağlarsınız?Yanıtları görelim kızlar.Baylar için de bir kızı seks bakımından nasıl kendinize bağlarsınız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bir erkegi her yönden kendine baglamak için sadece sex yetmez,tatlı dili hem ruhta hemde bedende hissettirmelisinki,her zaman senden ayrılmasın,duymak istediğini duyur,rahatlaması gerekiyorsa rahatlat,erkege renk katarsan gökkuşagı olur,divane olur,işvelenirsen doruk olur.

• helal redkit77 arkadaşım budur...

• Öyle:)

• gerçekler bunlar

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 28

• Ben bir kadını cinsel açıdan kendime bağlamak için çabalamam. Ben bu konularda taktiklerin işe yaramadığına inanırım. Çünkü sahte olur. Ve sahte her zaman iticidir. Aşk ve Seks söz konusu olduğunda asla numara yapmam, oyunlar çevirmem, taktikler uygulamam. Kendimi saklamadan ne isem ortaya koyarım. Bunlardan hoşlanan kadınlar olur, hoşlanmayan kadınlar olur. Zaman içinde hoşlananlar bağlanır ( tabi ki ben de öyle bir kadına bağlanırım. Bu işler tek taraflı olmaz çünkü) Hoşlanmayanlar pöh der arkasını döner gider.

Benim blogumda nasıl biri olduğumu görebilirsiniz. Adresi:neozeus.tumblr.com

• o kendisi baglanir. cunku o bir erkek :)

• erkek tek işlilik istemez çogul bakar kızlara:))9

• sevse bağlanırım zaten

• yorumlara bakılınca yurdum kadını işi biliyor gibi ama uygulamada sıfırlar bunu hepimiz biliyoruzz lafla peynir gemisi yürümez

• bence duygusallıkla :)

• illaki her insanın kendisinin bildigi ,çok hassas hissedecegi, bir duygusal dürtüsü vardır.bu seks bakımındanda vardır.manitanın bu sex ile ilgili belkide dışa vuramadığı yönü çözüp bir kere onu mutlu kılar,birdaha isterse çok çalışması gerektigini söylerim.manitada çok çalışır o dakikadan sonra... bu bir ruh hali okşama olayıdır.

• önce ruhsal sonra bedensel tatmin

• bağlayamam :(

• beni iki kişi unutamaz ;))

brincisi benımle kavga etmeyı göze alan ...

İkincisi yataga girmeyi göze alan...

• sevişmek bir sanatdır bana göre sevişmeye başladıgın andan bitene kadar dogru zamanda doğru noktaları uyararak sadece klitorel degıl aynı zmanda vajınal orgazmıda an az 3-4 orgazm yaşatabılıyorsan eger partnerine işte o zaman sana mukemmelsın der ;))

• kırbaçlarım :D

• bugunler nefes alsin yeter;)

• parmakla kilotiral uyarıcı vererek azdırırım onu ondan sonra gerisi ohhhh yeaahh baby ;)

• yalayarak =)

• güçlü ve yeterli olursak tabiki

• erkeklerin nefsini ve gözünü doyurmanız lazım

• Biraz çekici olacaksın varsa o ışık

• öyle şeyler yap ki adam vajinana girdiğinde dünyanın merkezine ulaşmtım sansın.

• bu kadar degisken bir varligi kendime baglamak gibi buyuk bir isin icine girmem

• Her istediğini yaparak.

• fantazi olursa hertürlü

• onu sen düşün hiç öyle bir derdim yok :)

• bu sorunun çoklu cevabı vardır. herkes farklı sever. kimi hırçın kimi uysal. bi kızı seks bakımından kendine bağlamanın yolu ne isyediğini bilmekten geçer. yani bu iki cins içinde böyle aslında. nabza göre şerbet vereceksin yani.

• ben bağlamam istediğine verebilir Farketmez

• su resmındekı kadını goruyomusun ole gıyın yeter dermısım:)ama benı etkılemez takmam

• varını yoğunu ortaya koyarsın sanırım

• kadın olduğunu hissettirerek :)

Kızlar Ne Diyor 10

• tek bir hareketim yeter ona

• her istediğini yaparak

• bir erkegi kendine baglamak icin yataktan önce kisilikten gecer. öncelikle onun sizin erkeginiz oldugunu her alanda hissetmesi lazimki size sahip ciksin, korusun. her zaman onun yaninda ol, yasadigi her türlü problemde tek önemli olan seyin o oldugunu ve herseyin üstesinden geleceginden emin oldugun mesajini ver. yatak konusuna gelince dedim ya o senin erkegin :D

• Göster ama elletme taktiği ile. :D

• hadi yaaa ,:)

• önceliklee iç güzellik birinci şart(iç çamaşırları)her gün başka bir kadın olmalısın.bi gün masum bi gün ateşli bir gün sinirlii vs.her defasında başka bir kadınla sevişiyormuş gibi hissetmeli erkek .birkadın erkeğe neden aldatayım ki herşey onda mevcut dedirtiyorsa o kadın tam bir kadındır

• yalarım -yutarım çok fena tutkum -olur -vazgeçemez :)

• hımm yutma olayıı supermısss

• hunter herkes eksik olanı aramış. güzelim sende kapat o p*rnoyu.

• o zaman benden de soryyy :))

• Öncekileri Göster
  • cinsel organını hafif hafif ısırırım iştahlı iştahlı cnsel organının başını yalarım bunlardan öncede siyah jartiyer giyerim siyah topuklu giyerim odaya 2 kırmızı mum koyarım loş bir ışık

not: ooo... değilim kocama yaparım bunları

• her seferinde şaşırtan ve gün boyu beni düşünmesini sağlayan yöntemlerim var.deneyen bırakamıyo ;)

• süper özelliklerin var maşaallah senin gibi sevgilimin olmasını isterdim :D

• cariyelik yaparak

• iyi cevap

"Geyşa" misali diyosun

• çok iyi yalarım.

• görmeden inanmam hıhhh:)

• içine aldığında bağıracaksın o daha da tatmin olur

• boşuna demiyoruz yani.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...