Anal seks ile kadınlar orgazma ulaşır mı?

Anal seks ile kadınlar orgazma ulaşır mı?Lütfen bunu deneyen bayanlardan cevap bekliyorum özellikle bayanlardan rica ediyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hayır dostum ulaşamaz. her ne kadar kabul etmek istemesen de yapı olarak sizin ki ile bizimki aynı.ne hissettiğimizi çok merak ediyosan deneyebilirsin bile ;) konu sadece psikolojik. biz penisin içimize girmesini doğal karşıladığımız için bi şekilde ağzımıza girenden de popomuza girenden de psikolojik olarak keyif alıyoruz. konu bundan ibaret.

• erkeklerinki farklı yanlız biraz incele istersen ben öyle biliyorum

• Öncekileri Göster
    • en ıyı cevap dıyebılırım

• en iyi cevap olarak seçecektim fakat hakaret ettiğin için malesef.sadece bir soruydu gerek yoktu sizde deneyin demenize hiç öyle heveslerim olmadı sadece merak ettim.erkek olarak hiç bir partnerim açık konuşayım çok istememe ragmen hiç biri yanaşmadığından dolayı merak ettim sadece.

Kızlar Ne Diyor 12

• olmazlar.

• normail vajnadayken penis arkada bisey istemiyo kadinama anlin icindeyse penis vajinaya biseler oluyo sanki kiziyo vajinabura niye bos diye rahatlamak istiyo oda anliyoki penisyanlis yola kacti

• oömuyor maalesef bildiğin acı çekmek ya

• ben ulaşamadım

• en yoğun orgazm olduğum zamanlar hep anal seks sırasında

• bişey sorucam hep merak etmişimdir anal seksde cinsel organın kaç cm giriyo en fazla ?

• Öncekileri Göster
    • engel sen ne diyosun istersen sende deniyeyim adam gibi konuş asabımı bozma !

• engel.seninle tanismak istiyorum.bi engel varmi engel ;)

• denemedim ama cevap veresim geldi :Dbilmiyom :D

• ben ulaşamadım makatım yapı itibariyle dar acı çektim sadece :(

• zannedersen darlıkla bir alakası yok gibi sadece onu hazırlayanın işi bilmesiyle alakalı diye düşünüyorum.

• Öncekileri Göster
    • anali denizap ta ögrenin beyler adam usta olmus

• ben lap diye daldı mı yazmışım :D

• Ben çok tahtik oluyorum. Tercih meselesi.

• :))))))

• ya ben bir türlü şu anal seks olayına sıcak bakamadım ,çok can acıtır ve ilerleyen yaşlarda türlü rahatsızlıklar ortaya çıkarmış, sevgilimin çok istediğini ağzının sularının aktığını da biliyorum da cesaret edemedim ...

• anal yaparken kritoriside okşarsanız zevk oluyor hemde harika bir zevk. yada anal yaparken vajinayıda vibratörle boş bırakmazsan yoksa acıdan kıvrandırıyor.çarşafları yoluyordum.

• Peygamber efendimizin der ki : “Karısı ile ters ilişkiye girenler, Allah’ın rahmetinden uzak kalırlar.”

• Yorumunla o kadar aydınlandım ki gözlerim kamaştı. Vay be.

• bide şöle der ki ' eşlerinize geriden yaklaşmayın.' kesin ve net bi emir.

• Birde şöyle der: "Sen gidip git dua falan etsene. Bu konulara karışma"

• hak yolu varken b.k yoluna gerek yok bence:):)

• Bu sitenin bu sayfasında neden bulunuyorsun o zaman. Bunlar yaşanan gerçekler. Aslında sen de meraklısın ama işte yanar dönersiniz.

• her kategori herkese açık.. herkes birbirine saygı duymalı.. senin gibi saygısızlar olmalı bence..

bu da benm düşüncem.. seni ilgilendrmez verirsin eksiyi geçersin bu kdr basit...

• denizap kişilerin fikirlerini belirtme hakkı var onları birşeyle itham etme hakkın yok

Erkekler Ne Diyor 9

• ters yol her zaman sıkıntı getirir... :D

• kadını bilmem de ben boşalıyorum :)

• Yanlız bayanlar genel de anal seks le mastürbasyon yaparlar...

• malzemesıne gore degişir bnce

• kesinlikle orgazm olanlar var,ama burada belli noktalar var...birincisi yavaş olmak gerekir ve kadına oral yapıp sıvıların anal bölgesine bulaşmasını sağlamak gerekir...oldukça yavaş olunduğunda kadın bundan aşırı zevk alır çünkü sinir uçları aynı bölgede vajinadan daha fazla yer almıştır...ama hart diye girerseniz kadın değil orgazm hayat boyu nefret eder...

• ak yol varken bok yolunda ne işin olur be kardeşim. Lağımcımısın sen.

• boşalan orgazm olan var dostum

• o iğrenç görüntüye nası dayanıyosunuz ?

• gizli kullanıcı bayan denemende yardımcı olablirim =)

• arkadaşlar lütfen sorulara yanıt verin amacınızı sorular üzerinden fırsat olarak kullanmayın lütfen.

• Öncekileri Göster
    • :)

• berduş seni seviyorummm canım. =)

Yükleniyor...